ПриватБанк блокує мою карту за зняття готівки за кордоном

Полищук Татьяна 23 ноября 2023, 19:12
21 листопада ПриватБанк заблокував мою картку за зняття готівки за кордоном. І після того, я три дні надсилаю їм фото себе зі своєю карткою зі свого інтернет банкінгу. Тобто сумнівів, що це точно я і це моя картка і вона у мене, не повинно навіть виникати. Зробила більше 20 фото та запитіів на розблокування картки. Консультант говорить що фото пройшло, але картку так і не розблоковують і так вже три дні. З їхньої сторони вони говорять про те, що технічних неполадок в них немає, що це справа в фотографії. Скарги в Приватбанк не допомагають. Якщо ви вирушаєте за кордон раджу вибрати інший більш надійний
23 ноября 2023, 20:27
Вітаємо. Ми маємо бути впевнені, що кошти знімає саме власник картки, тому просимо підтвердити операцію зробивши чітке фото з цією карткою за спеціальним посиланням.
Після успішної перевірки фото, вам буде відправлено повідомлення від банку, щодо результату перевірки та можливості користуватись карткою. Дякуємо за розуміння.
Полезный комментарий
SergeyNina 23 ноября 2023, 23:08
Пробуйте однотонный фон (стена) и дневной свет. Часто фото бракуется так как ии считает что фото постановочное

Pumbovik
Pumbovik
23 ноября 2023, 19:40
Смиритесь что в этой стране покупатель может при оплате товара не покупать его, а «делать перевод» счет финансовой компании или еще лучше на карту физлица, и банки об этом прекрасно уведомлены и предоставляют настравить таким образом терминалы (физический или виртуальный) И банковской системе на клиента все равно. В нормальных странах по чиху клиента банк оформляет чарджбек, которого торговые точки и финансовые махинаторы боятся как огня и деньги уже на счет клиента вернулись
SergeyNina
SergeyNina
23 ноября 2023, 23:08
Полезный комментарий
Полищук Татьяна
Полищук Татьяна
26 ноября 2023, 20:08
Я уже пробовала все возможные варианты. Если бы у меня был плохой телефон, то я бы могла поверить, а так что-то подозрительно
Валерка Котовский
Валерка Котовский
24 ноября 2023, 11:43
Я бы вообще не пользовался банками какой либо страны, в другой стране)))
Лучше через крипту пополнить себе сделанную карту в любой стране и пользоваться уже нормально не боясь влететь в какую то попу)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / ПриватБанк блокує мою карту за зняття готівки за кордоном