natalimarija 19 октября 2020, 9:45
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 164
Из-за непройденой вовремя актуализации персональных данных банк отказал в обслуживании и закрыл счета. Представители банка в онлайн чате и на 3700 сказали, что можно только написать заявление на перевод остатков в другой банк, в том числе по доверенности. У меня нет возможности посетить отделение лично, нахожусь за границей. Предложили осуществить это действие по доверенности. Я оформила нотариальную доверенность в РФ отправила доверенному лицу в Киев. Начальники отделений Приватбанка (на Антоновича и на Харьковском шоссе) незаконно отказывают в совершении действий по доверенности. Письменный отказ оформлять отказываются.
Я получила консультацию адвоката, относительно легальности доверенности РФ на территории Украины. По словам адвоката, предприятия и учреждения любой формы собственности обязаны принимать доверенность без каких либо дополнительных действий с ней (перевод, апостиль). Это предусмотрено международными соглашениями, подписанными Украиной. Об этом же говорят в онлайн чате.
Прошу прокомментировать действия сотрудников банка и дать законодательно аргументированый ответ, как мое доверенное лицо может от меня написать заявление на перевод средств в другой банк?
19 октября 2020, 11:23
Дозвольте відмітити, що у своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'
банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів. Додатково вам була направлена офіційна відповідь за даного питання.
Що стосується ситуації з дорученням, написали вам в приватному повідомленні, щоб детальніше розібратися в ситуації.
valeriy444 18 октября 2020, 17:50
Отделение по адресу: Киев, ул. Антоновича, 164
Я разрабатываю свои собственные приложения и публикую их в открытый доступ на сайте google-play(магазин приложений). В моих приложениях встроен рекламный сервис от Google(Google AdSense) — через него происходит монетизация приложений и формируется доход(от показов рекламы в приложениях через сервис google adsense). Доход накапливается в аккаунте Google Adsense и раз в месяц отправляеться через swift-платеж на мой банковский счет. При этом компания Google присылает квитанцию на эл. почту, а банк присылает мне протокол swift-платежа(в котором значится назначение платежа — 70: Remittance Information
HONORARIUM (авторский гонорар)).

Так вот, компания Google не заключает никаких письменных договоров, все происходит по интернету через оферту. Вы на своем же сайте это подтверждаете: в разделе Услуги фрилансерам(https://privatbank.ua/ru/uslugi-freelanseram), если пролистать вниз будет такой текст: «У большинства крупных IT-компаний, которые работают через публичный договор оферты....» и под ним иконки Google Adsense и Google Play. Так, если вы сами знаете, что все договора по интернету через оферту — какие документы вы требуете?

Я прислал новые квитанции от Adsense за последний год и ссылку на эту публичную оферту. Мне пришел ответ, что я прислал дубликат ранее отправленных, но я прислал новые(которые раньше не отправлял). Да я отправлял раньше старые квитанции за прошлые года(так как эта проблема не решается и уже много раз я тут пишу об этом).

Служба поддержки прислала стардартную отписку с перечнем документов, в котором 11 пункт видимо подходит мне: «документи що підтверджують отримання винагороди від використання інтелектуальної власності(авторські гонорари, винагороди тощо».
Еще раз пишу: когда компания Google отправляет мне перевод, они пишут в назначении платежа — HONORARIUM, то есть авторский гонорар — это и есть то самое подтверждение дохода и в swift-протоколе(который приватбанк мне присылае) это указано.
18 октября 2020, 18:20
Добрий вечір!
Вже перевіряємо інформацію по вашому випадку. Результат повідомимо особистим повідомленням.
nastyatopchiy 18 октября 2020, 16:14
Доброго дня. Так сталося, що виявилася необхідність в використанні кредитної картки банку у мене і мого чоловіка. Я маю кредитну картку голд, чолівк віп-клієнт з платинум картками. У чоловіка раніше великі суми по рахунках Фоп надходили і були неодноразово депозити.

