Хибне блокування карти за шахрайство

Vadym098 1 декабря 2023, 0:07
Зіткнувся з хибним звинуваченням у шахрайстві в Приватбанку.
24.11 продав свої активи через binance, мною був відкритий ордер на суму 50.000 грн. Контрагент попередив, що оплата буде від третьої особи, підозр щодо цієї операції у мене не виникло на той момент, хоча торгував із цим контрагентом вперше. Увечері цього дня мені заморозили карту, і просили походження коштів. Я відповів, що була оплата від людини за мої активи, також надав банку фото переписки, квитанцію і ордер, після того оператор чату попросив почекати поки буде оброблена моя заявка на протязі 3х робочих днів. У понеділок 27.11 мені зателефонували з департаменту фінансового моніторингу ПриватБанку і звинуватили в шахрайстві, це мене здивувало, ні яких підозрілих дій я не робив, я пояснив що, я продав свої активи на binance і в замін отримав гривню. Але фін.мон як і раніше стверджував, що я «шахрай» тому що отримав оплату.
Після я залишив ще одну заявку на дзвінок і представники банку повідомили, що було проведено внутрішньобанківське розслідування в якому було визначено, що я «шахрай», і на мене була передана заява в поліцію. Мене це ще більше здивувало, і я попросив подробиці розслідування на що була дана відповідь, що би я очікував протягом 30 днів. Після я уточнив у відповідних органах, на мене жодної заяви немає. Виходить, що банк звинувачує мене в тому чого я не робив, звинувачує мене в шахрайстві, яке я не робив і ще заблокував усі мої карти та гроші, які лежали на них. Працівник відділу фінансового моніторингу абсолютно не зацікавлений у вирішенні мого питання, а просто прямо говорить що я «шахрай».

Після цього банк сказав оплатити мені заборгованість по кредитному ліміту, щоб розглянути мою заявку на розблокування карти і перегляд справи. Вимушений був заплатити останні гроші, щоб банк погодився розглянути справу, яка явно сфабрикована.

Сподіваюся на перегляд моєї справи, і з’ясування обставин чому мої карти та гроші без явної причини заблоковані. Та розморожування моїх активів.
1 декабря 2023, 11:11
Вітаємо.
За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду.

Lolik1837
Lolik1837
1 декабря 2023, 6:02
Краткий пересказ -очередной плач «арбитражника»
1 декабря 2023, 11:25
Я бы назвал плач дураков) они нарушают правила биржи и не обезопасивши себя, отмывают бабки мошенникам)
1 декабря 2023, 7:42
Не торгуйте с «не мерчантами» на бинансе. Если бы поставили галочку отфильтровать мерчантов, то сейчас бы спокойно бы подали жалобу в бинанс и у того чела заблокировали бы средства и всё закончилось более менее позитивно у вас.
lolosha8
lolosha8
1 декабря 2023, 15:25
Я тебя удивлю , но 90% мерчантов отправляют и принимают на карты 3-х лиц, и с залогом в 500$ сейчас на бинансе мерчантом может стать каждый) так что такой себе вариант
1 декабря 2023, 18:34
Да, с 3-х лиц, но они хотя бы жалобы на возврат средств не подают как мошенники.
1 декабря 2023, 11:23
Во, а я говорил щас полетят подснежники)))Кто принимают оплаты от 3го лица приняв всего лишь чек от отправителя))
ВСЕГДА ПРИ ПРИЁМЕ ДЕНЕГ ОТ 3ГО ЛИЦА (ГДЕ ФИО БИРЖИ НЕ СОВПАДАЕТ С ФИО ОТПРАВИТЕЛЯ) НУЖНО ТРЕБОВАТЬ: ФОТО БАНК КАРТЫ ИЛИ ФОТО ДОКУМЕНТОВ ОТПРАВИТЕЛЯ.
Если отказываются слать на хутор:)Ибо вы потом не докажите что продали именно ему, правила биржи были нарушены, приняли от 3го лица, а так дадите банку фото дока или карты и банк разорвёт с тем клиентом отношения за мошенничество.
1 декабря 2023, 18:35
Сам так пробовал? Если такое требовать — то никогда крипту не поменяешь на гривну)))
1 декабря 2023, 19:09
Не то чтобы пробовал, я всегда от 3х лиц так принимаю, и 90% скидуют, без проблем.
Те кто так не делал, на минфине полистай банки и почитай отзывы, в блоках висят.
Если фио на бирже совпадает с фио отправителя банка то конечно максимум чек могу потребовать:)
1 декабря 2023, 12:14
Ну как ожидалось банк отвечает по шаблону 👏
1 декабря 2023, 15:16
А шо ему ответить, ты сам виноват, отмыл бабки мошеннику, а банк виноват)
я сам в такой жопе был, 5 мес не мог вывести деньги) теперь вот рассказываю как нужно делать чтоб не попасть в такую ситуацию)
SergeyNina
SergeyNina
1 декабря 2023, 22:25
А что он может ответить. Если оплата была с взломанной или левой карты на твою карту то блок минимум на месяц или отказ в обслуживании. Если оплата была с угнанного аккаунта какого то банка то ещё и в полицию придётся ходить и в суд возможно
25 января 2024, 16:27
Звертався раніше за скаргою, що мене звинувачують в «шахрайстві» 1. Посилання на мою скаргу https://minfin.com.ua/ua/company/privatbank/review/347167/ 2. посилання на мою другу скаргу https://minfin.com.ua/ua/company/privatbank/review/351562/#com4580711 Пройшло рівно два місяці як банк мені заблокував картки, та ні як це не аргументували, ні яких матеріалів не надали , як вони спочатку сказали за «шахрайство», залишав купу запитів на дзвінок, с банку не телефонують. Ходив до відділення, написати заяву на закриття рахунку та вивід грошей, і тут нова проблема, заяви на мене нема (а вона була раніше на 50к грн, повністю дурна скарга, повністю сфабрикована, та без доказів) и тут мені вчора кажуть що, не можна нічого підкріпити, у вас карта заблокована , через «виконавче провадження», зрозуміло , що, номера впровадження нема, також перевірив через стороні сервіси (Дія, OpenData), нічого нема, і от цікаво, банк навмисно це робить? Просто утримувати гроші, без наявної причини. 2 місяці я бігав до поліції, два місяці бігав до банку, жодних результатів. Я хочу закрити свої рахунки ! Та вивести свої гроші, банк не надає ЖОДНОЇ інформації!
Puppo
Puppo
8 февраля 2024, 16:51
Рекомендую відправити до банку запит щодо надання офіційної відмови у розблокуванні коштів по рахункам, з реєстраційним номером, підписом і печаткою.
І надалі оскаржити таку відмову в суді.
Банк не зможе надати достатньо доказів вашої вини.
Послуги адвоката можна повернути після виграшу у суді. Це десь від 6 до 12 місяців (

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Хибне блокування карти за шахрайство