Обслуговування жахливе

Innesa1111 19 января 2022, 23:17
Обслуговування жахливе працівники що сидять на касі не привітні таке відчуття що я прийшла до них додому і щось вимагаю. Замість того щоб допомогти або видати готівку тільки говорять що в це їхні обов’язки не входить або нема готівки. Щоб забрати свої же гроші треба по два дні ходити в банк і стояти у величезних чергах.
20 января 2022, 9:48
Доброго ранку!
Перепрошуємо за дану ситуацію. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення деталей, щоб передати інформацію колегам та провести перевірку відносно коректності та якості обслуговування співробітника.
Що ж до питання відсутності готівки, на жаль, касир не має змоги видати потрібну вам суму, якщо в касі немає достатньої кількості готівки. Для зручності клієнтів ми додали в Приват24 можливість заздалегідь замовляти готівку на обране відділення і дату. Ви можете скористатись даним сервісом та якщо в процесі виникнуть питання чи труднощі, будь ласка, звертайтесь, будемо раді допомогти.

Takuru
Takuru
20 января 2022, 9:06
В привате есть услуга «заказ наличных», заказываете необходимую сумму, указываете дату и отделение. Раз двадцать так делал и никогда не было проблем с получением наличных (и да перед снятие налички в кассе поднимаю кеш лимит, что бы не делать это у кассы).
Может вам проще деньги под матрасом держать ?
StarFighter27
StarFighter27
20 января 2022, 20:21
Надо делать заказ, указывать дату и номер отделения. У кассира может не оказаться достаточной суммы в кассе, если только бабушки не набегут со своими коммунальными платежами
Oksanamuhaluk
Oksanamuhaluk
20 июля 2022, 12:07
У мене теж сама ситуація,працівниця на касі взагалі не привітна ,і ще й хамить,я прийшла щоб забрати гроші які мені скинули із за кордону ,мені сказала що гроші скинула на картку,але потім як виявилось що їх на картці немає я прийшла знову до неї щоб попитатись чому немає грошей,а вона просто переді мною закрила фірточку і все… Я дуже обурена таким працівником