ihorechek 14 июня 2021, 12:25
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 158
Хочу розірвати договір з цим банком, але ніде не хочуть мені допомагати в цьому. Кажуть що закриття карткових рахунків достатньо і все, але це брехня. Брешуть прям у очі та вуха. Я хочу розірвати договір з банком. Прошу надати інструкції для розірвання договору з Приватбанком.
14 июня 2021, 13:20
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку для покращення якості обслуговування.
Щодо розірвання ділових відносин з банком, питання передане в роботу профільним фахівцям, котрі зв'яжуться з вами та допоможуть у його вирішенні.

14 июня 2021, 12:41
Как и сказали в банке: достаточно погасить все кредиты, снять все деньги с депозитов (если они есть) и закрыть карточные счета.

===Кажуть що закриття карткових рахунків достатньо і все, але це брехня. Брешуть прям у очі та вуха. Я хочу розірвати договір з банком.

У тебя договор подписанный кровью? И ты не знаешь как его разорвать?
Shurik Linnik
Shurik Linnik
14 июня 2021, 13:54
Опять пойдут сбои в ПО, вся система будет работать над тем как разорвать договор с клиентом.
Toxa David
Toxa David
14 июня 2021, 14:17
Умови та Правила надання банківських послуг — договір приєднання, https://privatbank.ua/terms
1.1.8.5. Цей Договір може бути розірваний за згодою Сторін шляхом укладення Сторонами відповідного правочину про його розірвання, за умови відсутності заборгованості Клієнта щодо оплати послуг наданих Банком в рамках цього Договору та надання до Банку всіх необхідних документів з метою припинення правовідносин, що вчинені в рамках цього Договору.
Розірвання Договору не звільняє Сторони від виконання зобов’язань, що виникли протягом строку його дії.
2.1.2.16. Закриття Картрахунку і повернення залишку грошових коштів з Картрахунку здійснюється за заявою Клієнта за умови погашення овердрафту, відсутності іншої заборгованості та завершення заходів щодо врегулювання спірних транзакцій після закінчення 45-ти календарних днів:
з дати здачі всіх Карток, відкритих до цього рахунку, або закінчення терміну дії Карт;…
14 июня 2021, 17:36
Мені нічого про повернення карток не казали, але я можу іх повернути. Їх 2 (дві).
14 июня 2021, 14:41
ГКУ
Стаття 654. Форма зміни або розірвання договору
1. Зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту.

Таким образом, у банка должна быть предусмотрена анкета для разрыва договорных отношений, ИМХО.
Закрытия счетов не достаточно.
14 июня 2021, 17:21
Я також так вважаю. Є пункт правил, в котрому розділяється «розірвання Договору» та «закриття рахунків». Навіщо писати двічи одне й те саме, якби воно було одним й тим самим? Тобто це не тавтологія чи синоніми, а «закриття рахунків» і «розірвання Договору» це різні по значенню речі, хоча мене запевняли, что закриття рахунку достатньо. Ні, дякую, але я хочу перестати взагалі бути клієнтом банку, а не лишатись клієнтом без карткового рахунку.

1.1.8. Розірвання Договору та закриття рахунків
14 июня 2021, 18:16
При разрыве договорных отношений, ещё может возникнуть вопрос об удалении персональных данных клиента из баз банка. Банк отказывается от удаления. Моя позиция, что должен удалять. Можно оставить только обезличенные, ИНН, номера карт, транзакции. Всё остальное должно быть удалено.
Jokets
Jokets
15 июня 2021, 0:14
Ну вы можете считать как угодно, но банк имеет право хранить данные, но не использовать в своих целях.
15 июня 2021, 0:18
===Моя позиция, что должен удалять.

Должен это когда такое прописано хотя бы в договоре (там этого нет) или лучше в законе (там тоже этого нет). Кроме того часть данных остаётся в любом случае даже если существует норма об удалении данных как например в ЕС — потому что тут работают уже другие законы которые как раз наоборот требуют хранения информации об операциях клента.

В Украине тоже есть законы которые требуют сохранять данные о договорах, данные об операцих.
14 июня 2021, 21:15
Если у тебя договор только на карточный счёт то закрывая его ты разрываешь договор.
14 июня 2021, 17:14
Зі мною доволі швидко по телефону зв’язався оператор банку. Вирішили на даний момет часу, що мені надійде лист від банку, та по його змісту зроблю певні висновки. Проблема поки що лишається відкритою. Дякую усім коментаторам та банку за швидке реагування.
22 июля 2021, 12:18
Надійшов лист. Запевнили, що рахунки закриті, але було б чудово, якби у договорі було приписано, що закриття рахунков є розірванням договору, щоб не було непорузміннь, наче договір приєднання розривається окремо від карток або рахунків.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не можу розірвати договір з банком. Ні в офісі, ні по телефону, ні в чаті не допомогли.