Отказ в лимите

hamidaolena 15 апреля 2021, 11:12
Сегодня верну банку кредитку, зачем было нужно мне её втюхивать если давать денюжку на неё не хотят? Возьму в другом банке
15 апреля 2021, 12:09
Ми позиціонуємо картку, як зручний інструмент для користування коштами. Можливість встановлення на неї кредитного ліміту є додатковою опцією. Дійсно, Банк має право відмовити в наданні кредитних коштів по картці та в майбутньому це рішення може бути змінено.
У вашому випадку можна надати додаткову інформацію, що допоможе банку прийняти рішення, щодо можливості встановлення ліміту. Це можна зробити в Приват24 меню «Керування карткою» — «Зміна ліміту».

komandor95
komandor95
15 апреля 2021, 12:41
Банку не нужен ваш пластик, можете её закрыть в п24 комп. версии если не используете, а пластик перерезать. По факту это та же дебетовая карта, но с возможностью кредитного лимита, который, как они говорят, предоставляют не всем, а в зависимости от кучи факторов и бла, бла, бла. Мол активно используете карту и когда-то может мы предоставим вам лимит, когда убедимся что у вас есть движения по счёту и вы сможете погасить кредитный лимит спустя время. Да, и в анкете при оформлении карты указано что вы работаете, а не безработный, это также влияет вроде как