приватбан

poleshukedgar 3 июня 2021, 13:00
приват банк передаёт реквизиты посторонним организацыям, таким как международная продовольственная организация и списывает средства с карты
3 июня 2021, 16:35
Операція проведена з тієї причини, що картку було авторизовано на сервісі. Якщо ви не пам'ятаєте коли проводили авторизацію, то наша служба підтримки зможе підказати деталі (із зрозумілих причин ми не можемо повідомити деталі публічно). У разі ж непідтверждення операції (операцію проводили треті особи без вашого відома) — потрібно блокувати картку та випустити нову, адже в такому випадку користуватися нею небезпечно.
Що стосується надання реквізитів, то працівники не мають інформації та можливості отримати CVV код вашої картки, який потрібен для проведення операції та при'язки картки, адже лише власник картки може замовити на свій фінансовий номер телефону даний секретний код, або ж переглянути його на самому пластику.
Щоб наші клієнти могли без зайвих зусиль проводити оплати в інтернеті, ми надаємо змогу отримати інтернет-картку (віртуальна картка без пластикового носія, що буде у вас в Приват24).
ПриватБанк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей ( деталі та рекомендації доступні на сайті https://privatbank.ua/safeness).

komandor95
komandor95
3 июня 2021, 14:36
Какие реквизиты, каким организациям, какие и за что средства списывают с карты? Вы наверняка сами указывали на сайте данные карты для оплаты покупки, подписки на какие-то услуги, сервисы, вот автоматически платёж и прошёл. Зайдите в Приват24 и посмотрите в выписке за что произошло списание.
Jokets
Jokets
3 июня 2021, 16:27
Доказательства ваших слов изложите пожалуйста в отзыве.
Shurik Linnik
Shurik Linnik
3 июня 2021, 22:55
Жакет, идите в Приватбанк.