Гарний банк був років 5тому

0972068264 10 января 2021, 20:41
Отделение по адресу: Киев, ул. Владимира Сосюры, 5
Можу пояснити в декількох словах, карантин, до цього все було добрре, під час, вирішили анулювати кредит на 38 тисяч, ми залишилися без коштів, нам прийшлося вижити, ми вижили, але більше ніколи не будемо платити податки і так само користуватися послугами державних банків! дякуємо
11 января 2021, 9:28
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. При активному користуванні послугами банку, ліміт може бути збільшений.

10 января 2021, 21:10
Зрозумійте, нам вже нічого не потрібно, ми вже вижили, але жалко ще тих людей, які довіряють вам, ми й без вас обійдемось, нам від вас нічого не треба, ми з вами вже не працюватимо
10 января 2021, 21:13
Але люди вам вірять, беруть кредити, які банк анулює в односторонньому порядку, не попереджаючи клієнта!ну це ж правда, от чого я просто в шоці!!!як таке можливо в державному банку!!!
10 января 2021, 23:20
Як це можна було зробити в карантин??/як скажіть???я не проти в любий другий час, але без попередження, тоді коли у людей немає роботи??/
10 января 2021, 21:18
Розумієте що найстрашніше!!!всі кредити у нас анулювали (зняли з карти гроші), не попереджаючи!, під час карантину, коли я була приватним підприємцем,і мені потрібні були кошти на закупку товару! а ще дитина 11клас, коли ми в карантин, з масками здавали зно навпомацки!і це правда!
10 января 2021, 22:42
Https://privatbank.ua/terms Умови та правила надання банківських послуг
1.1.3.1.5. Клієнт доручає Банку списувати кошти з рахунків Клієнта у межах сум, що підлягають сплаті Банку за Договором, у разі настання термінів платежів, а також списувати кошти з рахунка у разі настання термінів платежів за іншими договорами Клієнта у розмірах, визначених цими договорами (договірне списання), у межах платіжного ліміту рахунка. Банк списує кошти у грошовій одиниці України/іноземній валюті з будь-якого рахунка Клієнта у розмірі, еквівалентному сумі заборгованості в іноземній валюті/національній валюті України за договором, і купує/продає іноземну валюту на Міжбанківському валютному ринку України. Списання коштів з будь-якого рахунка Клієнта,
MykolaA
MykolaA
10 января 2021, 22:53
Тут не о том плач. «вирішили анулювати кредит «- обнулили лимит. Был бы кредитный договор, досрочного погашения бы не было. Народ считает — обнулили лимит=забрали мои деньги. ИМХО.
10 января 2021, 23:23
Так, змінений, але де хоч якесь попередження? абсолютно нічого, а тим більше в карантин. чесно, я більше ніколи не працюватиму з цим банком, я за надійність
10 января 2021, 22:51
2.1.1.2.5. Загальний розмір кредиту — сума коштів, які надані та/або можуть бути надані Клієнту на умовах цього Договору.
При цьому Сторони узгодили, що протягом строку кредиту розмір кредитного ліміту може бути змінений Банком в односторонньому порядку як в сторону збільшення, так і в сторону зменшення, на підставі аналізу кредитоспроможності Клієнта в рамках розміру, зазначеного у абз.1 цього пункту, та не потребує додаткового погодження із Клієнтом.
11 января 2021, 0:02
А ви співробітник банку? звичайно, я теж думала, що банк непоганий, навіть перед нашими банкіршами хвалилась, а виявилась *** на поснім маслі, а ти наче розумний, дурню не пиши, ти ж знаєш, про що я.
11 января 2021, 10:34
Ничего личного, только правила с которыми вы согласились подписав заявление на обслуживание в банке. Согласились, но не удосужились прочитать. может хоть сейчас прочитаете. Ссылка: https://privatbank.ua/terms Умови та правила надання банківських послуг https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-71/?lang=uk
2. Фізичним особам
2.1. Поточні рахунки та операції з електронними платіжними засобами
2.1.1. Кредитні картки
2.1.1.2.5. Загальний розмір кредиту…
Читаем.
«ти наче розумний, дурню не пиши, ти ж знаєш, про що я.» — ??? Лично с вами не знаком, о чем вы не знаю, но это не дурня а правила в открытом доступе (не поменял ни буквы, можете проверить) с которыми вы согласились.
11 января 2021, 10:46
«навіть перед нашими банкіршами хвалилась» — так вы тоже «банкірша». Ну тогда ничего удивительного, юридическое образование «наших банкірш» оставляет желать лучшего.
«але більше ніколи не будемо платити податки » — и не платите, судьбу Аль Капоне помните? В прочем чужой пример ничему не учит, все необходимо испытать на себе.
«В июле 1931 года Капоне предстал перед Федеральным судом и в мае 1932 года был приговорён к 11 годам тюремного заключения в исправительном заведении Атланты за неуплату налогов в размере 388 тысяч долларов. » — https://ru.wikipedia.org/wiki/Аль_Капоне
10 января 2021, 23:04
Послухайте, все не так. я не рахую, що це мої кошти!!! але хоч попередити можна! нас навіть не попередили про списання, я насправді думала що їх просто украли
10 января 2021, 23:14
Розумієте, це насправді не смішно, просто я не розумію, як ще можна працювати з цим банком, так, робітники ввічливі, але в важку хвилину банк точно ненедійний
Jokets
Jokets
11 января 2021, 6:58
Ну вот смотрите вы говорите в момент пандемии когда нету денег и работы банк убрал лимит — а чем вы его погашать собирались бы использовав? Денег же нету, тоисть кредит бы взяли, но не смогли платить вот банк и убрал лимит. Тут как минимум хоть есть прямая связь
11 января 2021, 9:06
Я на тот момент была частным предпринимателем, я могла платить, и проценты и карту закрывала, и дегьги все работали! просто в карантин нас закрыл, товар на тот момент был зимний, потом сняли сразу кредитный лимит, в тяжелое время, а за что было покупать летний товар, если не прокрутили зимний, из за закрытия на два месяца магазина? никто не планировал тогда такой исход ситуации, мы никогда не отказывались платить и сейчас мы слава Богу выпутались, но историю с Приватом незабудем никогда!!! являлась клиентом банка около 6лет, но больше не хочу, считаю, что так (не предупредив) с нами поступили подло, спасибо за внимание
11 января 2021, 9:13
И в конце концов можно же предупредить, уменьшать кридитный лимит как-то постепенно или хотя бы позвонить что его анулировали (вот что злит!), почему я должна звонить и переживать, обнаружив что на карте по непонятной причине нет денег? чесно, я в шоке
komandor95
komandor95
13 января 2021, 1:57
Автор, чисто вопрос на засыпку, зачем указывать на банковском форуме свой номер телефона в качестве никнейма?
sanch ☺
sanch ☺
11 января 2021, 10:35
Хорошие предприниматели у нас развелись.
Один банк не дал кредит — виновны все банки, да и еще это аргументом не уплаты налогов.
Банк не дает кредит — значит банк отобрал «зняли з карти гроші».
Банк дает деньги предприятию, а вот умный предприниматель тратит их на своих детей, вместо развития бизнеса.
Ведут своею деятельность по средством использования «карты», вместо расчетных счетов …