Заблокували картку, доступ до приват24

Богдан Коник 28 февраля 2021, 9:58
Я намагався перевести гроші на карту іншого банку. Мені подзвонив оператор і дуже довго задавав незрозумілі питання. Коли я передумав переводити і сказав про це оператору — мені заблокували доступ до приват24, заблокували картку, а коли дзвоню на номер техпідтримки — отримую відповідь що цей номер телефону не зареєстрований в банку і тому не можу поговорити із оператором техпідтримки!
Свій логін і пароль я пам’ятаю. Номер телефону не змінював уже 12 років. Пароль до пошти своєї пам’ятаю. Пін код до картки не забував. У вас є копія мого паспорту і моє фото. Відновіть, будьласка, доступ! В чому проблема?
У відділення я не хочу йти тому що час роботи збігається з моїм
28 февраля 2021, 11:08
В зазначеній ситуації зняти обмеження ви можете, звернувшись до нашого чату на сайті банку.
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.

zig4free
zig4free
28 февраля 2021, 11:48
А можно примеры из «незрозумілі питання»?
komandor95
komandor95
28 февраля 2021, 16:45
Не восстановят вам дистанционно доступ. Если удалили номер, его можно восстановить только через отделение. А удалили видимо из-за того что засомневались в том что это действительно вы хотели перевести деньги, а не какой-то Вася Пупкин который говорил по телефону с сотрудником

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Заблокували картку, доступ до приват24