У нашій сім'ї зараз почалися проблеми з затримною платежів тому, що клієнти не платять коштів по виставленим рахунках. Колл-центру це постійно пояснюється, ми стараємося не унакати дзвінків.
Співробіткини колл-центру використувують такі методи які мене виводять до істерик і сліз, тиснуть психологічно, в вихідні телефонуть дуже рано. Ладно б тільки мені та чоловікому телефонували по нашим окремим боргам, там телефонують нашим родичам і розголушують суми наших боргів ТРЕТІЙ ОСОБІ! І взагалі банк не має право навіть інформацію по моїх рахунках говорити чоловікому, не говорячи що інформація по кредитам та депозитам теж є конфіденційною!
Яке право має банк розголошувати цю інформацію. При неодноразових звереннях, з проханнями не телефонувати родичам ніяких рішень немає! Банк прикриваєсь завуальваною статею в договорі, яка передбачує використання всіх можливих методів на розсуд банку.

Тобто, банк свідомо порушує закони, розголошує інформацію Третім особам, говорячи суму заборгованостей та очікувані чи простроченні платежі.
Мої родичі, люди які мають проблеми із здоров'ям та тиском. Ви взагалі яке право маєте, телефонвувати їм і тиснути психологічно! Банк, готовий приймати наслідки від дій співробітників, які керуються з кожним місяцем все жахливішими скриптами розмов і все більше гоняться за свої бонуси???

Також обурює, те що навіть наша репутація як хороших платоспроможних клієнтів не впливає на теперішнє ставлення до нас. Звісно, ми виплатимо борги але в одночас перестанемо користуватися послугами банку.
18 октября 2020, 17:08
Нам шкода, що виникла така ситуація.
Дозвольте повідомити, що згідно умовам та правилам, в разі
виникнення простроченої заборгованості, працівник кредитного підрозділу зобов'язаний використовувати всі законні способи впливу на клієнта, щоб забезпечити погашення кредиту. Будь-яким способом доводити до відома третіх осіб інформацію про заборгованість позичальника за договором.
Ознайомитися з умовами та правилами банку ви завжди можете на сайті: https://privatbank.ua/
Після звернення вашого чоловіка, ми зафіксували скаргу та проведемо детальну перевірку стосовно комунікації працівників кредитного підрозділу, по результату якої буде здійснений зворотній зв'язок.
Герман Демидов 18 октября 2020, 14:21
Вітаю,
16.10.2020  о 6:08 ранку з моєї картки незаконно були списані кошти 258 дол. США, що в гривні становить 7363,25 грн.
Я цієї операції не проводив, ба більше НАВІТЬ НЕ ПІДТВЕРДЖУВАВ ніяким наявним способом. Мені не приходило підтверждення ні смс, ні в додатку, ні телефоним дзвінком (як це відбувалось ЗАВЖДИ при оплаті будь-де карткою ПриватБанку).
Я володар картки, вона досі при мені, в гаманці. Ніяким третім особам ні картка, ні інформація з неї не передавалсь, ніяких переказів чи оплат, я звісно, також не робив.

Спочатку у виписці писалось про ніби-то покупку на іноземному сайті (до якого я не маю відношення). Як побачив цю незаконну операцію з моєю карткою — одразу зателефонував оператору Приват Банку, на що вона спочатку казала, що то я щось купив і забув про це! (це взагалі здоровий глузд?!), проте потім все ж таки заблокувала мою картку та порадила погуглити сайт на який пішли гроші (просто «суперський» клеєнт-сервіс у вас!) бо вона не знає куди і як гроші з моєї карти пішли.
У виписці, звичайно сайту не було, зазначалось просто «покупка — магазин ігор: Saint Joseph, США»
Тим не менш, після 3х годин пошуків сайт таки знайшов: http://www.endgamestjoe.com/contact_us

Бачу його вперше, тим паче це локальний магазин настільних ігор десь в США, штат Місурі.

