Як мені підтвердити надходження коштів?

Binancik 8 июля 2022, 14:53
Наближаюсь до відмітки 400 000 гривен надходжень за липень.
Розумію що доведеться давати якісь підтвердження, але на мої запити та роз’яснення що я продаю криптовалютні активи, та виводжу гроші з Букмекерських контор, Казино, говорять таке підтвердження не підходить.
Я не маю офіційного джерела доходу, та відкрито заявляю що будь-які докази готовий надати, аби не блокували мої рахунки.
8 июля 2022, 16:07
Відповідно до вимог, встановлених Законом України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення та Положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65, Банк зобов´язаний забезпечити всебічний аналіз і перевірку документів (інформації) про фінансові операції клієнтів банку та відомостей про їх учасників.
По операціях, пов´язаних з криптовалютою, можна надати такі документи: https://pb.ua/short?B8T
Це можна зробити самостійно в Приват24. Для цього потрібно у вікні повідомлення 'Про необхідність надати дані щодо походження доходів' натиснути кнопку 'актуалізувати зараз' і прикріпити читабельну сканкопію або фото документа.
Також, ви можете надати документ, звернувшись в підтримку чата.

Три літри
Три літри
8 июля 2022, 15:17
Когда придёт срок — тогда банк и спросит.

Процедура принятия решений отделом ответственным за финмон — не разглашается. Это прямо запрещает закон.
8 июля 2022, 23:16
1. Фінансові операції на користь резидента Ірану чи Північної Кореї, власника банківського рахунку в цих країнах.

2. Фінансові операції політично значущих осіб, членів їх сімей та пов’язаних осіб.

3. Фінансові операції з переказу коштів за кордон, у тому числі до офшорних зон.

4. Фінансові операції з готівкою.
8 июля 2022, 22:19
Не советую превышать порог свыше 400 тысяч. так как это грозит блокировкой средств финансовым мониторингом. Попробуйте обналичивать через карты других банков, мобильный номер телефона, на крипто-кошельки и обналом через физические обменники. Превысите порог пеняйте на себя не получите ни копейки
Ans
Ans
13 июля 2022, 0:52
Банков же полно, кладите деньги там где знаете что все надёжно

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як мені підтвердити надходження коштів?