NataliaVash 28 января 2022, 9:46
10.01.21 снимала деньги с карточки мужа в отделении г. Фастова на Соборной 20. Банкомат потужился 2 раза, но денег так и не выдал. После чего на экране появилось сообщение о технической ошибке. Я обратилась к сотруднице банка, она подошла к банкомату, посмотрела-почитала, но предложила взять мою карту и проверить, произошло ли снятие. Оно таки произошло, к моему удивлению, а сумма не маленькая, 3000 грн. Сказала, что держатель карты должен обращаться с заявкой на возврат денег. Муж позвонил на горячую линию вскоре. Пообщавшись с роботом (на оператора выйти не удалось), описал проблему и оставил заявку. Через несколько дней пришло смс сообщение, что заявка отклонена, проблем не нашли! Муж начал вызванивать снова, уже вышел на менеджера и вновь оставил заявку. Через несколько дней ответ: заявка отклонена, проблем не выявили!!! Вчера уже лично приезжал в отделение и писал заявление. Ждём-с милости банка и возврата наших денег… Многодетная семья, я в декрете с 4 м ребенком. Спасибо за то, что у вас никаких проблем, Приват! А наши вас мало волнуют.
28 января 2022, 10:55
Перепрошуємо за незручності.
При обробці заявки на повернення коштів за операцією в банкоматі профільні фахівці перевіряють дані з банкомату та за необхідності результати інкасації і на їх основі приймається рішення, щодо повернення коштів, якщо операція була неуспішна. Із зрозумілих причин ми не маємо змоги надати інформацію без звернення клієнта. Власник картки може звернутись в онлайн підтримку на нашому сайті pb.ua або через Приват24 для отримання інформації.
Ravashol 28 января 2022, 3:58
Сегодня в своём Приват-24 увидел сообщение о том, что мои карты Приватбанка заблокированы. В качестве причины указано, что операции по ним показались банку подозрительными. Также было требование предоставления моих личных данных и фото документа, подтверждающего происхождение средств. На одной из моих карт остаток сейчас составляет 390 571,54 грн., эти средства в основном были внесены на карту в декабре 2021 и были получены в результате продажи квартиры. Фото договора купли-продажи этой квартиры я загрузил сегодня в Приват-24, также указал личные данные. Самое главное — неизвестно, будут ли вообще теперь мои карты разблокированы. Если да, то сколько времени может занять рассмотрение моих данных и документов для снятия блокировки — непонятно. Прощайте, немалые денежки, в общем. И вот как будто продать свою квартиру это преступление.
28 января 2022, 9:55
Доброго ранку!
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Як бачимо, на даний момент документи надані вами вже успішно перевірені.
Володимир Михайлина 27 января 2022, 13:55
Користуюсь вашими послугами вже шостий рік. Постійно надають допомогу.
27 января 2022, 14:36
Наші оператори завжди поруч і готові прийти на допомогу! Дякуємо, що ви з нами :)
Минфин
Ответ администратора
30 января 2022, 10:07
Відгук не зарахований (на 30.01.2022).
