Смешно

iPhone128GB 27 марта 2021, 12:33
Короче брату исполнительная служба заблокировала счета из-за небольшого долга 2000 грн. Что сделал приват банк, разблокировали его счета и взяли от туда деньги 900 грн, и заблокировали обратно. Это нормально вообще ?!.. И что за бред, пересылал деньги на карту, заплатил
комиссию за получателя, так ещё и с получателя сняли деньги за поступление денег на карту. В банкоматах вечно только по 200 грн купюры меньше редко бывает. Неудобная система входа в Приват24. Банкоматы тормозят вечно, в другом городе хотел снять наличку и банкомат потух и карточка естественно там осталась. Позвонил в банк, там сказали что сразу карту не достанут. Когда сказал что я в другом городе и нет денег, то просто сказали (извините). Хорошо что знакомый жил не далеко на его карту деньги перевёл и снял с его помощью. Короче я очень недоволен этим банком хоть и его клиент 🤦‍♂️
27 марта 2021, 14:05
Нам шкода, що у вас виникло таке враження.
Рекомендуємо вашому брату особисто звернутися в нашу підтримку, щоб ми змогли більш детально розібратися в ситуації.
Номінал банкнот залежить від місця розташування банкомату, в залежності від запитів клієнтів та наявності певного виду купюр в касі, з якої кошти надходять до банкомату.
Зазвичай, завантажуються від 50 до 500 грн (в окремих випадках від 10 грн).
На жаль, вилучені банкоматом або терміналом картки не повертаються, однак картки з фото, картки з індивідуальним дизайном, іменні картки перевипускаються за рахунок банку, якщо їх було вилучено в результаті технічного збою.
Ви завжди можете звернутися до будь-якого відділення банку з паспортом та ІПН і наші співробітники за 10–15 хвилин випустять вам нову картку, або можете оформити за кілька кліків віртуальну в Приват24, яка виконує ті ж функції, але без фізичного пластику. Для замовлення картки досить перейти в оновлену версію Приват24.
Для https://next.privat24.ua/ — увійти в обліковий запис, натиснути 'Гаманець' — '᎒' — Додати картку — Digital картка.
Для оновлених додатків Приват24 (iOS або android) — увійти в обліковий запис, натиснути 'Гаманець' — Додати картку — Digital картка.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб перевірити інформацію стосовно здійсненого вами переказу на картку одержувача.

mary27
mary27
27 марта 2021, 12:37
Теперь «Приват» это банк-лохдаун, посление остатки адекватности исчезли.
komandor95
komandor95
27 марта 2021, 13:17
Приват никогда карточки изъятые банкоматами или терминалами не возвращает, только перевыпуск. И не важно какого банка карточка. Просто извините и всё.
krv77
krv77
29 марта 2021, 9:51
Уже несколько лет не видел чтобы в банкомате были купюры по 50 грн…
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
29 марта 2021, 15:45
«Короче я очень недоволен этим банком хоть и его клиент» — забавная и в то же время печальная жизненная позиция.