Скільки це буде продовжуватися?

Gorokhova0609 1 ноября 2022, 23:13
Я користувалася картою Універсальною в приват банкі, я погасила усю суму заборгованості, Окей! Вони знімали на якусь скарбничку — Якої в мене нема, Окей — обов’язковий платіж знімали. Але! ЧОМУ! За використання кредитної картки універсальної знімають 200 гривень або 70 гривень, це буде завжди так знімати? Чи один тільки раз? Я закрила карту ще зверху було 20 гривень, і мені ще зняли! Процентів великих не було, але я хочу закрити карту і забути! А не я постійно плачу гроші, тому що колись там я користувалася цією карткою, як це розуміти? Дякую!
2 ноября 2022, 9:46
Вітаємо.
Якщо в жовтні у вас була заборгованість не в пільговому періоді — за кожен день цього періоду нараховувалася комісія.
Коли борг був погашений, відповідно, нарахування % припинилося, але за умовами користування карткою — списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду.
Знімається та сума, яка була нарахована до дати погашення. pb.ua/karta
Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці Приват24. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, 'Показати розрахунки >>'.
Відключення або підключення умов накопичення по Скарбничці також завжди вам доступне в Приват24. Це дуже легко зробити в меню Сервіси — Депозити — Скарбничка — Джерела накопичення.

mlp711141
mlp711141
2 ноября 2022, 9:38
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам связываться с этим горе-банком…