Повернення несанкціоновано переведених коштів з картки банку на третю особу

natasaignatenko 19 октября 2022, 8:24
Отделение по адресу: Николаев, ул. Озерная, 13/2
Під час проведення оплати комунальних послуг сталося несанкціоноване переведення коштів з моєї картки на картку невідомої мені особи. Хоч на телефоний запит від банку про підтвердження переводу я відмовила у переводі коштів, списання з моєї картки на картку невідомої мені особи все-таки здійснилося. Я звернулася за порадою до завідуючої відділенням № 5 ПриватБанку м. Миколаєва Олени Георгіївни, яка детально роз’яснила мені, що треба робити в такому випадку. Я звернулася до служби 3700 та у Кіберполіцію України. Хочу виразити щиру подяку за оперативну та ефективну роботу цих служб. Кошти були повернуті протягом однієї доби, що ще раз підтверджує надійність ПриватБанку та правоохоронних органів України.
19 октября 2022, 9:30
Доброго ранку!
Завжди раді прийти на допомогу. Дякуємо, що ви з нами :)

MykolaA
MykolaA
19 октября 2022, 10:17
Майже казкова історія.
«Під час проведення оплати комунальних послуг сталося несанкціоноване переведення коштів з моєї картки на картку невідомої мені особи. «питання:
1) — яким чином проводилася оплата (через: касу, термінал, ПР24)???
«надійність ПриватБанку та правоохоронних органів України.» —
2) якщо спрацювали правоохоронні органи, то хто зловмисник? Кого відловили та примусили повернути кошти?
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
19 октября 2022, 11:13
Вопрос для natasaignatenko (автор) что вам пообещали, или сколько заплатили за этот «комментарий»?
20 октября 2022, 1:04
Это невозможно, слишком фантастика. Бывает что оплачивая коммуналку деньги идут не туда так как у поставщика услуг сменились реквизиты. Но чтобы при оплате коммуналки в Приват 24 можно было ещё и перевести деньги с подтверждением звонком - совсем нереально
20 октября 2022, 1:06
Вероятнее всего произошёл технический сбой, потом через сутки его пофиксили и деньги вам вернули.
StarFighter27
StarFighter27
19 ноября 2022, 16:01
Ох, уж эти сказки. Ох, уж эти сказочники©.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Повернення несанкціоновано переведених коштів з картки банку на третю особу