Як основний банк не дуже, але рахунок тут потрібен

vanchaxy 24 сентября 2021, 20:42
Маю рахунок в банку 5−6 років. Середня в 2,3 дуже влучна для оцінки цього банку. Далі опишу тільки свій досвід, не претендую на об'єктивну істину.

Переваги:
* найбільший банк України, тому банкомати і відділення є всюди;
* сервіс з онлайн документами (виписки на різних мовах) не має альтернатив. Корисно, щоб підтвердити свою адресу проживання на іноземних сайтах;
* один з не багатьох банків у яких є API;
* можна зробити цифровий підпис фіз. особи (з появою Дії уже не такий вагомий плюс);
* єдиний банк у банкоматі якого можна зняти гроші без карти;
* веб-банкінг все ще найкращий.

Недоліки:
* сервіс підтримки жахливий і ви можете самі в цьому переконатись, якщо у вас вийде зв’язатись з ними;
* додаток морально застарів;
* ліміти. ліміти. ліміти. Вони всюди. Ліміт по карті, ліміт банкомату, ліміт в день, ліміт в три години. Найгірше, що зрозуміти який саме ліміт порушив доволі сладно;
* часто функціонал не працює повністю, або частково і треба звертатись в підтримку (а вона жажлива).

В результаті мати рахунок в приваті корисно: завжди можна отримати цифровий підпис, виписку з адресою, скинути гроші з іншої карти і зняти в банкоматі привату (коли немає пластику поряд), авторизуватись в якомусь сервісі через приват і т.д. Але картою користуватись не рекомендую.

— Власне, чому я вирішив написати відгук. Сьогодні виникла потреба зняти 25тис гривень, які були на карті іншого банку. Вирішив скинути на приват і зняти без карти, щоб не стояти 20хв біля банкомату і не знімати по 1тис.
* Знімаю 25к: банкомат сказав, що ліміт на операцію 4к;
* Знімаю 4к: банкомат сказав, що для безпеки мені треба зробити щось з фізичним пластиком, щоб я міг зняти без нього; Абсурд? Можливо.
* Дзвоню на 3700: «Зателефонуємо протягом 3хв». Ніхто не зателефонував.
* Дзвоню на 3700 через 30хв: «Зателефонуємо протягом 3хв». Ніхто не зателефонував.
* Через 4 години беру пластик і йду в банкомат.
* Знімаю 20к: ви перевищили ліміт на цю операцію.
* Знімаю 10к: ви перевищили ліміт на цю операцію.
* Знімаю 5к: ви перевищили ліміт на цю операцію.
* Перевіряю ліміт на карті: ліміт на зняття в день 1к долларів.
* Міняю ліміт на 30к грн і знімаю 5к: ви перевищили ліміт на цю операцію
* Дзвоню на 3700: «Зателефонуємо протягом 3хв». Ніхто не зателефонував.
* Пишу в чат приват24: «Фахівець буде через 2х». Фактично, фахівець тільки через 10хв запитав у мене номер карти. Далі відповідав з інтервалами в 5хв, через це все спілкування зайняло десь годину.
* Фахівець підказав, що треба піти в інший банкомат, бо у цьому є ліміт на операції в день і це банкомат перевищив ліміт. Який саме банкомат ліміт не перевищив фахівець не підказав і запропонував ходити по банкоматах доки не знайду потрібний.
* На питання «Чому все так повільно і чому мені з 3700 не телефонують?» отримав відповідь, що у них велике навантаження.
* На питання «Чому кажуть, що зателефонують через 3хв і не телефонують 4,5 годин?» отримав відповідь, що у них велике весь десь навантаження.
* В результаті пішов в інший банкомат і зміг зняти 20к. Після чого перевищив ліміт «не більше 20к за 3 години».

Так я зекономив 20хв ціною декількох годин і витрачених нервів. Нікому не рекомендую.
25 сентября 2021, 11:18
Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми постійно працюємо над покращенням наших сервісів та послуг. Наші колеги в онлайн підтримці на сайті банку цілодобово на зв'язку та готові прийти на допомогу.
Ми додатково перевіримо інформацію, щодо причини відсутності зворотнього дзвінка на ваш номер та проведемо роботу з фахівцем підтримки для покращення якості обслуговування.

Zhmunya
Zhmunya
25 сентября 2021, 6:58
Отзыв о текущем положении дел в Примате — катятся под откос на остатках того, что им досталось в наследство от команды Коломойского.
По снятию наличных с карт других банков — пишет в конце техническая ошибка и денег не выдает, хотя карты Примата обслуживает — сделано специально (проверял три банкомата — результат был тот же). Поэтому не факт что было бы быстрее. Я потом снимал в другом банке с той же карты и все прошло успешно.
Ещё забыли написать про комиссии за каждый чих в этом чудо-банке.
Matabo Matabo
Matabo Matabo
25 сентября 2021, 10:21
Если бы не сверхудобная оплата коммуналки и не ЭЦП, тоже бы постарался получать ЗП через другой банк
komandor95
komandor95
25 сентября 2021, 22:39
Я редко звоню в службу поддержки, но если звоню, то всегда дозваниваюсь с первого раза

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Як основний банк не дуже, але рахунок тут потрібен