Andrei1982 21 марта 2021, 8:40
У нас в городе 1 отделение, очереди как в ссср за продуктами, с утра занимают. Пришла смс, что заканчивается срок карты универсальная. проезжал мимо с женой и ребенком, думал быстро. Спасибо что с детьми принимают без очереди, обслуживает всего два человека, остальные поболели. Обновили данные, сделали фото, и тут вам отказано в перевыпуске, обратитесь в другой банк. При этом я ФОП около 10 лет в банке, экваринг, программа клубничка для клиентов держу, кредитов нет, и тут такое. звонил на 3700 тоже самое. запрос на хелп толку ноль. Для меня это было шоком, всех в отделении знаю, банков в городе мало, всегда держал все в привате. Банков много личную карту можно открыть и в другом банке, но у нас банкоматов других почти нет, город маленький.
21 марта 2021, 11:29
Нам дуже шкода, що у вас склалась негативна думка про банк.
Банк піклується про здоров'я як своїх клієнтів так і співробітників та надає можливість здійснення майже всіх операцій віддалено, без відвідування відділення.
Перевипуск картки можливий як за допомогою Приват24 на digital картку, так і замовлення доставки картки за зверненням до підтримки банку.
Також, ми звернулись в особистому повідомленні, щоб перевірити інформацію.
Тая Лехкодух 21 марта 2021, 0:41
Син поповнював в терміналі банку мобільний номер, термінал «завис», номер не поповнив. Зв’язався з банком, на що йому відповіли, що він не є клієнтом банку і кошти йому не повернуть. Це якийсь нонсенс!!! Гаряча лінія, це теж цирк!!! У кожного оператора різні пояснення щодо даного випадку. Жаль що не можна прикріпити скріни та запис розмови!!!
21 марта 2021, 11:05
Звернулись в особистому повідомленні, щоб перевірити інформацію.
Виктория Константинова 19 марта 2021, 23:07
Добрый вечер. Являюсь постоянным клиентом банка много лет.
Обслуживаюсь в одном отделении — Мариуполь, проспект Нахимова 68/9, так как живу недалеко.
Благодарю за отличное обслуживание кассира Иващенко Алину.
Она- очень профессиональна, компетентна, так как владеет информацией о всех предоставляемых услугах банка.
Алина- добросовестный специалист, который умеет работать с людьми, отлично владеют культурой обслуживания клиентов; доброжелательна и внимательна к клиентам.
Рекомендую всем своим родственникам, друзьям и знакомым быть клиентами именно Приватбанка.
С уважением, Виктория
20 марта 2021, 10:10
Вдячні вам за теплі слова на адресу нашого фахівця. Будемо намагатися й надалі надавати вам і всім клієнтам нашого банку такий рівень сервісу, що заслуговує тільки такої оцінки.
Taras Aliiev 19 марта 2021, 20:36
Неодноразово звертався як в банк, так і до онлайн помічників. Вони завжди надавали мені якісну допомогу. Тому в мене нарікань немає. Інтуітивно проста програма для телефону.
20 марта 2021, 10:10
Дякуємо вам за відгук!
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші клієнти зможуть комфортно почувати себе за будь-якої ситуації. Задоволений клієнт – це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо, приносять свої плоди.
sao434 19 марта 2021, 14:49
Несколько раз решал вопросы благодаря online помощи, ребята очень хорошо сработали, спасибо.
19 марта 2021, 16:05
Дякуємо за ваш відгук. Раптом що – ми поруч 24/7 :)
ssgr 19 марта 2021, 11:05
У меня украли паспорт, сразу же написал заявление в полицию. Но через неделю на меня оформили кредит в банке. Человек совсем не похожий на меня, человек у которого другая подпись и почерк оформил кредит по моему паспорту.
Банк очень долго разбирался с ситуацией, и тем самым испортил мне кредитный рейтинг.
С безопасностью в банке большие проблемы.
19 марта 2021, 13:08
Нам шкода, що ви отримали негатиний досвід. Бачимо, що дана ситуація раніше була розглянута нашими фахівцями на вашу користь.
У випадку, якщо у вас залишилися невирішені питання з банком – напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
YURIIYURCHUK 19 марта 2021, 9:44
Користуюсь послугами банку вже понад 10 років (з 2010 року), ніколи не мав жодних проблем з обслуговуванням до сьогоднішнього дня.
Вирішив придбати через сервіс «оплата частинами» бритву за 899 грн. (до цього вже придбавав декілька товарів, які успішно виплачував та маю поточні виплати). Однак, при оформленні цієї послуги отримав відмову — так як мій ліміт становить 0 грн. (до цього становив 25 000 грн.).