IrinaGV 27 января 2022, 10:49
Из плюсов «ПриветБанка»: хороший сервис Оплата частями и работа приложения Приват 24. Если у Вас есть куча свободного времени, то теоретически, добиться услуги от Привата возможно. Но! Если по той или иной причине, Вы не можете стоять в очередях от 1,5 до 4 часов; выслушивать «бредни» службы поддержки, правда: «Кого она поддерживает? Вопрос» -ЗАСАДА!!! Мытарства начались с оформления карты «пакет малыша» (4 дня по 3 часа в очереди- результата не дали). Онлайн оформить нельзя, звонки в службу поддержи шокируют предложениями: «- Берите младенца и идите без очереди»!!! В Covid-19's пандемию!!! Или идите по отделениям!!! С младенцем))) гениально! С горем пополам, на 5 день, удалось получить злосчастную карту. Являюсь держателем карты gold и имею в банке депозит. Решила расторгнуть договор по депозиту и получить налично свои збережения. Но не тут то было! И заказали наличку (usd) заранее, а вот заявку на расторжение — оформляйте карту. А мне 5 карта не нужна … Тогда идите в банк и стойте 4 часа в очереди, подавайте заявку, ждите три дня, опять идите в банк, стойте в очереди и быть может, деньги отдадут… Но при этом попытки навязать карту для зачисления депозита стали более навязчивыми (карта эта — валютная кредитка!). И контрольный выстрел: на телефон ребёнка (6 лет) звонит и пишет «ПриветБанк», что бы подтвердить вход в личный кабинет! Опешив немного, я звоню в службу поддержки, где менеджер заявляет о том что они всем создают личные кабинеты и ребёнок со временем будет им пользоваться! На мой вопрос: «Законно ли это?»; парниша ответил что «Законно!»! Моему гневу придела не было, после вопросов ему : — в каком возрасте наступает юридическая и физическая способность? — кто дал разрешение на открытие «личного кабинета ребёнку? Ведь мы родители, ничего не подписывали и не оформляли.; также после требования оформить жалобу, парень немного поостыл и спросил номер телефона ребёнка. Кадровый вопрос в ПриватБанке оставляет желать лучшего! Жалобу по оформлению личных кабинетов детям отправила в НБУ (Ваше звернення зареєстроване в НБУ № Г-185839/1/2801 від 26.01.2022). Получила звонок от службы Работы с клиентами Привата. Дама начала с того что оператор перепродаёт номера (номер у ребёнка более 4 лет)… услышав что я обратилась в НБУ, тон изменился и была брошена фраза: «Ждите ответ от них»; и трубку бросила. Я не знаю что происходит с этим банком… Должна же быть какая то управа на столь отвратительное финансовое учереждение ?!
27 января 2022, 12:37
При розірванні вкладу в Приват24 необхідно обрати картку для зарахування коштів. За необхідності, можна безкоштовно оформити віртуальну картку для виплат в меню «Гаманець» та обрати її для зарахування коштів з вкладу. По карткам у валюті USD не передбачена можливість встановлення кредитного ліміту.
Щодо Приват24, то акаунт створюється для клієнтів банку. Тобто, якщо ваша дитина не має картки Юніора, а номер на який надійшов дзвінок раніше використовувався іншим клієнтом то акаунт Приват24 належить тому, хто раніше вказував даний номер в базі банку. В даній ситуації, банк не матиме інформації, що номер змінив свого власника та належить дитині, якщо сам власник номеру не надасть таких даних до банку.
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію за ситуацією і вашим зверненням в підтримку.
Medved55 26 января 2022, 21:50
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Авраменко, 13
Оформил тысячу зеленского через приват, ждал 10 дней, в монобанке, к слову, люди за сутки получают. Оформил заказ, книги для ребёнка на якабу. Пришло СМС перезвоните для подтверждения заказа в банк. Звоню, оператор начал допрос, ФИО, год, прописка, имейл.иимейл я называл с оговоркой вроде бы, не помню точно наизусть. Эта идиотка меня заблокировала в итоге. Пошёл в отделение, разблочил. Заказываю книги повторно, уведомление при оплате — превышен лимит пр интернет покупках. Какой лимиттна этой тысяче ??? В приложении лимиттставлю три тыщи, не даёт. Звоню им — говорят идти в отделение. Полнейши маразм, я столько времени своего на покупку за 960 грн не тратил никогда в жизни!!! Какого я должен шататься по отделениям в век цифровых технологий, лучше бы таки отрабатывали по мошенникам, которые людей нагревают.
27 января 2022, 10:05
Ми піклуємось про безпеку ваших коштів та завжди пильнуємо, щоб не дати шахраям жодного шансу. Операція, яку ви проводили була визначена, як ризикова або нетипова для вас, тому виникла необхідність її додатково підтвердити, щоб впевнитись, що платіж здійснює власник рахунку. Дистанційно ми можемо вас ідентифікувати, задавши питання в телефонній розмові, відповіді на які має знати лише сам клієнт. На жаль, надані вами відповіді відрізнялись від тих, що раніше були вказані в банку, тому оператор не мав змоги дозволити проведення платежу. Ми ні в якому разі не мали на меті створити незручності, а лише бажали впевнитись, що треті особи не мають доступу до ваших рахунків.
