розірвання договору і закриття рахунку

Микола Нестеренко 16 ноября 2023, 18:00
розірвання договору і закриття рахунку з незрозумілих причин без попередження.
16 ноября 2023, 19:40
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.

Микола Нестеренко
Микола Нестеренко
17 ноября 2023, 16:58
Дякую за відповідь. У відповіді банку перелічені зобов’язання банку, а не моєї провини. В листі про закриття рахунку теж нема інформації про перекази, які є сумнівними для банку.
Я торгував на біржі Binance через P2P. На біржі пройшов необхідну верифікацію. Перекази здійснював через карту Універсальна-така умова Binance. Умов не порушував.
Знаю, що це дозволено, бо на сайті мінфіну https://minfin.com.ua/crypto/exchanges/
є посилання на біржу Binance.
Чому банк , якщо він бачить операціїї з сумнівними людьми або тими, яких не може ідентифікувати, не повідомив мене про це?
В мене залишились зобов’язання по кредиту, але як їх виконувати не надали інформацію у відділенні. Листи на електронну пошту не доходять. Також була страховка.
Чому банк робить закриття рахунок клієнта через третю організацію (банк)? Банк не спроможний самостійно розрахуватись з клієнтом?

Валерка Котовский
Валерка Котовский
17 ноября 2023, 18:39
Томушо они пока ещё не шарят в этой теме (

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / розірвання договору і закриття рахунку