невідомо на що були списані кошти з картки

Инна Головата-Фомина 18 января 2022, 16:28
Доброго дня! Зіткнулась уже вдруге із такою проблемою: у невідомому напрямку, за невідомі послуги було списано двічі по 109 грн. Раз — за оплату по LIQPAY*digitalscreens
LIQPAY*DIGITALSCREENS, LIQPAY*DIGITALSCR, ТЕРМІНАЛ #I0220AT6 08/12/2021 11:12:56
КОД АВТОРИЗАЦІЇ: 69351Z ЧЕК N: MDUYDYLV81208. І вдруге: Л П Кабельн Сател Ю А Днiпро, Наб. Перемоги, 30, ТЕРМІНАЛ #I0DN0Z16 13/01/2022 06:40:30
КОД АВТОРИЗАЦІЇ: 77761Z ЧЕК N: MDUTC55BK0112.
Прошу пояснити, чому відбуваються такі списання і як їх уникнути у майбутньому. Як мінімум у м.Дніпро о 06:40 я не могла ні за що платити, оскільки постійно проживаю у м.Львів і стверджую, що у Дніпрі бувала хіба що проїздом, і то не 13.01.2022р.
18 января 2022, 18:32
Добрий вечір!
Залишаючи дані картки на сторонніх сайтах та підтвердивши її авторизацію, ви даєте згоду на подальші списання з картки без додаткового підтвердження. В подібній ситуації, відв'язати картку можна в особистому кабінеті даного сайту або сервісу, або звернувшись в нашу цілодобову підтримку, однак для 100% гарантії припинення списань, вам необхідно додатково припинити підписку або видалити картку в особистому кабінеті сайту, так як сервіс може ігнорувати повідомлення про відмову, та відправляти запити на списання в банк повторно, оскільки платіжні системи (VISA і Mastercard) не вимагають, а рекомендують сайтам реагувати на запити банку про видалення підписок.
Радимо перевірити виписку по картці за інші періоди. Можливо, це вам допоможе згадати, куди саме здійснювалися оплати.
По зрозумілим причинам, ми не можемо вам надати публічно інформацію щодо руху коштів на вашій картці. Просимо вас звернутися на захищені канали підтримки банку ( в чат-онлайн, або за телефоном 3700 ), де наші фахівці з радістю підкажуть вам деталі в безпечній сесії.
Ми склали декілька простих правил, що допоможуть вам безпечно проводити оплати в інтернеті — https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
Якщо у вас є додаткові запитання — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді вам підказати.
З повагою, ПриватБанк.

18 января 2022, 17:14
LIQPAY*digitalscreens
У вас подписа на сайте OLL.TV — нужно к ним обращаться.

По второму
І вдруге: Л П Кабельн Сател Ю, А Днiпро, Наб. Перемоги, 30, ТЕРМІНАЛ #I0DN0Z16 13/01/2022 06:40:30
Указан адрес банка, а списание тоже в интернете — похоже тоже на какую то подписку.
Jokets
Jokets
19 января 2022, 9:01
Любители подписок МММ когда же у вас память появится?
19 января 2022, 9:18
Та тут больше вопрос к сайтам.
У Мегого всегда была такая фишка — что при первом платежей автоматически стояла «галочка» на автопродление подписки, а на ОЛЛ ТВ такого не было (можно было самому при первом платежей выбирать автопродление), но наверное посчитали, что на такой фиче можно нормально увеличить доход и поменяли логику.
komandor95
komandor95
19 января 2022, 15:30
«Як мінімум у м.Дніпро о 06:40 я не могла ні за що платити, оскільки постійно проживаю у м.Львів і стверджую, що у Дніпрі бувала хіба що проїздом, і то не 13.01.2022р.»

Когда указан г. Днепр это вовсе не означает что платёж был проведён в Днепре. Этот платёж просто был проведён через сервис LIQPAY и указывается Днепр потому что главный офис ПриватБанка находится в Днепре.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / невідомо на що були списані кошти з картки