Написав на контакти, вказані на сайті, зараз пишу заяву до нац. поліції, і пишу ще одну заяву до Служби Безпеки Приват Банку.
Згідно Постанови Правління Національного банку України від 30 квітня 2010 року №223 п6.7 та  6.8  — потребую негайного повернення незаконно списаних коштів з мого рахунку!

Також прошу роз'яснити наступні пункти:
1) На що і як були списані кошти з мого кредитного балансу?
2) Яким чином пройшла авторизація операції в іноземній валюті, із-за кордону, без будь-якого підтвердження операції з мого боку? Чому банк пропускає такі сумнівні операції?
3) Чому після блокування картки і подачі (через оператора банку) заявки на повернення коштів — призначення платежу даної операції змінилось просто на «покупка»? Це що, ховання слідів?

Прошу надати розгорнуту відповідь!
18 октября 2020, 15:13
Ми не бажаємо, щоб між вами та банком були непорозуміння. Дозвольте пояснити, що для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки. Відповідно списання коштів можливо лише в тому випадку, якщо раніше на сайті були введені дані картки.
З нашого боку вже створена заявка. Вона прийнята в роботу. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для Вас.
Ви можете допомогти нам в цьому. Якщо Ви ще не надавали документи, надайте, будь ласка, наявні у Вас: чеки, скріни, листування з магазином або банком, в якому була операція на chargeback@privatbank.ua, в темі вкажіть, будь ласка, номер заявки. Це допоможе збільшити шанси на оскарження операції, щоб вона була закрита на Вашу користь.
ostopchiy 18 октября 2020, 10:01
Пользуюсь услугами банка как ФОП и как физ лицо 7 лет. Такое ощущение что гос банк и его сотрудники озверели.