Розблокувати картку можна звернувшись в онлайн підтримку на сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
Annakats 26 января 2022, 19:57
При закрытие карты отказываются выдавать договор, для его дальнейшего расторжения
На каком основании вы отказываетесь выдавать оригинал договора между мной и Вами. Закрытие счета не является закрытием договорных обязательств, договор составляется на 20 лет. Юниор на 12 лет, несут чушь, ели заставила оформить заявку
27 января 2022, 9:45
Доброго ранку!
В Приват24 по активній картці можна завантажити Заяву про приєднання до Договору, яка підписується клієнтом при оформленні картки. Це можна зробити натиснувши на потрібну картку, далі меню «налаштування» (в правому верхньому куті екрану кнопка у вигляді шестерні).
При закритті картки, якщо вона є єдиною активною, що прив'язана до рахунку, закривається також сам рахунок. В Приват24 можна отримати довідку про закриття рахунку.
Обслуговування клієнтів здійснюється згідно Умов та Правил надання банківських послуг розміщених на сайті банку: https://privatbank.ua/terms
Згідно пункту 1.1.8.5. Умов та Правил: Цей Договір може бути розірваний за згодою Сторін шляхом укладення Сторонами відповідного правочину про його розірвання, за умови відсутності заборгованості Клієнта щодо оплати послуг наданих Банком в рамках цього Договору та надання до Банку всіх необхідних документів з метою припинення правовідносин, що вчинені в рамках цього Договору.
Тобто, якщо клієнт закриває всі рахунки в банку, він має змогу звернутись до банку для розірвання договору про його обслуговування.
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб перевірити та надати інформацію, щодо заявки.
Luda1515 26 января 2022, 16:58
Отделение по адресу: Киев, ул. Бориспольская, 9
Мошенники Инстаграма создают липовые странички на неделю, типа продают одежду, после предоплаты удаляют страничку.
Карта Спорт банку
🏪💳💵 4149390001372795

☝🏻Будь ласка не забувайте враховувати комісію 1%
Після оплати обов’язково скрін/ чек про оплату ✍🏻
Дякуємо за замовлення🥰💫
26 января 2022, 17:48
Добрий вечір!
Вказана вами картка у відгуці належить іншому банку. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися до правоохоронних органів.
padik97 26 января 2022, 16:46
заблокировали щет без предупреждения.причину не говорят.отвечяют: вибачте за неудобства.Я в шоке от етого банка!
26 января 2022, 18:11
Добрий вечір!
Нам прикро, що ви зіткнулися з незручностями. На даному етапі банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити подібне обмеження.
При прийнятті банком рішення про його скасування, ви будете додатково сповіщені по SMS.
Annakats 26 января 2022, 13:41
Операторы это дворники без образования и понятия банковского дела.

Приват нарушает все законы, блокируют полностью счета по ВП при том что исполнитель указал сумму ВП. То есть в данном случаи блокируется сумма по вп, но, не все счета включая социальный.

Добиться правды нельзя.
Оператор сам себе противоречит. Такого пофигизма и идиотизма я ещё не встречала

Получить выписки по счетам при блокировке карт, сперва надо войти в старую версию. Все это напоминает песенку, а за деревом дерево и ещё один куст.

Закрываю все счета
26 января 2022, 14:53
ПриватБанк в своїй діяльності керується вимогами чинного законодавства та інструкціями НБУ. Банк обмежує рахунки клієнта при надходженні постанови про арешт від виконавця, як того вимагає законодавство. Для того, щоб банком не було накладено арешт на окремі рахунки чи суми— це має бути описано в самому впровадженні. Інформацію має вказати виконавець, що надсилає листа.
При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження знімається протягом 1-3 робочих днів, що і відбулося у вашому випадку.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Окремо приносимо вибачення, що після спілкування з нашим оператором у вас залишився неприємний осад. Наші фахівці перевірили цей діалог та за результатом перевірки вас сповістили в телефонному режимі. Співробітник підтримки вам надав коректну інформацію щодо ситуації, яка склалася.
