І все ж таки Приват залишається кращим банком України!!!

Натали Нажми-Ухо 22 октября 2020, 1:15
Хочу подякувати всім, хто створює і підтримає сервіси Приват банку. Все чітко і гарно працює (коли в інших банках є проблеми з додатком, тощо), супер сервіс виписок — дуже зручно за півхвилини можна собі отримати документ в будь-яку інстанцію ще й англійскою при необхідності, що для мене актуально) найнижчі відсотки за зняття готівки за кордоном! (в інших банках значно вище)…
З моєю Голд-картою, за яку я плачу лише 20 грн на місяць, оператори відповідають швидко і завжди ввічливо, відповідають на всі питання до самого вирішення питання скільки б часу це не зайняло…
Крім того оператори працюють вночі і теж завжди швидко відповідають… ми живемо за кордоном і дуже приємно, коли можемо звернутися (через різницю у часі) у 2 години вночі і нам завжди допоможуть, ще й англійскою мовою за необхідності!!!
Дуже зручні Інтернет картки, в яких продовжений строк дії та начебто немає або мінімальні комісії на ввід та вивід :)
У дочки карта Юніора, все працює за кордоном… зручний інтерфейс (але все ж більше подобається так як було до оновлення, тому не оновлюю додаток)… швидкі перекази без відмов від декількох гривень до декількох тисяч доларів…
Дуже зручна послуга «Скарбничка», коли можна непомітно на щось накопичувати… неодноразово оплачувала не грошима, а бонусами з Бонус Плюс, що теж дуже приємно)
А ще скільки корисних сервісів у Приват банку, що навіть не перерахувати!
Ще окремо хотілося б відмітити фінансове навчання, що проводить банк для дітей і не тільки, та фінансові продукти/додатки, що розроблені банком — для бізнесу, ведення бюджету і чого тільки немає!
Колись хотілось заробляти з банком — знайшла і долучилася до того, щоб бути промоутером продуктів…
Хотілося, щоб можна було обналічити чеки від Google, пам'ятаю, що з'явилася така опція!)…

Таке враження, що тут працюють спеціалісти, які на пульсі всіх необхідних нововведень і банк активно їх впроваджує!
Браво!
22 октября 2020, 10:14
Нам дуже приємно, що ви оцінили наші старання та всі прикладені зусилля. Ми намагаємось не тільки бути сучасним та зручним банком, а й відкривати нові горизонти в світі банківського обслуговування.
Дякуємо вам за те, що ви з нами!
Беремо і робимо!:)

corsww
corsww
22 октября 2020, 4:57
Среди истерики восторга автор не замечает очевидных вещей. Но оно и понятно. Вся эта истерика и нацелена в надежде на подачку или что заметят в привате и похвалят. Вообще я бы запретил на сайте публиковать отзывы работникам банка в котором работают и  вот таким вот промоутерам рекламистам. Которые лишь его засоряют.
 По  продуктам. Приват в начале существования долгие годы был лучшим ы стране. Подтверждаю.
 Сейчас?
Карта голд так просто мусор за который нужно платить не всего 20 в месяц как лицемерит автор а аж 240 в год.  И за что? За пустоту. Потому что по сути она ничем не отличается от обычной.
Огромное количество так называемых продуктов просто мошеннические схемы  о которых неоднократно пишут здесь клиенты как их кинули. Добавьте сюда сбои, ставшую некомпетентной поддержку и тд и т п.  И вы поймете что приват с нынешним так называемым руководством уверенно идет ко дну. Лень даже перечислять все. Аминь.
sanch ☺
sanch ☺
22 октября 2020, 8:28
«начебто немає або мінімальні комісії» раз уж хвалите, то нужно знать за что!

«У дочки карта Юніора, все працює за кордоном…» и «швидкі перекази без відмов від декількох гривень до декількох тисяч доларів» наверное Вам очень везет, раз финмониторинг такое проворонил.

«непомітно на щось накопичувати» т.е. владелец даже не догадывается, что у него что-то снимают.
Toxa David
Toxa David
22 октября 2020, 9:39
Ода банку — приз в студию за восхваление (поющему оды). Значение слова «щенячий восторг» — в словаре синонимов: упоение, восхищение, восторг, самозабвение, экзальтация, экстаз.
komandor95
komandor95
23 октября 2020, 1:37
Гонорары от Google возможно получать через SWIFT на карту в $

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / І все ж таки Приват залишається кращим банком України!!!