Заблокували карту на 60 днів

Юля Чорна 16 ноября 2023, 14:16
Заблокували всіх рахунків Привата, питання не вирішується уже 28 днів! На карту приходить пенсій і її не можна вивести! не надають інформацію конкретну чого в блоці, не надаю писемний лист що я порушила і чого я в блоці, пишить тільки якись шахрайсь дій хотя не яких дій із мой сторони не було! Крим того що чоловік мій переводив свой кошти через термінал !!і за 28 днів я не можуть надати конкуренту відповідь що до блокувати!!! Уже писала в кібер поліції, подавала заяви в банк! Відповідь одна чекайте протягом 60 днів
16 ноября 2023, 16:25
Вітаємо.
Перепрошуємо за тривале очікування. Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.

16 ноября 2023, 21:28
Торговал на бирже п2п?
17 ноября 2023, 0:17
Саме по карті ПриватБанк ні !!! Карта було зроблена сугубо для соціальні виплати !! Карта так і називається для виплат
17 ноября 2023, 10:33
Ну если заблок там явно какие то переводы были ведь сомнительные? Могли принять деньги какие то у неизвестных людей. У меня с приватом проблем не было тьфу тьфу…
17 ноября 2023, 0:19
Ви тільки і можете надавати таку інформацію що питання вирішується ,не розумію за що ви там получаєте зарплату ,тупо людину не даєте вивести свою же пенсій