Нам шкода, що ви прийняли рішення закрити рахунки в нашому банку та щиро сподіваємося, що ви його зміните.
Якщо у вас залишилися невирішені питання з банком — напишіть, будь ласка, нам про це в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
Ужасный банк! Подала в Приват заявления на чарджбек, указала, что услуга не соответствует описанию " — пришел отказ -«Претензионную работу провести невозможнно, данные по транзакции противоречат комментариям к поданной заявке», и «брокеры и инвестиции» не подлежат возврату и не оспариваются в Мастеркард, хотят меня заверить, что деньги поступали на торговый счет, я предоставила весь пакет документов, где четко указывается, что во- первых Мастеркард рассматривает такие споры, а во вторых, что самое интересное, торговые точки CAPITAL-GUDE.COM (другие услуги) МСС 7299, и: xBill*csgocell, DNIPRO, МСС 7994 (развлечения) — (я узнала это из выписки с банка),
куда переводились мои деньги ни к брокерам, ни к инвестициям и подобной деятельности вообще не имеют ни какого отношения,
этот банк не стоит на стороне вкладчиков, что очень странно, т.к. по условиям Мастеркард (которые подписал Приват для сотрудничества с ними), они обязаны всячески содействовать клиентам, поэтому уверенна, что банк не заинересован, чтоб его вкладчики добивались правды, а наоборот всячески этому припятствуют, что заставляет убедиться, что-то ли там сидят не компетентные сотрудники, то ли у банка свои интересы чтобы клиент, по их вине потерял свои деньги. Поэтому связываться с ними категорически не советую!!!
26 января 2022, 14:17
Ми завжди на стороні наших клієнтів і подібні випадки — не є винятком, однак у вашій ситуації не все залежить від нас. На жаль дана операція не підлягає оскарженню, згідно правилам міжнародних платіжних систем, про що вас сповістив наш фахівець в телефонному режимі.
Додатково, на вашу пошту надійде письмова відповідь на ваш запит, згідно з регламентом, що встановлений чинним законодавством.
Bonds 26 января 2022, 11:47
Сьогодні телефонували з ПриватБанку (оператор Юлія) і хотіла запропонувати покращити умови послуги страхування.
Але питання в іншому.
Я оформлював страхування в році так 2016−2017 і через роки 2−3, тобто приблизно в 2019 мені надійшло повідомлення в додатку Приват24, що воно анулювалось і договір розірваний, але кошти кожного місяця продовжили списуватись (платіж в розмірі 20 грн).
У 2020 році я оформлював GOLD картку і запитуючи на відділенні у менеджера стосовно цього і як можна анулювати договір, мені повідомили що все добре, кошти перестануть списуватись і нічого самостійно закривати не потрібно.

Я був щасливий від цих слів, але в наступному місяці знову прийшло повідомлення про списання в розмірі 20 грн :).
І ось сьогодні 26.01.2022 мені телефонує Юлія і говорить про те, що давайте покращимо умови договора.
Коли я розповів цю ситуацію їй, описану вище і чому загалом дезінформація клієнтів відбулась, вона сказала нічим не можу допомогти і почала обробляти щоб я залишив цю страховку так би мовити.
Потім все ж таки вона повідомила як це можна зробити через додаток, але на прохання що там буде показувати (тобто кнопка про розірвання договору чи щось інше, вона сказала я не знаю).
Потім я попросив її буквально секунд 30−60 зачекати на лінії, щоб я зайшов зараз в додаток і переглянув це, вона сказала «Я не маю можливості так довго чекати».
коли я почав запитувати чому так і могли б не спорити 2 хвилини, а просто почекати поки я зайду, вона СКИНУЛА СЛУХАВКУ))))).

Так ось, якщо у вас немає ХВИЛИНИ, для того, щоб виділити її для клієнта, який уже налаштований негативно і в нього відбулась така ситуація (технічна чи ні всерівно), то і не дивуйтесь, чому потім клієнти закривають картки і переходять на більш технологічні банки, яким не всерівно на своїх клієнтів.
Стосовно послуг для gold клієнтів є багато також питань, але це вже буде в іншому відгуці :).

