Приват, віддай військову з/плату

NKruchkovskii 29 июля 2022, 11:04
На даний час перебуваю на військовій службі, та знаходжуся у ЗБД. Із моменту мобілізації 02/04/2022 я отримую з/плату та інші військові виплати ч-з Райфф (періоди за 04, 05 /2022 кошти справно надходили на мій рахунок. За 06/2022, з/пл мала надійти орієнтовно у 20 числах липня 2022, сьогодні 29/07/2022!, Виникає питання де все-таки мої кошти? Відразу скажу, я не один, із 29 чоловік 8 чол не отримали з/пл. У кожного із нас 8 чоловік є сім'ї, яким потрібно за щось жити, потрібно купувати військову амуніцію, тощо. Із розмов фін.працівників ВЧ А4010, кошти були перераховані ще 22/07/2022 на Приват. Я і решта 7 чол, рахунків в даній фінустанові немаємо і немалий. Фін.працівники даної ВЧ радять телефонувати на 3700. Чому мені туди телефонувати? Рахунків немає, заява на перерахування з/пл тільки на райф. Виходить відповідальні особи ВЧ -А4010 знехтували мною та моїми побратимами, які на даний час із зброєю відстоюють незалежність України, більше того, ніяких спроб виправити ситуацію не робиться. Приват дай відповідь, де наші гроші, ті які ти чи вкрав, чи за домовленістю із ВЧ кудись дів. Я і решта хлопців нічого спільного із тобою мати нехочу. Я цього так просто не залишу
29 июля 2022, 12:24
Вітаємо.
У випадку, якщо рахунків в нашому банку немає, а заява на перерахування з/пл в іншому банку, рекомендуємо звертатись до відповідальних осіб вашої ВЧ.
Якщо кошти надіслані в ПриватБанк, надішліть, будь ласка, в приватному повідомленні платіжне доручення, щоб ми могли допомогти розібратись.

29 июля 2022, 11:28
Виплати ч-зРайфф — ця сторінка про ПБ.
«Приват, віддай військову з/плату» — щось не стикуэться.
29 июля 2022, 11:33
«Я і решта 7 чол, рахунків в даній фінустанові немаємо і немалий.» — це про приватбанк!!!

Jokets
Jokets
29 июля 2022, 11:41
Если у вас нету счетов то как ваша часть могла туда отправить деньги? Ото задавайте свои вопрос фин части как и почему они так натупили, что вы не получили деньги. Банк лишь посредник, что и кому приват должен выплатить, а самое интересное куда если у вас даже карт нету их
29 июля 2022, 11:52
Вам не могут перечислить зарплату на карточку приватбанка если у вас нет карты для выплат этого банка. Вас обманывают в воинской части. Иди в воинскую часть узнавай как они перевели деньги на приват если у тебя нет карты для выплат приватбанка. Они что считают тебя за кого и как такое возможно вообще. Для выплаты зарплаты нужно оформить карточку для выплат как минимум и на неё должны перечислить деньги.
29 июля 2022, 11:56
Пробуй выяснить номер карточки приватбанка на которую перечислили зарплату или номер счета куда перечислили зарплату для начала потом выясни не оформили ли тебе карту для выплат и где карта находится если её оформили. Маловероятно что карту для выплат оформили без твоего ведома.
29 июля 2022, 17:27
На даний час перебуваю на військовій службі, та знаходжуся у ЗБД. Із моменту мобілізації 02/04/2022 я отримую з/плату та інші військові виплати ч-з Райфф

Якщо зарплатний рахунок в Райффі то до чого тут Приватбанк?

Фін.працівники даної ВЧ радять телефонувати на 3700. Чому мені туди телефонувати?

Так їх і спитай чому. Бо якщо в тебе немає рахунку в Приватбанку то ніхто не може перерахувати твої гроші в Приватбанк бо це неможливо — для перерахунку потрібен номер рахунку, якщо як ти кажешь не існує. Відкрити рахунок на твоє ім'я в банку можешь або ти особисто, або хтось з довіренностю на таку операцію підписану тобою. Якщо ти не відкривав рахунку і нікому не давав довіренність то просто неможливо виконати перерахування грошей — саме тому що неможна перерахувати гроші «для солдата в/ч А4010» — банк відправника грошей не приме такий номер рахунку, так само як і Приватбанк не приме переказ грошей з такими реквізитами. Це не пошта де можна зробити переказ «до востребования» вказавши тільки ФІО.
29 июля 2022, 17:31

Знов таки — а банк тут яким боком?
29 июля 2022, 17:32
Приват дай відповідь, де наші гроші,

Питай в бухгалтерії своєї в/ч, тільки вони знають де гроші. Банк точно не знає і не отримував ні копійки.
StarFighter27
StarFighter27
29 июля 2022, 18:49
Из уважения к Вам как мобилизованному скажу, что вины банка здесь нет. При чем здесь банк Приват к Райффайзену?