irq 6 ноября 2020, 11:22
Подключили услугу страхования без моего ведома и подписи. Узнал только через 5 месяцев из СМС, до этого втихую списывали по 20 грн в месяц. По телефону 3700 сказали электронной подписи нет, писать заявление от руки в банке. В итоге — «Сплачуючи страхові платежі, Ви користувались послугою страхування протягом відповідного (сплачуємого) періоду, а тому підстави повернення грошових коштів за використану послугу відсутні.»
6 ноября 2020, 12:26
Ми не зобов'язуємо наших клієнтів підключати додаткові послуги чи продукти при оформленні карток. Для вашої зручності, в Приват24 реалізована можливість переглядати підключені послуги, такі як страховка та у виписці по картці відображаються списання по страховим платежам, якщо такі мали місце.
Щоб розібратись в вашій ситуації ми передали інформацію профільним фахівцям. За результатом перевірки та розгляду питання вам зателефонує наш співробітник.

Lana30
Lana30
6 ноября 2020, 13:50
То есть, после похода в банк, нужно смотреть втихаря подключенные услуги? Нормально так.
MykolaA
MykolaA
6 ноября 2020, 17:36
«нужно смотреть втихаря» = — НЕ заметить ежемесячное списание со счета на протяжении 5-ти месяцев можно, исключительно. если смотреть втихаря.
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
6 ноября 2020, 17:40
«Ми не зобов'язуємо наших клієнтів підключати додаткові послуги чи продукти...» — ми їх підключаємо самостійно, та зобов'язуємо клієнтів їх відключати, або сплачувати за користування! Дурня якась виходить. :) В цивілізованій правовій державі має бути навпаки — клієнт повинен включати потрібні йому послуги, а не відключати непотрібні. Але як казав наш перший президент: «Маємо те, що маємо.» :)
Jokets
Jokets
6 ноября 2020, 19:12
Ну а как 5 месяцев можно не видит?
komandor95
komandor95
7 ноября 2020, 1:25
Видимо клиент не особо любит смотреть выписку по карте в Приват24 если им конечно вообще пользуется.
ImA
ImA
18 января 2021, 17:56
Если у клиента, например, оборот в 10000 грн в месяц, то 20грн. можно и не заметить. Что тут удивительного?
irq
irq
12 ноября 2020, 12:14
Спасибо. Теперь разобрались, а не скопировали ответ страховой компании.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Работник банка не имеет права навязывать клиенту дополнительные продукты или услуги, в соответствии со статьей 55 Закона Украины «О банках и банковской деятельности» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2121-14/conv#n940