Гарного дня і не кидайте слухавки).
26 января 2022, 13:07
Від імені банку приносимо вибачення, що після спілкування з нашим фахівцем у вас залишився неприємний осад.
Співробітник, що вам телефонував — не є профільним спеціалістом підтримки та не володіє всією необхідною інформацією, щоб надати вам відповіді на усі питання, що вас цікавлять. Дзвінок вам був здійснений з ціллю вигідної пропозиції за послугою. Отримати детальну консультацію ви можете, звернувшись в нашу цілодобову підтримку чата чи по номеру 3700, де вам завжди будуть раді допомогти.
Перевірити дані по страховці в додатку ви можете в меню « Сервіси — Страховки».
Додатково, ми проаналізуємо ваш діалог з нашим фахівцем та по результату перевірки вам зателефонуємо. У разі запитань — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.
Закончился срок размещения депозита в валюте, при попытке его забрать пытаются выдать ветхими купюрами 1996 года и старше!!! Подаю 3 заявку на получение. Позор! В банках обычно выдача депозита без очереди, здесь специалист об этом решила умолчать и пыталася поставить в очередь. Ужасное обслуживание, размещать депозиты не рекомендую.
26 января 2022, 10:52
Приносимо вибачення, що при зверненні до відділення ви зіткнулися з незручностями.
Ми передали ваше питання на розгляд профільним фахівцям. По результату перевірки вам зателефонує наш співробітник.
naikel 25 января 2022, 23:30
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Смелянская, 15
Ні в якому разі не давайте їм грошей ні в якому вигляді!!! у них одна відповідь на нас всих (у мене така сама)…у мене депозит так само не можу знять бо перевищеній ліміт -с***о коли беруть гроші то так щебечуть аж в *** без мила залазять …а щоб не віддавать- то ліміт або винувата система…блін я сам собі положив гроші на свій рахунок це не хтось!!! не терорист!!! не торгівля!!! …бачив як люди плакали у відділенні домовились купувать квартиру і не змогли!!!- *** не віддали гроші!!!
26 января 2022, 10:28
Банк працює для вас та в той же час ми чітко виконуємо вимоги законодавства, щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу.
Як ми вже зазначали, вами було вичерпано ліміт видачі готівки. Для збільшення ліміту, просимо вас надати документи, що підтверджують походження коштів, які ви бажаєте отримати. Ознайомитись з переліком можливих документів ви можете за посиланням https://pb.ua/short?240.
Надати документи ви можете в чаті або звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку.
tolhuk2015 25 января 2022, 19:49
Користуюся послугами Приватбанку близько 10 років. Ніяких нарікань до роботи і обслуговування не маю. Навіть навпаки задоволений. Співробітники Приватбанку допомогли повернути кошти, в осіб які шахрайським шляхом отримали від мене за обіцяні послуги
25 января 2022, 20:02
Добрий вечір!
Робимо все і навіть більше, щоб ви отримали найкращий сервіс :)
dimitrio 25 января 2022, 16:13
Ребята крайне не рекомендую пользоваться этим банком так как сейчас у меня большая проблема. Я поехал за границу и при проведении первого же платежа ПриватБанк блокирует мне мою карточку. На данный момент сижу за границей без денег. Оператор в чате ничем помочь не может говорит звоните. Чтобы дозвониться нужны деньги когда пополнил на несколько минут счёт дозвонился, но робот говорит что вы в линии на линии всё занято ожидайте ожидал 3 минуты всё равно дозвониться не смог короче ни карточки ни денег друзья если у кого-то есть желание ехать за границу то только не с картами ПриватБанка потому что будете сидеть и кусать локти что вы взяли деньги на карте ПриватБанка
25 января 2022, 18:35
nika1982 25 января 2022, 14:27
Это последнее мое посещение этого отделения!
Не соблюдают карантинные меры!
Нет охраны посетители ведут себя нагло лезут без очереди и ни кто это не контролирует.
А самое главное сидит один оператор!!!
25 января 2022, 15:37
Нам шкода, що після звернення до відділення у вас залишився неприємний осад. Дозвольте зазначити, що більшість операцій ви можете провести дистанційно.