До июля 2020 года все было отлично. А потом как с цепи сорвались. Допустил разрыв в платежах по кредитке начали звонить всем родственникам и бывшей жене в воскресенье в 8 утра. Я работаю с утра до ночи, а жена звонит вся в слезах мне, что ей из банка звонили. Это как надо там говорить, чтоб женщину до слез довести? Я НЕ отказался платить, просто начал платить меньше. У меня обороты упали. Доходы упали. Государство создало такие условия, а государственный банк тем не менее звонит и теребит всех. Ничего что карантин в стране, условия для погашения неблагоприятные? Как можно их заставить ПОДОЖДАТЬ и оставить всех в ПОКОЕ???
18 октября 2020, 10:36
Дозвольте нам детальніше розглянути описану вами ситуацію. Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію.
Сергей Шульгин 17 октября 2020, 20:34
МАло того, что в нашем местом отделении работают только 2 работника и то… они растягивают время как хотят, но и плюс не повышают лимит, хотя пользуюсь уже не один год. В таких случаях хочется перейти в другой банк
18 октября 2020, 10:33
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні карти як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
Ми щодня працюємо над тим, щоб ваше обслуговування у відділенні відбувалося швидко і якісно. Ведеться постійний набір і навчання персоналу. Ми дуже вдячні за ваше звернення, воно прийнято до уваги.
Дозвольте зазначити, що більшість питань з банківського обслуговування ви можете вирішити дистанційно: за допомогою Приват24, звернувшись на лінію 3700 або в чат-онлайн.
20 октября 2020, 16:33
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 20.10.2020).
IrinaShayk39 17 октября 2020, 17:36
Мне перевели по Western Union летом. Я получила сразу через Приват24. А сейчас уже сколько раз сначала статут перевода «на проверке», потом «забракован». Я не могу получить перевод.
17 октября 2020, 18:16
Добрий вечір!
Ми звернулись в особистому повідомленні для надання інформації.
00742260 17 октября 2020, 14:11
По номеру 3700 не можливо додзвонитися. Включили якусь віртуальну яну, яка не зовсім розуміє, що з неї хочуть. Коли нарешті вона переключила мене на оператора, ніхто не піднімає слухавку, лунає в телефоні безкінечна музика, а операторів ніяких немає. Персональний банкір також ігнорує. Що за обслуговування? В цьому банку можна поговорити з живою людиною і вирішити питання?
17 октября 2020, 15:04
Ми постійно працюємо над покращенням якості обслуговування. У разі виникнення питань ви також можете звертатись в онлайн допомогу на нашому сайті pb.ua. Написали вам в особистому повідомленні, щоб перевірити інформацію за ситуацією.
Єлизавета Гончаренко 17 октября 2020, 11:20
Користуюсь послугами Приват Банку як ФОП протягом 3-х років. Нарікань на роботу банку майже не було, окрім надокучливих дзвінків ботів і зверхнього ставлення деяких менеджерів.
Майже 2 тижні тому я звернулась в банк для оновлення реквізитів через зміну прізвища. Менеджер по роботі з фіз.особами люб'язно мені допомогла і все пояснила.
Наступним кроком була робота з менеджером, що працює з підприємцями.
Виконуючи мою заявку, менеджер красномовно спілкувався по телефону зі своїм другом Саньком, обираючи вигдні квитки на футбол. Тепер я знаю де краще купувати, кого не брати з собою на матч і як краще перепродати квитки. Через 10-15 хвилин мені повідомили, що все готово і протягом доби заявка буде розглянута.
Через добу ніяких змін не сталось. Я знову направилась до відділення де почула, що якимось дивним чином з'явилась неочікувана анкета, яку ніхто не заповнив. Скриплячи зубами, я поставила 2 підписи і знову пішла в очікуванні зміни реквізитів через добу. І татаааан! Знову ніяких змін.
Телефонуючи в службу пітримки 3700, я постійно чула, що не була пройдена актуалізація данних і мені потрібно звернутись до відділення. Потім мені казали, що заявка приймається протягов 5-ти діб, потім, що у них технічні збої, потім що збої на якомусь державному ресурсі. Відчуття, що у операторів наклеєний поруч стікер з відмовками. Все це я вже сприймала з посмішкою. Один з операторів допомогла мені заповнити заяву онлайн про всякий випадок (не знаю, чи на щось воно повпливало).
