RussellUA 14 ноября 2023, 9:14
Привіт. Являюся клієнтом банку вже 13 років. Колишній військовий за контрактом. Боронив країну на Донбасі. Зараз за кордоном, тому розраховуюся карткою від Приватбанку в гривні. Вчора проводився розрахунок гривневою карткою з конвертацією в євро за курсом 40.65грн., який встановлено Приватбанком станом на 13.11.2023 року. Сьогодні я вирішив подивитися картковий курс євро в інших банках і вибрав своє місто. Дивився та порівнював курс на сайті мінфіну станом на 13 листопада 2023 року. Чесно, я коли побачив різницю, то був неприємно здивований. Курс Приватбанку самий найвищий між усіма іншими банками України. ПриватБанк — 40.65. Ощадбанк — 40.10. Монобанк — 39.90. Самий найнижчий курс євро у УкрСиббанк — 38.55. Якщо цікаво, можна подивитися та порівняти самими курс і побачити суттєву різницю. Звернувся у підтримку і вони передали мою скаргу. Після цього подумайте декілька разів чи варто бути клієнтом цього банку. До речі, касовий курс в них нижчий ніж картковий і складає 40.40грн., за одне євро, як таке взагалі можливо? Я вважав Ощадбанк найгіршим банком, але після цього, я вже так не вважаю, тому подумайте чи варто взагалі бути клієнтом Приватбанку.
14 ноября 2023, 11:39
Вітаємо. В безготівкових валютно-обмінних операціях за картками, відсутні будь-які вимоги законодавства, які зобов´язують банки встановлювати курс за такими операціями фіксованому курсу валют.
Відповідно курси для безготівкових операцій визначаються банками виходячи з поточної ринкової ситуації.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
14 ноября 2023, 14:04
Эм я бы не рисковал вообще пользоватся укр картами за границей :D Это прям в крайних случаях) Местными проще
RussellUA
RussellUA
14 ноября 2023, 14:19
Ну так це і був крайній випадок)

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / При розрахунку карткою Приватбанку, курс євро найбільший серед усіх інших банків України!