Блокування рахунків та відмова у обслуговуванні

Артем Коломоєць 10 ноября 2023, 22:51
22.10.2023 ПриватБанк заблокував мої рахунки, попередньо навіть не сповістивши мене за що саме. Також, було відмовлено у подальшому обслуговуванні. Після мого особистого звернення до підтримки банку, мені відповіли що картки були заблоковані за отримання непідтвердженого платежу, мовляв, відправник подав апеляцію на цей переказ. Ці кошти я отримав за продаж криптовалюти на біржі (звичайний обмін). Але угода на біржі була проведена чесно та успішно. Відправник не подавав ніякої апеляції та не звертався до поліції! А ПриватБанк оцінив це як шахрайство. Я неодноразово намагався довести банку як саме та за що я отримав грошовий переказ. Надавав офіційну відповідь від біржі з додаванням ордеру (квитанції) по цій угоді, записував відео, на якому були відображені всі деталі цієї угоди. Але ПриватБанк відповів що розблокує рахунки тільки після звернення до правоохоронних органів, якщо ті підтвердять що я ні в чому не винен. Поліція ж навіть не відкрила цю справу, тому що клієнт-відправник не подавав ніякої скарги на мене. І все б нічого, але ПриватБанк у цій ситуації навіть не запропонував мені дебетувати ВЛАСНІ кошти на картку іншого банку, хоча я як клієнт маю на це ПОВНЕ право! Тому що на моїх рахунках також зберігаються кошти, які взагалі не мали ніякого відношення до угоди на біржі. Дуже прикро. Не хотілося б звертатися по допомогу до суду проти банку, з яким співпрацюю вже дуже давно…
11 ноября 2023, 10:21
Вітаємо. Дане питання було раніше розглянуто нашими профільними фахівцями і по результату з вами був проведений зворотній зв'язок з наданням детальної інформації.
Банк змушений обмежити співпрацю з вами. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду правоохоронними органами або за рішенням суду. Рекомендуємо вам звернутися до них.

10 ноября 2023, 23:50
Точно така ж ситуація. Банк не дає вивести кошти на інші картки. В поліції кажуть , що заяв не має і нічим допомогти не можуть , звертайтесь у відділення банку.
11 ноября 2023, 0:09
Так, дуже абсурдна ситуація!
Якби той клієнт-відправник дійсно опинився жертвою шахрайства, то він би звернувся до поліції і мене б вже шукали. Більше того, я навіть намагався зв’язатися з тим клієнтом відправивши йому платежі по IBAN з проханням вийти зі мною на зв’язок. Але все марно.
В очах ПриватБанку шахрай саме я, хоча в мене навіть думки не було нікого обманювати. Історія в банку — позитивна. Я ніколи не оформлював кредити, відкривав депозити. І тут таке…
geriko12
geriko12
11 ноября 2023, 0:07
Подавайте до суду, не бійтеся вже такі справи були подивіться у відкритому реєстрі «судових справ», якщо банк не подав заяву до поліції то в нього нема ніякого доводу про те що кошти отримані злочинним шляхом, чи спонсорування тероризму і т д, на той закон який вони спираються.І клієнти вже вигравали такі справи і отримували компенсацію.
11 ноября 2023, 0:13
Якщо ПриватБанк мене не почує, то так і зроблю. Іншого варіанту не залишиться. Я не згоден з тим що відбулося.
Jokets
Jokets
11 ноября 2023, 8:47
Банк і не має права подати заяву до поліції стосовно ваших рахунків. Тож не пишіть тупі поради людям)
Astiks
Astiks
11 ноября 2023, 14:23
Якщо Ви незнаєте законів, то не пишіть про те, що хтось пише тупі поради людям. Якраз якщо банк підозрює когось в шахрайстві, то має про це писати в відповідні структури. Навіть є рішення суду, наприклад стосовно Моно банку, де суд зазначав про те, що Банк не надав доказів звернення до відповідних органів стосовно клієнта за підозрою в шахрайських операціях
11 ноября 2023, 10:28
До того ж, на офіційному сайті ПриватБанку є ось така інформація:
Тобто, якщо мені було відмовлено у обслуговуванні, то як мінімум, я маю право дебетувати свої кошти у інший банк. Чому ПриватБанк мені цього не повідомив — не зрозуміло.
11 ноября 2023, 10:43
За цим офіційним джерелом чітко написано, шо упродовж 30 днів я можу написати заяву у відділенні ПриватБанку і перерахувати свої кошти на реквізити іншого банку. Чому мені про це не було повідомлено?!
11 ноября 2023, 21:01
Вам ще не відмовили в обслуговуванні, а обмежили операції.