Пішовши втретє, вже до центрального відділення Приват Банку отримала відповідь, що заявка була подана лише через 3 дні після мого звернення і зараз на розгляді. Я почула олюблене: «Протягом доби реквізити зміняться. (С)».
Телефонуючи через добу до оператора, було виявлено, що нічого не змінено і що минула заявка таємним чином зникла а на заміну прийшла нова, що створена за годину до мого дзвінка. Згодом наступний оператор надав інформацію, що менеджер з центрально відділення надіслав заявку в службу підтримки, яка повернула заявку назад, адже сам менеджер має провести операцію.
І от йде одинадцятий день моїх розмов з операторами двічі, а то й тричі на день. Вияснення, що не так і чому нічого не змінюється і вислуховування історій які кожного разу приносять нову інформацію, що не в'яжуться з попередньою. Всі кошти, що мали надходити на мій рахунок протягом цього часу є недоступними.
Дякую, Приват Банк!
З раздістю вже розглядаю інші банки для співпраці і вкладів.
17 октября 2020, 12:04
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять.
Александр Тарасов 17 октября 2020, 1:51
Велика вдячність команді ПриватБанк! Ви не просто радите клієнтам, що і як вірно зробити. Ви їх РОЗУМІЄТЕ. І це найголовніше, кожен з операторів Вашої фінансової установи, як родич, що піклується про своїх близьких людей, пояснює та ДОСТУПНО радить як,і що потрібно робити, коли виникає якесь ускладнення, або, непорозуміння у роботі чи то з додатком, чи з будь-якого питання. В окремих випадках навіть лояльно пояснення отримає той, чиє питання не цілком стосується теми фінансових операцій та послуг. Дякую, що Ви є!
17 октября 2020, 8:43
Доброго ранку!
Дякуємо вам за такі теплі слова. Ми продовжимо старанно працювати та розвиватись, щоб в будь який момент ви могли на нас розраховувати. Ми завжди поряд і раді допомогти.
Беремо і робимо!
17 октября 2020, 12:52
Відгук підтверджено «Мінфіном» (на 17.10.2020).
Користувач надав документи за запитом адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом даного банку.
Максим Ниймет 16 октября 2020, 19:53
Вже кілька разів писав у підтримку стосовно платежів для ООО ФК МБК. Хтось активно намагається поповнити послугу з заголовком «підняття на вершину списку». В Сапорті сказали, що сформують заяву і бла-бла, але сьогодні (16.10.2020)знову прийшло сповіщення «Підтвердити-Відхилити» оплата 65 грн. Всі необхідні скріншоти є в чатізі співробітниками в додатку банку та на телефоні.
Оскільки платіж не підв'язано під конкретну карту роблю висновок, що хтось просто користується моїми особистими даними.
Таке вже було, коли рахунок за комунальні послуги та спробу оплати з Харкова прилетів на мене (хоча до даного міста і тим більше проживання в ньому я не маю).
17 октября 2020, 8:37
Доброго ранку!
Підтвердження на оплату банк відправляє, щоб впевнитись в тому, що дану операцію здійснює саме клієнт та у разі необхідності ви могли її відмінити. В даній ситуації, платіж здійснюється на сторонньому сайті, на якому було обрано спосіб оплати через Приват24 через авторизацію вашим номером телефону. Якщо ви не оформлювали підписку чи іншу послугу за якою має постійно здійснюватись оплата на даному сайті, радимо звернутись в підтримку сайту, на якому проводиться ця операція. Якщо ви маєте підозру, що хтось знає ваш пароль від акаунту Приват24, радимо його змінити.
Ми склали декілька простих правил, що допоможуть вам безпечно проводити оплати в інтернеті — https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
Нами було детально проаналізовано ваше звернення в підтримку, щоб в подальшому підвищити якість обслуговування.
gudkov77 16 октября 2020, 18:43
У меня сегодня в Привате не получилось перебросить деньги между своими счетами, открытыми на ФОПа. Обычный платёж на другой банк. Дважды пробовал отправить и дважды он был возвращён банком с примечанием, что неполностью указаны данные в назначении платежа. Но в моём отзыве не это главное. Ниже публикую диалог со службой поддержки. Тупость оператора меня убила.

