Шахрайство в Приватбанку

Inessa8 29 ноября 2023, 21:35
5.11.23 року я стала жертвою шахраїв. Відбувалася продажів товару на ОЛХ. Після чого покупець попросив підійти до банкомату і він скине кошти. Покупець розповідав які потрібно вводити паролі змінювати номер. Після чого почалися запити на кредитну історію. Я зателефонувала в Приват 24 і заблокувала картки. Але була оформлена кредитна картка без мого дозволу. І почалися по кредитних спілках на моє ім'я кредити. Заяву в НБУ написали, заяву в кіберполіція написала, заяву в поліцію написала, заяву в УБК написала. Всі відправляють один до одного. Де шукати справедливості? Чому повинні звичайні громадяни зазнавати збитків від шахраїв
30 ноября 2023, 10:50
Вітаємо. Дуже прикро, що вам довелося зіткнутися з шахраєм. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Проведення розслідування за фактом шахрайства займаються правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

SergeyNina
SergeyNina
29 ноября 2023, 22:42
Нулевая финансовая грамотность. Увы, вы сами виноваты
FenixUA
FenixUA
29 ноября 2023, 23:04
Якщо ви добровільно змінили фінансовий номер і вказали номер шахраїв, вони за вас дозвіл дали на все. в першу чергу — зайдіть на сайт АЦСК Приватбанк та відкличте всі електронні ключі що зробили, так як тут точно отримали доступ до Приват24 з вашою допомогою, а там можна зробити електронний ключ і підписати за вас все що завгодно
30 ноября 2023, 8:49
Вывод: не будьте жертвой мошенников и будет вам счастье :D
В нашей стране в КИБЕР преступлениях, вам смогут помочь с вероятностью 5%
Ито это если перевод был с банка на банк, в каком нить моно или, А банке, приват же пошлёт в полицию и всё)
4 декабря 2023, 20:51
Ситуація можлива з кожним статися. Щоб отримати доступ до моїх особистих даних потрібно мій дозвіл. Якщо ідентифікація особи в Приватбанку потрібно фото з паспортом. Ніяких дзвінків мені не було здійснено. А також як підтвердили мою особу цікаво дізнатися в Приватбанку. І мої особисті як були підтверджені. Потрібно з когось починати вводити справедливість в нашій країні. Витяг я вже отримала. Будемо далі діяти
4 декабря 2023, 21:45
Я вот за то чтобы при смене устройста, обязательно фото видео вериф запрашивало, было бы меньше взломов
5 декабря 2023, 8:13
Вірно що і я хотіла донести. Чому при ідентифікації так потрібно фото з паспортом, а при будь яких інших діях ні. Ось Приватбанк хай і пояснить. І як наслідок найбільше шахрайства в Приватбанку. Робимо висновок- тому що легко доступні особисті дані клієнтів