Суттєве обмеження доступу до послуг без будь-яких пояснень

victoriaaa 20 июля 2022, 21:06
Отделение по адресу: Львов, пл. Адама Мицкевича, 6/7
Я прийшла у відділення приват банку у Львові замінити картку для виплат VISA, тому що термін дії добігав кінця. Цю картку я використовую для отримання зарплати. У відділенні мені видали замість старої картки VISA нову картку Простір (я не одразу навіть зрозуміла, що це така платіжна система, інакше я б відмовилась. Але я ніколи не чула про цей Простір, і спочаку подумала що це просто такий дизайн картки).
Працівник банку, яка видала мені цю картку, не пояснила мені, що це інша платіжна система, яка не є міжнародною, і використовується тільки в Україні та має купу обмежень.
В результаті я НЕ можу:
— додати карту в Apple wallet
— сплачувати через QR код
— сплачувати в інтернеті
— сплачувати через термінал у багатьох магазинах
— сплачувати за мобільний зв’язок
— це напевно не повний перелік, тільки те, що я виявила за тиждень користування цією карткою
По суті, все, що можна робити з цією карткою, це знімати готівку у банкоматі та сплачувати за товари у магазинах (але не у всіх). Тобто замість нормальної картки VISA, я тепер маю цю картку Простір, яка має дуже обмежений функціанал. Мене про це ніхто не поінформував, що свідчить про дуже низький рівень обслуговування.
Що бісить найбільше у цій ситуції, це те, що людям без попередження видають картку, яка працює тільки у межах України, в той час як у країні йде війна!
Коли я звернулась до іншого відділення, вже у Запоріжжі, мені сказали що тепер цю карту не можна замінити на VISA або Master Card, навіть на діджитал картку. Тепер єдине що можна зробити, це відкрити нову картку VISA (але тільки діджитал, тому що пластикові чомусь не випускають більше), і прв’язати цю нову картку до виплат зарплати. Тобто тепер я маю зробити купу додаткових дій та витратити час на все це, чого можна було б уникнути, якби працівники банку належно виконували свої обов’язки.
21 июля 2022, 10:00
Вітаємо.
Ми дуже шкодуємо, що при зверненні до відділення склалось таке непорозуміння. Для нас дуже важлива клієнтоорієнтованість всіх наших співробітників. Проаналізувавши ситуацію, ми проведемо бесіду зі співробітником по даному випадку і найближчим часом проведемо додаткове навчання, щоб уникнути повторення подібних ситуацій.
Ми не обмежуємо видачу карток. В той же час, перевірити наявність необхідного пластику у зручному відділенні можна за зверненням до підтримки банку.
Також наразі відновлено можливість замовлення карток з фото та індивідуальним дизайном у відділеннях банку.

20 июля 2022, 23:05
«Що бісить найбільше у цій ситуції…»

Зайдите в любое отделение банка и активируйте
ДОПОЛНИТЕЛЬНУЮ карту к уже существующей
карте ПС Простір — либо VISA либо Mastercard,
(из того физического пластика, что есть у них в наличии)
и будет вам счастье, а также возможность
оплаты в интернете, добавления в Apple Wallet
и прочие фишки, о которых вы так мечтаете…

Теоретически можно самостоятельно выпустить
digital карту в качестве дополнительной через Приват24
не выходя из дома.
SergeyNina
SergeyNina
21 июля 2022, 0:37
Откройте в Приват 24 гривневую диджитал карту и все будет нормально. Правда работник банка должен был предупредить о выдаче такой карты. Но скорее всего просто нет карточек физически вот и результат
30 июля 2022, 5:26
Скорее всего у них своя логика
30 июля 2022, 5:27
В стране Море банков, выбирайте любой

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Суттєве обмеження доступу до послуг без будь-яких пояснень