Я: «Добрый День! Мне был возвращён платёж с таким примечанием:» В призначеннi платежу вказано недостатньо обов'язкової iнформацiї (за що, згiдно з чим, вiд якого числа, з/без ПДВ). Будь ласка, переоформiть платiж.". При этом было просто сделана платёжка на перечисление средств в другой банк на свой собственный счёт. Не совсем понимаю, что нужно указать в назначении.

Спеціаліст Віталій в чаті
Віталій:
Добрий день, «Міхал Потапич»!
вкажіть всю інформацію по платежу, за що кошти, згідно чого
призначення повинно передавати сутність платежу

Я: Платёж проходит со «своего» счёта на «свой» счёт. В назначении было указано «Поповнення власно поточного рахунку. Без ПДВ». Что ещё нужно указать?

Віталій:
можете вказати що це переказ власних коштів

Я: Странная история. Обычно прекрасно проходил платёж с таким назначением. Сейчас попробую указать как Вы пишите.

Віталій:
Чим можемо бути Вам кориснi?
Я:
отправил повторно деньги. Смотрю, как они проведутся.
Даже с таким назначением платежа деньги вернулись.
Перерахування власних коштів на власний поточний рахунок. Без ПДВ.

Да, всё верно.
Именно так и написано.

Віталій:
так як Ви поповнюєте рахунок іншого банку потрібно вказати повну інформацію по платежу
за що, згiдно з чим, вiд якого числа, з/без ПДВ

Я:
Я плачу со своего счёта на свой счёт. С одного кармана перекладываю деньги — в другой свой карман. Почему перекладываю? Удобно так. Что я должен указать? Сам себе счёт выставить?
Перерахування власних коштів на власний рахунок зг.рах. №1 від 16.10.2020 р. Без ПДВ. Так указать?
Это же просто какой сюр.
згідно власного бажання
Вот лично Вы решили перевести деньги между своими личными счетами. Согласно чего Вы будете делать такой платёж?
Или за что Вы будете себе делать оплату?))

