Тарас Гайдучик 25 ноября 2023, 11:07
Я знаходжуся за кордоном і користуюся віртуальними картками через систему Приват24. Мої особисті картки з усіма коштами на рахунку та вхід до системи Приват24 було заблоковано з невідомих мені причин 22.11.2023. Пройти Selfie-авторизацію використовуючи закордонний паспорт я не можу, тому що кожен раз отримую відповідь, зо авторизація неможлива. Робив уже більше 10 спроб використовуючи різні пристрої (мобільний телефон, ноутбук) при різному освітленні та з усіма можливими ракурсами. Також телефонував за номером телефону вказаним на сайті — +38−073−716−11−31, оператор повідомив, що нічим не може мені допомогти. Я є клієнтом Приватбанку більше 10 років і є членом Голд-кулубу. Банк залишив мене без доступу до моїх коштів і ніхто зі співробітників банку не може мені дпомогти!
25 ноября 2023, 12:58
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що після звернення в підтримку ви отримали неприємний досвід. Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, ми пропонуємо вам обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу можете отримати відповідь на ваше питання. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника.
Наші оператори поруч 24/7!

Валерка Котовский
Валерка Котовский
25 ноября 2023, 13:15
Зачем вообще использовать средства банков Украины за границей?)
Весь этот пустой трёп что они присылают мол без проблем пользуйтесь картой за границей ахахха_) никогда не вёлся на такой бред от любого банка) за границей юзать деньги те которые принадлежат той стране и точка)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк заблокав мої картки з усіма коштами на рахунку та доступ до системи Приват24