Шок ! приватбанк перетворився в ПРОБЛЕМБАНК!!!

yra333 27 ноября 2020, 22:47
Моє підприємство займається міжнародними перевезеннями вантажів, відповідно маємо валютні надходження, евро доллар вирішили для розвитку зайнятись імпортом авто з америки привезли і розмитнили вже більше десятка авто всі оплати офіційні без всяких махінацій все документально підтверджено і от 24.11 зробив свіфт на наступний куплений на аукціоні автомобіль гроші не пішли так званий фінмоніторинг «запідозрив» ризиковану операцію попросили надати підтверджуючі документи — надав документи + пояснення, мало попросили ще — додав ще документи + пояснення. Сьогодні, пятницю вечером мене повідомили, що ваш платіж заблоковано, ну типу ідіть у *** , Ще раз — мій валютний рахунок, МОЇ кошти на ньому, дві сторінки писаних пояснень, куча підтверджуючих документів??? А ви кажете північна корея, АГА! До понеділка мені аукціон нарахує 150 $ за невчасну оплату лоту (по 50 $ доба ), а потім за стоянку добавлять!!! І того десь на 500 $ планую попасти. З понеділка буду закривати всі рахунки в приватбанку і всім раджу робити та само якщо хочете спокійно бізнес робити!!!
28 ноября 2020, 11:42

27 ноября 2020, 23:30
Создаётся стойкое впечатление, что в финмониторинге Привата
засело несколько фанатов Коломойского и «топят» государственный банк,
блокируя работу клиентов и разгоняя «зраду» на полную катушку...

28 ноября 2020, 0:32
Ви знаєте , а я про це також сьогодні подумав! Дуже схоже на це , бо я ніяк неможу зрозуміти яким чином мій платіж може порушувати закон про запобігання та протидію легалізації доходів , одержаних злочинним щляхом , фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знишення ))))

28 ноября 2020, 0:46
В одном из интервью Галина Пахачук (зам пред правления Привата) обмолвилась о том,
что примерно 70% сотрудников банка хотят возвращения Коломойского в Приватбанк.
Мол при Бене всё было кошерно в Привате.

А если сильно хотеть возврата Привата под контроль Бени, то не жалко и над
клиентами поиздеваться, особенно когда топ-менеджмент банка не может давать
указания подразделению финмониторинга и ребята реально начинают отжигать,
ну почти как судьи ОАСК и КСУ...
29 ноября 2020, 19:00
Проблема аж ніяк НЕВИРІШЕНА !!! Вже прийшов друкгий інвойс на більшу суму!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Шок ! приватбанк перетворився в ПРОБЛЕМБАНК!!!