Відмовили в послузі «оплата частинами»

ione 16 апреля 2021, 22:50
Клієнт з 14го року. ФОП. Постійно генерую надходження виручки. Кредитний ліміт на картці 50 тис грн. ЧАс від часу користуюсь послугою «оплата частинами». Причому намагаюсь закривати раніше.
Сьогодні хотів купити в розетці побутової техніки на 20 тис. Розбити на 10 місяців. Приват відмовив. Заходжу в додаток, ліміт на видачу 0.
Пишу в підтримку «чому», підтримка пише «погана кредитна історія, починайте брати кредити, щоб покращити». Пишу «та це жарт якийсь, це не причина, прошу обєктивно відписати причину відмови». У відповідь «ми не зобовязані нічого пояснювати». По суті, я як клієнт, був посланий ***. Зайшов в бюро кредитних історій, рейтинг 90%. Що там сталось в самому приваті для мене загадка. Видно якийсь манагер щось не те наклацав. Одним словом, посилаю цей банк в ***. Дякую що харкнули в лице.
17 апреля 2021, 10:40
Активно користуйтеся кредитною карткою в межах свого ліміту.
Не допускайте прострочень, активно користуйтеся послугами ПриватБанку. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, ви можете в будь-який момент отримати повідомлення від банку, де буде вказано, що ліміт за послугою збільшений і ви зможете ним скористатися.

Zhmunya
Zhmunya
17 апреля 2021, 7:28
То же самое у меня и у супруги - кредитный лимит есть, а оплату частями забрали в этом месяце, хотя куча выплаченных договоров и хорошая кредитная история. Про логику Привата можно слогать легенды — она отсутсвует в принципе. Написали в обосновании, что они таким образом заботятся о нашем здоровье в период карантина - шедеврально.
ione
ione
17 апреля 2021, 11:34
Дурня, а не відповідь.
Банк відімнив послугу не оголошуючи і не попереджаючи.
Дивлюсь особистий кабінет: доступний ліміт 0 з 100 тис. грн. Заходжу щоб підняти ліміт. Ліміт встановлено на 51 тис грн. WTF?
Заходжу на сайт УБКІ. Дивлюсь історію кредитних угод, саме по діючій кредитній картці. Є історія активного користування карткою, прострочених оплат немає.
Безпідставно і без попереджень зрізали ліміт.
komandor95
komandor95
17 апреля 2021, 13:13
С точки зрения такого же клиента как и вы, понимаю ваше недовольствие, но более аргументированный и адекватный ответ на ваш вопрос я сомневаюсь что вы получите, лично я никогда такого не встречал, не слышал. Обычно говорят в ответ мол пользуйтесь активно картой и когда-то может снова лимит появится.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відмовили в послузі «оплата частинами»