gsv 29 декабря 2020, 17:19
Черговий розвод від Привату!
Після того, як людина пробує зробити платіж, приходить повідомлення про те що для здійснення платежу потрібно зробити протягом години дзвінок на номер для закордонних дзвінків. Реально доздвонитись неможливо — «оператори заняті очікуйте». навіть 20 хвилинне очікування в (в роумнінгу) безрезультатно. Альтернативні способи підтвердження відхиляються банком. Навіть не можна поповнити зареєстрований в банку номер з якого здійснюється дзвінок.
Тримайтесь подалі від цього банку!
29 декабря 2020, 18:27
Добрий вечір!
З метою безпеки платежів і захисту коштів на рахунках, ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі онлайн. Дійсно, вибірково платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами так і співробітниками.
Ми приносимо свої вибачення, що доставили незручності і щиро сподіваємося, що ви ніколи не станете жертвою шахрайства. У будь-якому випадку, на поточний момент процедура саме така, але, можливо, в майбутньому будуть якісь зміни.
Бачимо, що вам вже зателефонував наш співробітник та надав інформацію стосовно вашого випадку. У разі, якщо у вас залишилися питання – ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти!

MykolaA
MykolaA
29 декабря 2020, 18:06
«Після того, як людина пробує зробити платіж,» — байки від третьої особи тут не заохочуються.
Реальний автор пише в форматі «Я намагався
Все інше — від лукавого!
Я так думаю.
gsv
gsv
29 декабря 2020, 20:47
Вибачте, але я так і не зрозумів… Я хочу зробити платіж. Ви вимагаєте від людини в роумнінгу дзвінка. Куди? В рельсу здвонити? На дзвінки протягом години ви не відповідаєте. На цю безглузду перевірку витрачені кошти з телефону. Поповнити їх можна з рахунку який фактично заблокований. Який адекватний спосіб підтвердження ви можете запропонувати?
Закордонні банки пропонують підтвердження СМС, ідентифікацію по Skype, QR-code. Нарешті в Україні ви не вимагаєте дзвонити вам. Чому ви не пропонуєте хочаб такий самий спосіб підтверждення, як в Україні?
Пригадався анекдот радянських часів. Японська делегація приїхала в колгосп. зайшли в приймальну і чують, що голова колгоспу щось кричить. Японці питають «что там відбувається?». Секретарка пояснює, що голова розмовляє з районом. Японці поцікавились, а чи не можна просто зателефонувати в район?
Так і вашому банку незабаром будете вимагати персональної явки для проведення платежів, бо нездатні організувати зв’язок з банком.
Поясніть, як можна розблокувати рахунок цивілізованим способом?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Для поповнення норм резервуавння Приват блокує доступ до рахунків клієнтів, які знаходяться за кордоном.