Віталій:
так, вкажіть зігдно чого проводите плату
потрібно вказувати повну інформаці у призначенні згідно чого проводите

Я:
Ну какую? Что мне там указать? Я не понимаю.
Я же ничего у себя не покупаю и ничего себе не продаю.

призначення повинно передавати сутність платежу
за що, згiдно з чим, вiд якого числа, з/без ПДВ

Вы случайно не робот?

у Чаті немає роботів

Я:
Так почему Вы даёте шаблонные ответы?..
Какое может быть основание при перечислении средств между своими счетами?

виправте зауваження по платежу

Я: КАК?
16 октября 2020, 19:20
Добрий вечір!
Написали вам в приватному повідомленні, щоб детальніше розібратися в ситуації.
stratix 16 октября 2020, 17:37
16/10/20 около 15-30 переводил деньги с своей карты на карту приватбанка, после чего попросили пройти верификацию звонком на 3700. Все данные подтвердил — оператор сказал что в течение 5-10 минут операцию одобрят, и через 5 минут я вижу на всех картах символ «карта заблокирована», и после этого почти сразу меня выбрасывает из приват24. При попытке следующего логина — пишут что номер телефона нужно подтвердить в отделении.
Следующий звонок на 3700 — говорят что по этому номеру нет привязанных карт.
Уже больше часа пытаюсь связаться с оператором, оставлял заявку на call-back, тишина.
В онлайн чат войти также не могу.
Либо в системе какието серьезные неполадки на данный момент, либо отношение к клиентам 0/10.
16 октября 2020, 19:02
motel 16 октября 2020, 16:30
Не рекомендую Приват. Дві картки вже закрила. Інші теж протягом найближчого часу закрию. РУ СБ Приват у Житомирській області вирішило, що мені потрібно відмовити в обслуговуванні. Чому саме Це РУ??? Фантастика!!!
16 октября 2020, 17:45
Добрий вечір!
Звертаємо увагу, що раніше вашу ситуацію було детально розглянуто та надано інформацію.
Із зрозумілих причин ми не можемо публічно оприлюднити інформацію персонального характеру.
Уже больше года пользуюсь услугами страхования здоровья, к счастью, до этого не обращалась, но вот наступил страховой случай. Я позвонила на горячую линию Приват, зафиксировала страховой случай, сказала, что врач ставит диагноз пиелонефрит. Затем прошла обследование и последующее лечение, по результатам которого взяла выписку и отправила ее в банк.
На следующий день мне ответили, попросили добавить некоторые другие документы, которые я загрузила в течение нескольких дней.
В течение 5 рабочих дней с момента подачи документов мою заявку рассмотрели и выплатили деньги, четко по таблице страховых выплат. Это было очень быстро, я не ожидала, спасибо!
Я очень довольна обслуживанием как в банке, так и в самой страховой. Всем рекомендую страховые продукты, с небольшим ежемесячным платежом они могут очень выручить. если, не дай Бог, возникнут проблемы со здоровьем! Хотя я очень переживала, начитавшись отзывов, но теперь понимаю, что негативные комментарии просто пишут чаще позитивных. Весь негатив в отзывах сводится к тому, что нет болезни в таблице, болезнь нашли раньше, чем это предусмотрено договором и прочими такими моментами. Но если вы соблюдаете все условия, вовремя сообщаете о страховом случае и ваша болезнь действительно оказывается страховой, выплату компания проведет, это 100%. Спасибо, за качественный сервис!
16 октября 2020, 17:26
goldenyarik 16 октября 2020, 14:33
Получил карту от курьера, копии документов назад доехали (видно по трек-номеру) говорили что надо ждать 2 рабочих суток, но уже идут третьи сутки, счет так и не открыт.
16 октября 2020, 16:32
На жаль, необхідне повторне фотографування ваших даних.
для здійснення цієї операції просимо вас звернутись до підтримки банку для повторного замовлення картки.
Перепрошуємо за ситуацію, що сталась та сподіваємось на подальшу успішну взаємодію.
nataliadivchur 16 октября 2020, 13:28
Сьогодні, о 10:23 у Львові, на вулиці Сахарова я знімала гроші у банкоматі ПриватБанку. Перша операція пройшла успішно, а під час виконання другої банкомат просто завис! Я подзвонила у підтримку банку, спершу мене запитали чи я є користувачем банку, на що відповіла ні. Після цього чекала на з'єднання з оператором ПІВ ГОДИНИ! Ось, яке у вас ставлення до людей, які не приносять прибутку! Оператор навіть не змогла сказати чи взагалі чекати мені на повернення чи ні, і тільки після того, як я підвищила тон почала щось робити та дізнаватися! Карту мені ніхто так і не повернув і що з нею я досі не знаю! Чому не викликали майстра? Чому не вирішили проблему дистанційно? Чому не могли сказати, скільки часу чекати на повернення та чи взягалі чекати?! Несправність банкмату — проблема банку! Мені потрібна була моя карта тут і зараз! Карту я заблокувала та подала заяву на перевипуск, за що потрібно буде заплатити 40 грн. Я ВИМАГАЮ повернення коштів за перевипуск карти, оскільки стару я втратила по вині ПриватБанку! Мало того, що люди користуються вашими НЕНАДІЙНИМИ банкоматами, та ще й НЕ ОТРИМУЮТЬ належної ПІДТРИМКИ!
Нікому не рекомендую ПриватБанк!
Прошу з'єднатися зі мною для перерахування 40 грн за перевипуск карти або зв'язатися з моїм банком та узгодити те, щоб ці кошти не знімалися з нової карти ( як комісія за перевипуск )
16 октября 2020, 13:51
Нам шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
Зазначимо, що для повернення коштів при знятті з картки іншого банку, вам необхідно звернутись до підтримки банку, що випустив картку. Зі свого боку банк, за зверненням власника картки, може підготувати пакет документів для надсилання претензії до Міжнародної Платіжної Системи. Терміни розгляду строго регламентовані Міжнародною Платіжною Системою і жодна зі сторін не може їх порушити.
protokol 16 октября 2020, 12:20
16.10.2020 обратилась в отделение Приват банка по адресу Вишневое ул Святошинская 27-Г вместе с мамой для перевыпуска карт и была быстро без очереди обслужена. Большое спасибо за понимание, в очереди на улице мама бы не выстояла. Очень благодарна за проявленное понимание!
16 октября 2020, 12:49
pavlikyuriy 16 октября 2020, 10:25
Отделение по адресу: Киев, ул. Ирпенская, 76
Зайшов в відділення щоб переказати кошти на іншу карту Приватбанку але я був шокований розміром комісії.
11000 грн.переказу — 110 грн.комісія банку.
Питання — за що?
Ви здуріли?
І після цього Ви хочете щоб до Вас приходили клієнти?
Особисто я не користуюсь послугами Плеватьбанк майже рік та принципово не користуюсь послугами/картами цього «горе-банку», так як сервіс що разу стає жахливим, послуги подорожчали тощо.
Адміністратор банку сказав якщо не подобається наш банк ось двері і там вихід.
Друзі — ігноруйте та не користуйтеся цим банком.
Але дивує те, що керівництво взагалі не звертає уваги на відгуки та не робить нічого, щоб стати кращими.
Надіюсь, що прийде час та вони збанкротують.
16 октября 2020, 12:46
Написали вам в приватному повідомленні, щоб детальніше розібратися в ситуації.
Вадим Бурлака 16 октября 2020, 2:31
Нравится
16 октября 2020, 12:29
Дякуємо вам за відгук!
Ми дуже раді, що взаємодія з нами була комфортною для вас.
19 октября 2020, 16:10
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 19.10.2020).

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