11 ноября 2023, 22:47
Скільки по закону може тривати обмеження ? В тому числі обмеження доступу до особистих коштів ?
11 ноября 2023, 23:06
Скільки завгодно. Банк робить те, що не повинен робити — він прийняв скаргу клієнта без доказів (людина не звернулася до поліції, саме клієнт, якого ніби-то обманули має це зробити). Керуються внутрішніми інструкціями. Можете написати в НБУ скаргу. Але все одно — якщо ви заробляєте на P2P торгівлі кріптою — банк вам відмовить в обслуговуванні.
11 ноября 2023, 23:12
Так я і сам не проти розірвати з ним стосунки і забрати свої кошти. А у відділенні привату не дають написати заяву на розірвання , це законно ? При тому , що жодних заяв в поліції не існує
11 ноября 2023, 23:14
Незаконно. Але це ж Приват. Вони скажуть — подавайте до суду.
12 ноября 2023, 9:47
В цьому і проблема! Виходить, що я також можу переказати кошти своєму знайомому (наприклад, повернення боргу), потім з ним посварюсь і звернусь до ПриватБанку з апеляцією. І ПриватБанк без ніяких підтверджень заблокує ВСІ кошти відправника? Ну це несерйозно!
Якби той клієнт дійсно опинився обманутим, він би звернувся до поліції, мене б вже шукали. А виходить, що мені самому довелося звертатися до поліції. Абсурд!
12 ноября 2023, 9:36
Андрію, якщо я правильно зрозумів, мені саме відмовили в обслуговуванні. Бо я навіть не можу зайти у Приват24 і звернутися до підтримки в чат.
11 ноября 2023, 23:15
Я вввжаю , якщо людину обманули , вона звернеться в відповідні органи і там ми будемо розбиратись , хто шахрай. А зараз у привата немає жодних законних підстав для обмеження доступу до моїх особистих коштів , не дають розірвати з ними ділові стоснуки і перевести в інший банк
12 ноября 2023, 10:56
Вся проблема в том, что люди перед тем как торговать не изучаю мат часть, а уже после блока заходят на минфин и получают ответы.
Аккаунт скорее всего был взломан у какого нить пенсионера который едвали освоил телефон сенсорный, мошенники вывели деньги в крипту.
Если принимаете оплату от 3х лиц требуйте фото банк карты или документ отправителя, скрины с приложения не доказывают что банк не взломан.
12 ноября 2023, 11:45
Не исключено что так и было. Но, если уже на то пошло, получается что в этом треугольнике не только тот клиент оказался обманутым, но так же и я. И нет подтверждения тому что деньги были мне переведены не по инициативе владельца. Но ПриватБанк без разбирательства почему-то заблокировал мои счета.
И как бы там ни было, почему мне не предоставляют право дебетовать свои деньги на другой банк — непонятно.
12 ноября 2023, 12:05
Верно ты так же пострадавший, я эту схему уже как минимум год знаю, потому что сам прошёл через блок ОЩАд банка, деньги висели в блоке 5−6мес, давали выводить по 2 т в мес, все скрины торгов я отправлял банку, но так как они в крипте кукубиби, то им было не достаточно этого, хотя я отправлял ксерокопии у меня затребовали, 220 скринов больше чем 1к грн я потратил чтоб наксерить им и чтоб они в итоге сказали что этого нам мало))) При том что все 220 скринов они потом отсканировали чтобы отправить в финмон, бред сумашедшего)
С ОЩАДА мне накидали грязи на счёт, со взломанных счетов, но я так же по незнанию наторговал на лям оборота… И официально причина блокровки была из-за лимитов, так как банк не имеет право обвинять клиента без суда и следствия, но в отделении я у них в системе светился как мошенник…
В итоге ожиданий я начал жаловаться через фейс бук в главное отделение ощад, менеджер позвонил в местный наш фин мон и со мной сразу же связались и сказали что разорвут договор и выведут остаток на др банк…
12 ноября 2023, 12:08
Есть ещё одна схема, это принять грязные деньги на счёт на пример 20к грн тебе закинут, ты возьмёшь себе 3−4к, а остальное переводишь дальше, вот так и отмывают деньги мошенникам, а дальше скорее будет через сделку в крипте, где мошенник попросит у тебя сделать фото банк карты чтобы предоставить её продавцу чтобы на бирже всё было чисто, и всё, ты в попе)
12 ноября 2023, 12:21
Ничего не понял, честно говоря.
