Банк шахраїв

Galka78 17 апреля 2021, 22:21
Не думала, що колись буду писати такий відгук, але це просто переходить всі межі… В 21, 40 год, був помилковий платіж з кредитної картки на картку юніора, в 21,41 год, було звернення до оператора, про скасування помилкового платежу, оператор вийшов на зв’язок через дві хвилини…і упс (((платіж скасувати не можна… ЧОМУ??? Бо це переказ миттєвий??? В смислі??? То так ви заробляєте гроші ??? На процентах з кредитки? Я 11 років є клієнтом приват банку, і від коли він є державним, ще ні одної проблеми, якісно не було вирішено!!! Тому пора з вами прощатися, з таким відношенням до клієнтів, ви самі є шахраями!
18 апреля 2021, 11:27
Нам шкода, що ви стикнулись з такою ситуацією.
Для проведення переказу клієнтом обираються як картка-відправник, так і картка-отримувач та вводиться сума самостійно клієнтом. Також, додатково здійснюється підтвердження переказу особисто клієнтом на наступному екрані.
Дійсно, здійснити повернення переказу в данному випадку немає можливості.

Zhmunya
Zhmunya
17 апреля 2021, 22:37
Платёж ошибочный сделали вы, а банк его провел по регламенту и списал комиссию.
В чем вина банка не подскажите? Может себя стоит признать виноватым, а не валить с больной головы на здоровую?
Так было бы в любом банке! Интересно куда вы планируете уходить и сколько банком поменять, если отбор будет по этим критериям?
Jokets
Jokets
17 апреля 2021, 22:46
А можно таким закрывать обслуживание в банке вообще во всех? Смысл такого клиента? Понятно *** не мамонт, но за 11лет человек не знает о правилах переводах денег с карты на карту.
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
18 апреля 2021, 10:22
//То так ви заробляєте гроші ??? На процентах з кредитки?//

Представьте себе, банк не печатает деньги, а действительно зарабатывает их. В т.ч. на процентах с кредитов.

А отменять платежи совершенные клиентом по первому требованию клиента = похоронить онлайнпродажи в Украине.
18 апреля 2021, 12:51
Я бы рекомендовал таким клиентам переходить на платежи криптовалютой…
komandor95
komandor95
18 апреля 2021, 14:21
Женщина, невозможно отменить любой платёж переводом с карты на карту. Обычно он проводится мгновенно. То что вы потратились на комиссию при переводе кредитных денег, то это исключительно ваши проблемы. Вместо того чтобы обвинять в этом банк, включите голову, подумайте трезвым умом, а не на эмоциях, и в следующий раз просто будьте внимательны. И да, если надумаете «уходить в другой банк, потому что этот плохой» то в любом другом банке вам скажут тоже самое.