Халатность

Xhell 17 февраля 2021, 22:27
Отделение по адресу: Винница, ул. 50-летия Победы, 27
Переводил деньги через терминал привата, после ввода крайней купюры терминал зависает. В отделении приват-банка написал заявление о проблеме, на что ответили ждать 14 дней. По истечении срока денег не вернули. В отделении сказали опять писать заявление и ждать до 30 дней. Так денег и не вернули. Причем операторы ничем помочь не могут и ничего внятного не обьясняют, просто бесполезные люди. Заходишь с надеждой — уходишь с разочарованием. Проблемы с невозвратом денег уже не в первый раз. Приват сильно опустился в обслуживании. Не рекомендую этот банк так как с подобными проблемами вы останитесь один на один.
18 февраля 2021, 9:45
Доброго ранку!
За даними вказаними вами в заявці до відгуку, на жаль, не змогли вас ідентифікувати, так як в ній вказані дані інших осіб, що не дає нам змоги перевірити інформацію за вашою ситуацією та впевнитись, що звертається саме клієнт, який проводив операцію в терміналі.
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб уточнити ваші контактні дані.

18 февраля 2021, 9:28
Це вже давно в Приваті стало хронічною хворобою — збої в роботі терміналів та банкоматів. Навіщо їх натикувати на кожному кроці, якщо не можуть нормальну їх роботу забезпечити…
komandor95
komandor95
18 февраля 2021, 20:19
По сбоям в работе терминалов две причины. Либо там заканчивается место для приёма денег, либо сбои в работе терминала связанные с работой интернета.
18 февраля 2021, 21:58
Яка б не була причина — клієнту від цього не легше. Тим більше, що судячи по відгуках, Приват частенько практикує неповернення грошей — «розходжень не виявлено» і все.

Я до того, що якщо Приват не в стані контролювати стан своїх терміналів і банкоматів, то не потрібно їх стільки плодити — нехай їх буде менше, але щоб вони нормально працювали.