Абсолютна незахищеність клієнта!!!Вкрадено 46000 з рахунку!!!

Pon18000 22 октября 2021, 21:55
20.10.2021 о 21−30 на мій фінансовий телефон прийшло смс, про те, що моя сімкарта буде замінена, карта вимкнулась і заблокувався телефон. Я зрозумів, що проти мене здійснюються шахрайські дії і з іншого телефону зателефонував до Приватбанку, щоб заблокувати карти. З живим оператором поспілкуватись не довелось, за допомогою робота я заблокував свої карти о 21−58, що і підтвердив оператор на наступний день. Проте починаючи з 22−08 до 23−00 сумарно було поцуплено 46667,14 грн. Мій перший шок в тому, що після заблокування карти її спокійно можна відновити віддалено, збільшити кредитний ліміт і це зовсім не викликає ніяких підозр і блокувань з боку служби безпеки. Після написання заяви до поліції, другим шоком стала відмова працівників Приватбанку прийняти в мене заяву про вчинення шахрайських дій,і повідомлення про зобовязання платити по кредиту, який взяли шахраї, а не я. Включаючи відсотки. Мало того, що ПриватБанк не захистив мене як клієнта, в них немає вночі можливості спілкування з живим оператором, як в інших банках, так вони ще і зобов’язують мене платити по кредиту, якого я не брав!!!
23 октября 2021, 10:41
Для розблокування картки необхідно мати доступ до Приват24. Маючи лише фінансовий номер здійснити вхід в акаунт немає змоги, адже необхідно знати також пароль від акаунту або ж ПІН код картки(для відновлення доступу), що відомі лише клієнту власнику картки.
На жаль, в даному випадку банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку.
За правилами міжнародної платіжної системи, котрі діють для всіх гравців на ринку, дані списання не можуть бути оскаржені, як шахрайські, так як було введено одноразовий пароль 3D Secure для підтвердження оплати.
Нами постійно модернізуються програмні та технічні засоби, що дозволяють запобігти шахрайським діям зі сторони третіх осіб, вводиться додаткова перевірка при нетиповості операцій.
Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

Jokets
Jokets
23 октября 2021, 10:55
Тоисть оплаты прошли через пароль который вам приходил на телефон?
23 октября 2021, 14:10
Я вам советую бежать с этого банка в другой. Вас ограбили, а банк отказывается признать вас добропорядочным гражданином. Пишите жалобу в НБУ, привлекайте СМИ.
И ещё: никогда не ставьте приложения Примат24 и тому подобные, на телефон используемый «и в хвост и в гриву». Для этого имейте отдельный оплатофон с пустой телефонной книгой или со всяким инфомусором вместо контактов.
zaNOza :)
zaNOza :)
23 октября 2021, 19:59
Маючи лише фінансовий номер здійснити вхід в акаунт немає змоги, адже необхідно знати також пароль від акаунту або ж ПІН код картки (для відновлення доступу), що відомі лише клієнту власнику картки. — нет ничего хуже чем самообман. Установить сим карту в телефон зайти в приложение приват24 и можно делать ЧТО ХОЧЕШЬ.
ЕДИНСТВЕННЫЙ ДЕЙСТВЕННЫЙ СПОСОБ — контракт с оператором, перевыпуск сим только с паспортом. Тоже есть разные АЛЕ и всё же.
zzz9090zzz9090
zzz9090zzz9090
24 октября 2021, 22:47
Вот статья со схожей проблемой https://ain.ua/2019/05/20/ugnali-sim-kartu/
24 октября 2021, 23:15
Не нужно соглашаться на уговоры со стороны банкиров ставить банковские приложения на СРАМфон, используемый «и в хост и в гриву», а так-же предоставлять банковским приложениям доступ к телефонной книге в СРАМфоне.
Ради безопасности ваших средств рекомендовано:
1. Использовать отдельную сим-карту как финансовую (номер которой будет известен только вам и банку)
2. поместить её в кнопочный бомжофон (чтобы именно из него вручную переносить коды авторизации в приложения на СРАМфоне или в веб-сервисы)
3. зарегистрировать её у сотового оператора на свой паспорт, и предупредить его, что ваши расходы будут составлять 10 грн в год (лишь бы номер не забрали)
4. По возможности имейте отдельный дешёвый оплатофон (на котором будут стоять банковские приложения) с пустой телефонной книгой или со всяким инфомусором в телефонной книге. Сим-карту туда можно не ставить — раздавайте на него интернет с основного СРАМфона. Не используйте оплатофон для общения с кем-либо, кроме как с банкирами через мессенджеры и не пользуйтесь им для соцсетей. Чтобы не простаивали его ресурсы, можете поместить туда приложения не требующие доступа к персональным данным, например, автономные справочники, даже ту-же самую Библию (да, пусть вас видят банкиры как религиозного отшельника), музыку.
5. В настройках банковских приложений отключите показ вашего номера знакомым и другим — зачем им знать ваш финансовый номер? Может случиться утечка данных через их СРАМфоны. Они чаще всего не беспокоятся о безопасности.
dobs
dobs
26 октября 2021, 11:25
Еще как совет — привязать приват24 к IP, + иметь несколько резервных мест (лучше свой VPN) для входа (на случай нежданной смены IP)

+Для гугл сервисов и сервисов с деньгами ставьте двухфакторуню авторизацию через google authenticator
otval1964
otval1964
28 октября 2021, 14:53
Из Привета надо бежать. и чем раньше, тем лучше. Похоже, что банку приходит финиш. вот моя ситуация. отзыв 6 октября 2021, 10:15 аналогичная ситуация. проблема не решается и решаться будет через суд, хотя это и хлопотно, но принципиально. Нац банк молчит, как рыба об лед.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Абсолютна незахищеність клієнта!!!Вкрадено 46000 з рахунку!!!