Блокування всіх карток та рахунків без чіткого роз’яснення

andrusyshyn 9 ноября 2023, 22:57
Доброго дня, є клієнтом Приватбанк більше 10 років. Тиждень тому прокинувся зранку і мої всі картки та рахунки заблоковані, без пояснень чому.
В підтримці привату сказали відправити документи про джерело походження коштів та пояснення з якою метою я переказував гроші третім особам, якщо з першим пунктом в мене питань немає, я відправив всі деулорації за 2 роки, всі гроші на рахунках білі і за них були сплачені податки. А ост за те що я переводжу гроші третім особам не зрозуміло. Хіба це десь забороняється в законі чи є якісь на ці обмеження? Я що не можу витрачати свої власні гроші як захочу? Тобто те що я скидаю гроші дружині, мамі, бабусі, волонтерам, то із-за того я був заблокований? В мене в голові це не вкладається. Робиш, платиш податки і потім тебе блокують із-за того що ти переказуєш власні кошти своїм родичам…
10 ноября 2023, 9:10
Вітаємо. Відповідно до вимог встановлених законодавством України, а також НБУ, перед початком обслуговування клієнтів (відкриття та обслуговування карткових рахунків в тому числі) Банки зобов'язані проводити ідентифікацію клієнтів, з обов'язковим зазначенням рівня доходів, а також джерел походження зазначених коштів. Для подальшого обслуговування, рекомендуємо надати документи запитані банком й очікувати прийняття рішення протягом 14 робочих днів з моменту надання документів та їх успішної перевірки. Дякуємо за розуміння!

Jokets
Jokets
10 ноября 2023, 1:52
Просте питання кому та за що відправляли гроші - чомусь тут ви можете написати кому надсилали їх, а в підтримку дати відповідь ні?
AnnaP26
AnnaP26
10 ноября 2023, 11:19
Можливо дуже багато переказів було зроблено за місяць? там штук 50 чи більше
Валерка Котовский
Валерка Котовский
10 ноября 2023, 20:43
Какой оборот по карте за месяц был?
geriko12
geriko12
11 ноября 2023, 0:10
Подавайте до суду, не бійтеся вже такі справи були подивіться у відкритому реєстрі «судових справ», якщо банк не подав заяву до поліції то в нього нема ніякого доводу про те що кошти отримані злочинним шляхом, чи спонсорування тероризму і т д, на той закон який вони спираються.І клієнти вже вигравали такі справи і отримували компенсацію.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Блокування всіх карток та рахунків без чіткого роз’яснення