Безпідставне блокування платежів

4526 29 сентября 2020, 15:05
Прикриваючись хз якими вимогами безпеки заблокували переказ на свій рахунок в іншому банку. Все перевірили, але знову заблокували. Власні кошти, сума до 5к, подібні операції були раніше.
Але тут прийшла смс з пропозицією піти в банкомат або каску (де комісія вища) і все стало зрозуміло.
#зелене.всі.знають.що
29 сентября 2020, 16:05
Буквально щодня ми стикаємося з різними способами шахрайства по відношенню до наших клієнтів. Шахраї не стоять на місці і придумують все нові і нові схеми. Повірте, нам дуже шкода тих Клієнтів, які стають жертвами шахрайства і втрачають, іноді, свої останні гроші. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб захистити наших клієнтів. Не тому, що хочемо витратити ваш час, а тому що хочемо захистити вас від матеріальної і, надалі, моральної шкоди.
Ми приносимо свої вибачення, що доставили незручності і щиро сподіваємося, що ви ніколи не станете жертвою шахрайства. У будь-якому випадку, на поточний момент процедура саме така, але, можливо, в майбутньому будуть якісь зміни.

29 сентября 2020, 16:31
Представнику банку:

Ваша відповідь - стандартний набір кальок і штампів.
1. Переказ був типовим і між власними рахунками. Підтримка перевірила, нічого не знайшла і все одно заблокувала. Однак, як півднявся кіпіш одразу запропонувала скористатися сендмані. З ЦИМИ Ж ДАНИМИ. Де логіка? Про яку безпеку ви говоритие, що ви забезпечуєте?
2. Насправді, від ваших пояснень (тут і на підтримці) стає СТРАШНО ЗА СВОЇ ГРОШІ. Якщо ваші заходи з безпеки зводяться до блокування ВИПАДКОВИХ платежів, така безпека, очевидно, нікчемна.
3. А може, насправді, причиною є кінець місяця? Намагання покращити параметри по залишкам?
Чому банк надіслав смс з альтернативними каналами, які є дорожчими?

Банк таки цілком заслуговує свого популярного хештегу про #зеленесамізнаєтещо.