В онлайн чаті мені повідомили, що на даному етапі банк не може запропонувати Вам послугу «Оплата частинами». Для доступності послуги Банк рекомендує мати зарплатну/пенсійну картку в ПриватБанку, відкрити депозит від 2000 гривень. В такому випадку рішення може переглянуто.
При цьому, що У МЕНЕ Є З/П КАРТКА,
на що мені банк повідомив — що необхідно відкрити ще й ДЕПОЗИТ.
Я в шоці. Тобто, щоб скористатися послугою Оплата частинами вже недостатньо бути клієнтом банку, мати його кредитку та картку для виплат, — потрібно ще й оформити депозит…
Я вважаю таке рішення банку не конструктивним та безпідставним. Шкода, що банк отак втрачає клієнтів.
Більше не маю бажаю в цьому банку обслуговуватись, буду користуватись надалі послугами іншого банку.
19 марта 2021, 11:04
Нам сумно від того, що ви оцінюєте весь банк лише за одним критерієм — надання вам кредиту. Дійсно, він встановлюється та змінюється на основі багатьох факторів. Один чи декілька з них виділяти було б некоректно, так як кожен має свою вагу та враховується при прийнятті рішення банком.
Рекомендуємо вам вчасно погашати заборгованість як в нашому банку, так і в інших фінансових установах, або відкрити депозит на суму від 10000 гривень. В такому разі, шанси на отримання бажаного вами ліміту значно збільшаться.
Вибачаємось за можливі незручності та сподіваємося на подальшу співпрацю.
21otanop 19 марта 2021, 1:42
Звернувся до онлайн чату Приват 24, чітко та зрозуміло отримав відповідь на свої запитання, приємні оператори!
19 марта 2021, 10:20
Завжди раді допомогти.
Дякуємо, що ви з нами :)
Tetiana1983 18 марта 2021, 23:51
Отделение по адресу: Чернигов, улица Серёжникова, 6
Банк без наявних законних підстав, без належного попередження мене, як постійного корпоративного клієнта заблокував рахунки юридичної особи. Дізналась я про це випадково, при переразуванні коштів, які я вже не змогла перерахувати. Кошти надійшли на рахунок юридичної особи законним шляхом, жодних питань щодо цього не виникало. До того ж я чотири рази зверталась до Приватбанку, при рази на гарячу лінію та один раз бкла записана на особисту зустріч. Співробітники Привабанку моє питання не вирішили та не допомогли, твльки розлять один одному заявки в все. Анкета щодо актуалізацвї данниї незаконно знаходиться на опрауюванні вже цілих 5 днів, замість 3, як повинно бути. При цьому ніхто не повідомляє мене з чим це повязано та рахунки не розблоковані Приватбанком за тиждень. В чому справа? Чому до постійних клієнтів таке погане відношення? Такого ставлення раніше не було (Дуже засмучена таким відношенням. Остання заявка номер 29887868. Вирішіть питання актуалізації даних та розблокування рахунків!
19 марта 2021, 10:17
Нам шкода, що ви зіткнулися з такими незручностями. Для успішного проходження актуалізації, необхідно надати документи в повному обсязі та в належній якості. Просимо вас виправити зауваження по анкеті, які ви можете побачити в Приват24 для бізнесу» → меню «Анкета.
Додатково, заявку по вашому питанню розглядають наші профільні фахівці. По результату ви будете сповіщені.
Pavlo Kulagin 18 марта 2021, 22:08
Нереальный маразм — являюсь клиентом с 2005 года, сегодня вечером, вдруг неожиданно узнаю, что мой номер больше не является финансовым, с нефинансового номера дозвониться оператору нереально, никаких пояснений, естественно ни от кого не получил… Дуболомы, менеджеры Приватбанка — просто сами стреляют себе в ногу… пусть лучше бы сразу в голову, достали своими постоянным наплевательским отношением, учитывая, что с моими оборотами по картам, меня ждут в любом банке — с распростертыми объятиями
19 марта 2021, 9:33
Добрий ранок!
Вже розглядаємо ваше питання. Зробимо все можливе, щоб вирішити його в найкоротші терміни. По результату вас сповістимо.
ua02099 18 марта 2021, 17:26
Странное поведение банка. Заканчивался срок карты, выбрал перевыпуск карты (за 100грн). Курьер привез домой. Консультанты сказали, что как только закончиться срок старой карты, остаток средств перейдёт на новую карту. Ок. Начал пользоваться новой картой, но кредитный лимит кредитный лимит не перенесли. И вот закончился срок старой карты, пользуюсь новой, а кредитный лимит так и не появилься. Приват банк отвечает, что я создал как дополнительную карту, а не продлил. Хотя еще раз говорю, все делал по инструкции на сайте и ответу консультанта в чате. Короче теперь любая заявка, даже на 1000грн. лимита отклонена. Проверил свой кредитный рейтинг, почти максимальный. Вопрос, нафига мне приват карта за 100грн. если я не могу пользоваться ей как нормальный человек со всеми плюшками. (на заметку, брал четыре кредита и все успешно гасил). Сначала банк засыпал высоким кредитными лимитами, что приходилось уменьшать вручную, теперь же 1000грн. нельзя сделать лимит, цирк. Благо есть «кошачий» банк конкурент.