12 ноября 2023, 12:23
Найдёшь обьяву не через биржу, где-то в тг и тд)
12 ноября 2023, 12:10
Но у меня то ситуация гораздо проще. Речь не идёт об оборотах в миллион. Я всего-то успел провести пару сделок на бирже, на мелкие суммы. И сразу блокировка. Сейчас доказывать что-то ПриватБанку — бессмысленно. Отвечают всегда шаблонами не вникая в суть вопроса. Мне просто в данный момент нужно дебетовать остатки на другой банк и покончить с этим ПриватБанком раз и навсегда. Жалобу в НБУ я уже отправил.
12 ноября 2023, 12:12
Ты скажи, ты принял деньги где имя в аккаунте не соответствовало имени с банк перевода? Получивши только чек в знак доказательства? Если да, то тебя развели…
12 ноября 2023, 12:24
Так и было. Но выше я уже писал, что по сути, обманутым оказался не только я. У меня ведь не было мотива обманывать. Тогда почему я должен возвращать эти деньги тому клиенту, если он сам лохонулся.
12 ноября 2023, 12:34
Верно, но банк не рассматривает биржу как доказательство, у него в системе, клиент сделал перевод тебе, а у тебя нет ни каких физических доказательств того что ты взаимодействовал именно с человеком чей счёт был ограблен…
Именно по этому я везде пишу криптонам, требовать от 3х лиц фото банк карты или документы отправителя, у мошенников взломавших счёт, их быть не может.
Скорее тебя приват помурыжит и разорвут договор, выведут деньги на др счёт банка, пока они скорее ждут и посылают ограбленного в полицию написать заяву, чтобы пошло дело, и ты смог показать полиции что ты провёл сделку на бирже.
Скажу сразу, полиция такие же кукубиби как и банк Наверное если дойдёт до суда, в чём я сомневаюсь, то суд хотя бы сможет рассмотреть это детальнее, и суд спросит у банка о его системе защиты, и о том что клиент сам сделал перевод, в общем суд врядли обвинит тебя)
12 ноября 2023, 12:46
Просто представь момент что тот у кого ограбили счёт, бабуля или дед которому 60+ а ты банку говоришь что продал им крипту…
А банк спрашивает у них, а они: чого? яку хрипту :D
А по своим правилам банк не имеет право разглашать информацию о своих клиентах, это могут сделать только полисия или суд.
12 ноября 2023, 12:48
Договор то ПриватБанк уже по сути разорвал. Но деньги не предложил дебетовать. Да может клиент уже и обратился в полицию как и я, но они же не берутся за это дело. Разводят руками и посылают решать этот вопрос с банком.
12 ноября 2023, 12:52
Понимаю. А по поводу фото с картой, как ты говоришь, его тоже при желании могут подделать мошенники. Поэтому, в идеале, лучше теперь сразу требовать видео или фото, но именно на фоне текущей сделки Binance.
12 ноября 2023, 13:02
Да можно требовать фото карты на фоне сделки, или фото документа на фоне сделки, но для меня достаточно фото карты или документа, потому что как человек сделает фото на фоне сделки если у него к примеру 1н телефон с бинанс или ещё какой нить биржей)
думаю если начать фотошопить карту рисовать цифры это будет заметно)Так как номер карты чаще всего какой нить серебристо-блестящий или золотой
В пеинте только профи сможет сделать отражение)
Чтобы разорвать договор нужно в отделение банка прийти, подписать бумаги, и при тебе сотрудник банка должен разрезать карту а ты подписать что при тебе это было сделано, далее там указывать счёт куда тебе вывести остаток, но не в онлайн режиме, скорее ты просто в блоке.
12 ноября 2023, 13:10
Попробую пойти в отделение конечно. Но странно почему поддержка ПриватБанка мне об этом не говорит.
12 ноября 2023, 13:14
Я бы посоветовал найти оф страницу привата в фейс буке и написать туда, с жалобой что тебе отказывают в отделении разорвать договор и обвиняют что ты мошенник, ну это если вдруг тебе отказывают в отделении разорвать договор…
12 ноября 2023, 13:17
И туда доберусь, если в отделении откажут. Ещё отправил официальный запрос в канцелярию ПриватБанка, но что-то мне кажется что это дохлый номер.
12 ноября 2023, 16:05
Це буде можливо після врегулювання питання.

Вот такой ответ в фейсбуке, про возможность разорвать договор
12 ноября 2023, 16:10
Ну они не хотят заминать дело, а ждут когда второй пострадавший заяву в полицию напишет)
А там уже они либо за отсутствием док-в могут закрыть дело, или скажут решайте с банком)
4 января 2024, 18:39
Пройшло вже 2,5 місяців, але до сих пір ПриватБанк остаточно не розірвав зі мною відносини. Чому без жодних доказів від відправника Ви заблокували мені всі рахунки? Чому до поліції та суду звертаюсь я, а постраждалим Ви вважаєте не мене?!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Блокування рахунків та відмова у обслуговуванні