Державний банк став ДНОМ!

nsergey81 31 января 2022, 17:47
Рік тому я брав авто у лізинг. Всі штрафи за ПДР за договором приходили на представника привату, а сплачувати їх мав я, від імені цього ж представника привату. Було всього два перевищення швидкості, котрі, звичайно, згідно терміну отримання (протягом 10 днів), сплатилися 50% від загальної суми. але з одним із цих штрафів виник нюанс: порушення сталося 21.04.2021, банк отримав квитанцію 11.05.2021 року і відразу переслав її мені. Я штраф оплатив, звичайно, 50%, банку квитанцію відіслав і про все забув. Яке було моє здивування, коли 27.01.2022 р. прийшов лист від привата, що їм прийшло виконавче впровадження і вони сплатили за мене штраф та виконавчий збір. Після моїх дзвінків із запитаннями та наданням квитанції нарешті 31.01.22 р. отримав відповідь, якщо кратко, то «Так, ми бачимо, що ви сплатили штраф, але то не наші проблеми, що патрульна поліція чомусь не зарахувала кошти. Ми за вас все сплатили, тепер знімаємо гроші з вас». І з мене з усіх карточок починається списання по 50−100 грн, навіть, з валютних. Більш того!!! Починаються дзвінки КОЛЕКТОРІВ!!! з ПРИВАТУ! На моє питання, а що тепер робити, коротка відповідь- розбирайтеся самі з поліцією та виконавцем. Звичайно, мої фрази, а… хто я такий для патрульної та виконавчої, бо платив штрафи я від імені представника привату, відповіли, ну, це вже не наші проблеми!
Це просто грьобане дно!!!
Залишається просто позакривати всі свої та рахунки компанії в приваті та перейти в більш адекватний банк.
31 января 2022, 19:10
Добрий вечір!
Банк не мав змоги ігнорувати постанову від виконавчої служби, адже в своїй діяльності сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
У разі незгоди з постановою радимо звернутись до виконавчої служби аби оскаржувати постанову у встановленому законом порядку.

31 января 2022, 18:09
Машина взята вами, нарушение сделано вами, а значит все вопрос с полицией, исполнителем решаются ВАМИ
31 января 2022, 18:35
Машина була в лізінгу на БАНКУ, питання з поліцією я вирішив САМ, але від імені БАНКУ. Що ще замість банку я маю зробити?
31 января 2022, 19:48
Решать вопросы с исполнительной службой например если есть арест
31 января 2022, 19:58
Ви можливо неуважно читали, виконавча служба направила листа на приват стосовно штрафу, котрий давно погашено.
31 января 2022, 18:37
Приват должен был указать автора как пользователя. По всей видимости не указал раз штрафы приходили на Приват, а не на автора. Так что для полиции автор никто и звать его никак.

То что Приват прощелкал вопрос оплаты штрафа плохо. Но скорей всего только с моральной точки зрения так как врядли этот момент прописан в договоре так чтобы защитить клиента лизинга от результатов труда ленивого сотрудника центрального офиса.
31 января 2022, 18:47
Питання в тому, що вони зараз просто послали, по факту…
31 января 2022, 19:47
Ага. Что ещё придумаем?)
31 января 2022, 23:13
ХЗ, я сужу по тому что рассказал автор. Как там на само деле у Привата организован лизинг и правду ли говорит автор — я без понятия.
31 января 2022, 18:36
Так, бачу, що це банківський чувачок)))
1 февраля 2022, 7:41
У меня тоже был штраф, который я оплатил вовремя, но он пошел в исполнительную службу. Вопрос решился просто, я предоставил исполнителю квитанцию про оплату штрафа.

Действия привата — обычное наплевательство, очевидно, что приват не желает решать вопросы должным образом — а именно предоставить исполнителю квитанцию про оплату штрафа — так как исполнительное производство направлено в приват, то именно приват должен предоставить квитанцию про оплату штрафа.
1 февраля 2022, 7:47
Если банк и его сотрудники настолько невменяемые, описывайте ситуацию и жалуйтесь в НБУ. Ибо именно ответственное лицо на которое было направлено исполнительное производство должно оспаривать сабж.
1 февраля 2022, 10:13
Звичайно, сьогодні буде подана скарга до НБУ. Як завжди хотілося з приватом вирішити це нормально, завжди бувають якісь нюанси… Але вони просто дістанціювалися. Тому прийдеться йти довшим шляхом.