18 марта 2021, 18:46
Добрий вечір!
Рішення про надання та суму ліміту по картці та за сервісом «Оплата частинами» приймається індивідуально для кожного клієнта. Ліміти регулярно переглядаються та можуть бути збільшені. Щоб перевірити інформацію за вашим питанням, звернулись в особистому повідомленні.
Vadym Ryhun 18 марта 2021, 16:47
Сьогодні виконував переказ між власними
рахунками в кабінеті приват24 (увійшов за допомогою номера телефону).
Система запросила додаткове підтвердження операції через дзвінок на номер 3700. Оператор в телефонному режими задала кілька питань і після відповіла, що операція пройшла успішно. Після цього я спробував знову увійти до приват24 і отримав повідомлення:
«Запит відхилено. Задля безпеки фінансових
операцій Вам необхідно підтвердити номер
телефону в банкоматі, в терміналі самообслуговування
або у відділенні.»
При спробі дзвінка на номер 3700 автовідповідач
повідомляє, що номер не зареєстровано в системі і закінчує розмову, хоча до цього я розмовляв з оператором.
На даний момент не можу увійти до приват24.
Мій номер раптом став не зареєстрованим в системі
Як мені відновити доступ до приват24 в онлайн режимі? Так як на даний момент не можу підтвердити номер телефону
в інший спосіб. Дякую за розуміння!
18 марта 2021, 17:29
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити деталі та розібратись в ситуації.
kozlovavaleria 18 марта 2021, 13:32
Продавала свою шубу на олх, девушка написала в Вайбер якобы захотела купить, попросила олх доставкой, скинула ссылку, я не знала что это мошенники, перешла по ссылки думая что на официальном сайте олх, ввела все что там просили, в итоге с моей карты списались средства, и это был перевод не на олх, а мошенникам! В итоге та девушка которая мне писала удалила переписку, но я делала скриншоты которые успела, в итоге обратилась в приват банк, объяснила всю ситуацию, что я вводила данные карты думая что на официальном сайте и так далее, а мошенники просто выманили эти данные в надежде что банк войдёт в мое положение и я смогу вернуть свои средства! Потому что я не понимаю, почему я не могу отменить перевод своих средств, мало ли по каким причинам, это мои деньги, много случаев, бывает люди нечаянно путают пересылают деньги и вообще, почему нельзя сделать возврат??? к тому же я сразу обратилась!!! В итоге карту ту заблокировали, новую выпустили, а заявку отклонили, якобы я сама вводила данные, ну понятное дело что я ввела данные, но я вела на мошенническом сайте, не получила из обратно, товар у меня никто не купил! Я думала они это учтут, но увы банк разочаровал… обратилась в киберполицию, жду расследования, написала на олх в поддержку. В след раз буду очень внимательна в таких вопросах! Данные особы с которой я общалась не знаю правдивы ли, но были такие Тихончук Анна Дмитриевна, город Львов, улица Низинна, 2, номер новой почты 27, номер телефона +380506930974
18 марта 2021, 15:16
Оскарження та проведення платежів здійснюється в рамках правил встановлених міжнародною платіжною системою.
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідуваннь за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Tatiana1965 18 марта 2021, 12:18
Ситуація склалася так, що потрібні були кошти терміново.
Написали заявку до банку. кредитна історія — чудова.
Але був відкритий один поточний кредит. Менеджер банку запропонувала погасити поточний і взяти наступний. Ми погодились. В терміналі Приватбанку у відділенні Приватбанку повністю погасили кредит, навіть переплатили пару копійок.
Назавтра банк виставляє борг 729 грн!
На наши запитання: звідки взялась ця сума? Відповідь безглузда — начебто ми не попередили менеджера і вона не натиснула якусь кнопку.
За те, що менеджер не натиснула кнопку Я повинна заплатити гроші?
Ау, люди, ви при здоровому глузді? Борг погашен в повному обсязі!
Обманом та хитрощами заробляєте.
Позор!
18 марта 2021, 13:02
Давайте розберемось в ситуації більш детально. Щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію ми звернулись в особистому повідомленні.
