Не надходять кошти 6500 грн від держави у воєнний стан

Анатолій Бакунець 9 апреля 2022, 6:57
Доброго ранку! Подав заяву на отримання допомоги в розмірі 6500 грн від держави у воєнний стан. Заяву було прийнято успішно. Навіть у Дія повідомлялося, що Очікуйте на зарахування коштів. Проте пройшло вже більше 10 робочих днів після подання заяви, але коштів на рахунку так і немає. Чи ПриватБанк хімічить, чи я не знаю. Будь ласка, перевірте цю інформацію та надайте вичерпну відповідь стосовно цього питання! Дякую!
9 апреля 2022, 11:22
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.

9 апреля 2022, 7:42
Отзывы о банках и раньше были низкого качества. А сейчас когда толпы леммингов набегают и ноют то про проценты, то про 6500 — так и вообще превратились в полный шлак
Jokets
Jokets
9 апреля 2022, 10:47
Вопросы задавайте мин экономики, а не банку
StarFighter27
StarFighter27
9 апреля 2022, 13:03
Я так понимаю Вы в последний день марта оформили заявку. А раньше никак? При чем здесь банк тогда?
9 апреля 2022, 15:44
Нет.Если последний день марта,то это не 10 рабочих дней.А человек ждет 10 рабочих дней,как и я.
9 апреля 2022, 16:22
Куча людей ждёт деньги уже несколько недель. Но министерство до сих пор ничего не перечислило. Вот только это не форум Дии и не форум министерства.
Анатолій Бакунець
Анатолій Бакунець
9 апреля 2022, 17:27
Я подав заявку ще 24 березня. Тому і питаю. Адже не в мене лише така проблема.
9 апреля 2022, 17:55
1. Это раздел отзывов. А ты спрашиваешь.
2. Каким боком банк к выплате государством помощи? Ты даже заявку отправлял не через банк. Но спрашиваешь не у Дии, а у банка. Это всё равно что спросить у соседа подсказавшего тебе какую программу ставить для отправки заявки.
9 апреля 2022, 15:43
Така ж сама історія!Заявка зроблена і підтверджена 26.03.2022.Хтось може нарешті пояснити що відбувається і до кого конкретно звертатися?
9 апреля 2022, 16:22
А ты попробуй подумать — кто выплачивает деньги? Ведь это же не так сложно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не надходять кошти 6500 грн від держави у воєнний стан