Не зрозумілі притензії щодо зарахувань

makedon73 12 ноября 2023, 14:09
Протягом напевне 10 років є клієнтом Банку і до недавнього часу вважав його найліпшим, але декілька днів назад маю ситуацію надходить лист на електронну пошту з вимогою надати пояснення, документи щодо зарахувань/ списань на картки майже за рік часу. Скоріш за все ситуація сталась оскільки за останній місяць дійсно були зарахування від колег де ми збирали кошти (допомогу) для сімей загиблих, поранених військовослужбовців і далі зібрану суму переказував відповідальному за конкретний збір. У Банка є ж інформація, що за люди скидали кошти де вони отримують зарплату де я отримую зарплату що ми є колегами і тд, але простіше вимагати пояснення ко кожній операції за весь рік. Зв’яжіться з людьми, які переказували кошти всі відправники клієнти Банку і уточніть за конкретну операцію. Або скажіть які саме операції пояснити, а не всі за рік і крапка. Розумію всі вимоги моніторингу, але це ж не тисячі операції по картці з дрібними сумами незрозумілими зняттями по всім території країни, криптогаманці, казино, а банальні 20 може 30 переказів в рамках збору допомоги 100, 200грн хто скільки зміг.
Надав довідку про доходи звідки маю основне зарахування, зарплатний проект з Приваті, але він не підійшов + до всього маю розміщений депозит, але Банк вважає мене не благонадійним, що ще більше засмучує. Таке відношення звичайно демотивує щось пояснювати і доводити не зрозуміло що
12 ноября 2023, 18:09
Вітаємо.
Пунктами 4 та 5 частини другої статті 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-ІХ від 06.12.2019 та Положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65 зобов’язано Банк на постійній основі здійснювати заходи належної перевірки, зокрема, шляхом моніторингу ділових відносин та фінансових операцій клієнта, що здійснюються у процесі таких відносин, щодо відповідності таких фінансових операцій наявній у Банка інформації про клієнта, його діяльність.
Відповідно до частини шостої статті 11 цього ж Закону Банк наділений правом
витребовувати та вивчати документи (інформацію) щодо фінансових операцій клієнтів та відомостей про їх учасників, про джерела коштів, пов’язаних з фінансовими операціями та інше.
Банк дуже вдячний вам за довіру та готовий до подальшої співпраці та взаємодії за умови, що вами буде надано запитану інформацію та документи, на підставі яких здійснювались операції.

12 ноября 2023, 14:42
Звідки у банку інформація, де отримують зарплату люди, які надсилають Вам кошти ? Тим більше, звідки інформація, що ви є колегами і яке це має відношення до походження коштів ?
У Вас велика кількість переказів від різних людей, можливо банк запідозрив Вас у незаконній підприємницькій діяльності - що Ви отримуєте гроші за товар чи послуги на картку фіз.особи чи ведете підприємницьку діяльність без реєстрації.
12 ноября 2023, 18:15
Якщо б ви уважно читали то я вказав що зарплатний проект у всіх один, логічно що місце роботи теж саме
12 ноября 2023, 19:32
Перечитайте самі написане Вами — Ви ніде не написали, що ви всі на одному з/п проекті, лише написали, що були «зарахування від колег». Колеги — не обов`язково співробітники. Та й якщо й так, то це не пояснює призначення перерахованих коштів. І працівник банку не бачить у переказі місця роботи відправника і де у нього зарплатний проект.
12 ноября 2023, 20:23
Звичайно ті хто проводить моніторинг бачать всю інфо, це не рядові співробітники
12 ноября 2023, 20:44
Ну звичайно… Вам видніше… Так розумію, у банківській системі досвід роботи багаторічний і багатий :)))
12 ноября 2023, 22:46
Так
12 ноября 2023, 22:57
Ну тоді я Президент ЄБРР :).

Зрештою, з такими обширними «знаннями і досвідом» вирішити описану ситуацію Вам не повинно становити труднощів.

Успіху :).

P.S. Ще би рекомендував пану «досвідченому банкіру» на правопис увагу звернути: .
13 ноября 2023, 0:16
По ділу є що?
13 ноября 2023, 0:19
«Вірші з окопу» якесь відношення маєте до служби чи так аби що писати, як і тут? Скільки відслужили, де?
13 ноября 2023, 9:35
Блог для того і існує, щоб писати на різні теми, не лише суто банківсько-фінансові. Служив, не служив — Вам точно доповідати не збираюсь.
А по ділу я вже все сказав, більше мені додати нічого.
Вам дякую, повеселили — люблю читати, як деякі люди з впевненістю «крутого профі» несуть нісетнітниці про те, про що поняття зеленого не мають.
Але не відволікайтесь більше на мене — я з дискусії виходжу, тратити даремно час не маю бажання.
Вам же бажаю успіщно вирішити всі питання, пов`язані з «притензіями» банку . Також раджу на майбутнє трохи почитати банківське законодавство, у першу чергу Закон «Про банки і банківську діяльність» та вищезгаданий Закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» — реально допоможе у подальшому у нелегкій боротьбі з банківськими «притензіями» :)) .
На все добре.
Jokets
Jokets
13 ноября 2023, 4:16
Тобто за вашою логікою банк мусить турбувати всіх відправників? Чи може простіше одній людині це питання адресувати? Те що у вас можуть бути зарплатні проєкти разом на приватні нічого взагалі не значить.
13 ноября 2023, 6:47
Почитав Ваші комментарі, все зрозуміло)
13 ноября 2023, 9:43
Jokets, не напружуйтесь. Тут лише правота автора допускається, всі інші думки — від некомпетентності і упередженості :)) .
12 ноября 2023, 17:04
99% сборщиков в инете на дроны всякие пикапы, это мошенники)
Вам перед тем как делать какие либо сборы, нужно проконсультироватся с банком не будет ли проблем по этому поводу, а вообще вроде как в моно банке лучше всего делать сборы, там хотя бы решают быстрее проблемы)
12 ноября 2023, 18:49
До чого тут збори в інтернеті, я чітко зазначив що колеги військові на одному зарплатному проєкті
12 ноября 2023, 20:20
Если он официальный то проблем не будет) а если просто на словах проект то тут уже доказать что-либо сложнее…Проблема в куче операций…
12 ноября 2023, 20:22
Та зарплатний проект звичайний офіційний
12 ноября 2023, 18:50
Зазначте чітко по яким операціям спрацював моніторинг?
12 ноября 2023, 20:14
Я знаю что у привата на месяц даётся 100 операций отправка и 100 получение это я еще давно спрашивал
12 ноября 2023, 20:26
Було значно менше звичайно близько 20зарахувань і може до 10 відправлень за крайній місяць
SergeyNina
SergeyNina
13 ноября 2023, 21:30
У вас скорее всего сработала общая сумма переводов в 30 000 в месяц и банк затребовал информацию, просто предоставьте её. Возможно сработал другой лимит — квартальный или годовой

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не зрозумілі притензії щодо зарахувань