RMRM 18 марта 2021, 11:29
Близько року не міг використовувати повну версію Приват24, чим створював собі деякі незручності. Періодично звертаючись за допомогу до знайомих, друзів більш менш компетентних в деякихподібних питаннях (а також до працівників банку☝), відповіді знайдено не було. І ось нарешті, дякуючи СПЕЦІАЛІСТУ онл. чату -Андрію! Болюче для мене питання нарешті вирішено! Щире дякую Андрій, ти справжній фахівець своєї справи ☝!
18 марта 2021, 11:59
Наші колеги завжди онлайн та готові прийти на допомогу :)
Misha Bernik 18 марта 2021, 10:19
У мене було питання чи можу я оплатити заборгованість іншого клієнта банку приват якщо я надам всі дані клієнта в якого виникла заборгованість, на що менеджер зразу відповіла, що це неможливо і навідріз відмовлялася хоча би спробувати.
Я перетелефонував в службу підтримки.Оператор відповіла, що менеджер повинен надати номер рахунку в касу (якщо я надам ІПН і ПІБ клієнта в якого виникла заборгованість)і там я зможу оплатити заборгованість на що менеджер у відділенні мені відповіла «Нехай тоді служба підтримки вам це зробить!!!«Таке нахабство недопустиме) Таким єхидним голосом що все бажання пропало дальше вести діалог» Менеджер навіть не спробувала прикласти хоча би трохи зусиль для вирішення мого питання!!! Що правда пішов у інше відділення і там за 10 хв оплатив.
А ще раніше я пересилав з Універсальної на Карту для виплат власні кошти (5000 тисяч грн) Комісія склала 13 грн з карти універсальної і 13 грн з карти для виплат!!!
Користуюся 1,5 роки Моно і за цей період не відбулося жодного інциденту, щоб хоч трохи зрушити моє захоплення ними!
18 марта 2021, 11:20
Перепрошуємо за дану ситуацію. Наші колеги детально її проаналізують та зв'яжуться з вами після проведення перевірки.
Що ж до комісії, то її наявність та розмір залежить від карток, між якими здійснюється платіж. Наприклад, переказуючи особисті кошти між картками Універсальна, комісії не буде.
Ми щиро прагнемо до того, щоб наші клієнти не платили зайвих комісій та розмістили декілька порад, що допоможуть вам в цьому — https://privatbank.ua/kak
lkail 18 марта 2021, 7:43
16.03.2021 сделал покупку, при которой списалась сума два раза. Обратился сразу за помощью через чат. Помощник принял мою заявку 1463636 и заморозили списаную суму. Сказал что нужно немного подождать. Сегодня проверяю статус моей заявки и что я вижу? Именно — На превеликий жаль, нам не вдалося повернути ваші гроші. Згідно з правилами міжнародних платіжних систем (Visa, Masterсard) операція не підлягає поверненню.
Хоть сума и не большая, всего 139.8 но это плевок от банка. Пора с ним прощаться. 10 лет сотрудничали, но такие фокусы не прокатит больше.
18 марта 2021, 8:21
Доброго ранку!
Зазначимо, що запит на списання відправляє саме торгова точка, в якій здійснюється оплата. Банк здійснює оскарження та проведення платежів в рамках правил встановлених міжнародною платіжною системою.
Як бачимо, питання повернення коштів за дублююче списання вже вирішено. Радимо перевірити виписку по картці в своєму Приват24.
oiv2890 17 марта 2021, 23:12
Можливість онлайн консультації о 22:50 у середу просто приголомшила! Та ще й з приводу не простого питання. Вдячний оператору під нікому Валерія за чіткість і оперативність.
18 марта 2021, 8:11
Доброго ранку!
24/7 до ваших послуг :)
Дякуємо, що ви з нами.
Минфин
Ответ администратора
21 марта 2021, 11:17
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 21.03.2021).
olenarudenko 17 марта 2021, 17:36
Моя неповнолітня донька здійснила переказ коштів зі своєї картки юніора для оплати замовлення товару який вибрала на сторінці в інстаграмі. Товар не вислали, майже через місяць після переказу коштів я звернулась на гарячу лінію банку, того ж дня зі мною зв’язалися працівники служби безпеки банку і наступного дня банк повернув кошти. Дякую співробітникам Приватбанку за швидке реагування і повернення коштів. Вражена швидкістю вирішення питання, навіть не сподівалася що вдасться повернути гроші.
17 марта 2021, 18:28
Добрий вечір!
Дякуємо вам за відгук!
Владимир Бутко 17 марта 2021, 13:32
Невнятно. Глухой с немым. Объяснил: код приходит в 3 цифры, а форма открывается в 4. И всё по кругу.
17 марта 2021, 14:21
Звернулись в особистому повідомленні, щоб перевірити інформацію за вашим зверненням.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