Приват банк не цінує своїх постійних клієнтів.

alboshiy 9 мая 2022, 23:29
Добрго вечора. Маю універсальну картку Приват Банку з лімітом 75000 грн. Я діючий ФОП завжди користовувався цією карткою як для особистих потреб так і для свого бізнесу. Рух коштів постійний. Завжди вчасно роблю всі платежі та слідкую щоб не виникало заборгованості. Ці кошти періодично допомогали зробити закупки матеріалів, якщо не вистачало особистих коштів. І саме зараз коли ми підприємці під час війни намагаємося почати працювати та запустити економіку країни! Приват просто без пояснень зменшуе мені ліміт до 13420 грн.! Ви знущаетеся? Саме в той момент коли на ці кошти я мав розрахунок! Велика Вам подяка за таку підтримку в такі складні для України часи :(
10 мая 2022, 10:30
Вітаємо!
Справа в тому, що кредитний ліміт — змінна величина. Нам шкода, що його зменшення спричинило вам незручності. Система працює автономно на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях показників, таких як: наявність простроченої заборгованості, недостатній оборот по картці, негативна кредитна історія та інші.
Картка « Універсальна» оформлюється фізичним особам, які можуть оплатити комунальні та інші рахунки, поповнити мобільний телефон, купити необхідні товари або оплатити послуги, зняти готівку в банкоматі та багато іншого. Для ФОП у нас існує окрема кредитна лінія.
Наразі, кредитний ліміт та можливість користуватись кредитними коштами відновлені в межах встановленого ліміту. Підвищення кредитного ліміту поки що недоступне, але ви можете користуватись коштами в межах наявного ліміту.
З повагою, ПриватБанк.

10 мая 2022, 8:31
В чём проблема взять кредит именно на ФОП-а? Подготовив бизнес-план.

Попытка использовать кредитный лимит для ведения бизнеса говорит о том что банк всё правильно делает — влезешь в долги, отдать не сможешь и будешь ныть уже про то что «во время войны банк требует уплаты процентов».
10 мая 2022, 9:50
В одноразовом кредиті для Фоп не маю потреби. Ці кошти були як подушка безпеки на випадок нестачі коштів .Користуюсь ними більше 5 років. Банк же баче хто і як сплачує тому їхне рішення мені не зрозуміле. До речі майже за три місяця війни всі оплати здійснював вчасно . Якщо не мав змоги сплачувати не користувався би кредитом.
10 мая 2022, 10:00
Кредитные деньги не могут быть финансовой подушкой по определению.
10 мая 2022, 11:13
Погоджуюсь, але в моєму випадку саме так .

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приват банк не цінує своїх постійних клієнтів.