Ми постійно працюємо над тим, щоб скоротити черги, розширюючи і удосконалюючи віддалені сервіси — Приват24, мобільні додатки під різні послуги, тощо. Це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.
У випадку, якщо у вас є невирішені питання з банком — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
Микола Матвіїв 25 января 2022, 13:18
Мене дивує сама логіка банку, це коли я звернувся до консультанта через додаток і запитав коли мені повернуть гроші на рахунок які магазин повернув 2 дні назад — а консультант розібрався і пише через 2 дні!!! Потім після подав заявку на розглянення питання щодо повернення коштів на сайті Приватбанку — мені відповіли що розглянуть питання і кошти повернуть через 3 дні!!! От тепер для клієнтів банку — вам не здається що нас на***ють!!!
25 января 2022, 16:00
Як ми вже зазначали раніше, дійсно, трапляються випадки, коли після повернення коштів магазином — вони тимчасово знаходяться в резерві. В такій ситуації, сума стає доступною на картці в найближчі дні.
Якщо у вас є додаткові запитання — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
katiaborsch 25 января 2022, 13:09
Отделение по адресу: Львов, пр-т Червоной Калины, 36
Продавала товар в інтернеті. Покупець скинув посилання на отримання коштів по чеку про оплату.
Натискаю на посилання і мене перекинуло на сайт privat-24bank.site (до речі сайт так і працює і продовжує грабувати), оформлений дуже схоже на програму Приват24 (я взагалі подумала, що відкривається моя програма). Далі, як завжди, введіть логін і пароль, дзвінок від банку підтвердіть вхід у Приват24 і відкривається мій кабінет. Перевіривши відсутність надходження суми, звичайно ж, чекаю кілька хвилин і заходжу і перевіряємо знову (процедура та ж: логін, пароль, дзвінок-підтвердження) і ось воно сповіщення: на рахунку встановлено кредитний ліміт в сумі 16 800 без смс, дзвінка з додатковими питаннями, уточненнями"
Після встановлення ліміту в проміжку 10 хвилин було здійснено списання всіх коштів декількома платежами. Призначення платежів: «Оплата на ігрових сайтах QIWI BANK, 8−800−707−77-» та «Розваги:EPAY,KYIV». Списання пройшло без надходження смс-повідомлень про списання, та без підтверджуючих кодів.
Побачивши списання, зайшла в додаток щоб заблокувати карту, але як повідомив оператор на гарячій лінії, шахраї зразу ж її розблокувати і списали решту коштів.

Зателефонувала на гарячу лінію і прошу: «Блокуйте платежі та картку!», а оператор: «так, бачу, що за Вашою карткою проводиться операції, чи будете їх підтверджувати?!», говорю: «блокуйте!», після цього лише заблокували карту.
Оператор гарячої лінії сказала, що «підозра на шахрайські дії, тому що відмічено код 3dSecure», кажу «не може бути, не було ніяких підтверджень від мене».
Склали заявку № 1823949 з формулюванням: «повернення коштів, у зв’язку з шахрайськими діями.»
Статус даної заявки «Ухвалено рішення» — «За заявкою на повернення коштів провести претензійну роботу неможливо, дані за транзакцією суперечать коментарям до поданої заявки.
Оператор порекомендувала звернутись на відділення для перевипуску карти та зміни паролю у додаток.
У відділенні м.Львів, проспект Червоної Калини 36 порекомендували не перевипускати карту щоб не було знову шахрайських дій і дали сфотографувати виписку (навіть не роздрукували). Менеджер зверхньо себе поводила і наголосила що це мої проблеми і потрібно погасили кредитний ліміт. На прохання заморозити нарахування відсотків до моменту вияснення обставин, то відмовилась і сказала що такого ніхто не зробить, хочете виясняти йдуть в кіберполіцію. Звернулась в кіберполіцію і написала заяву, також там повідомили що це не перше таке звернення щодо Приватбанку. Тобто захист від шахраїв Приватбанк не надає, адже сам із ними співпрацює.

В цей ж день знову звернулась на гарячу лінію, щоб уточнити можливість блокування відсотків та щодо повернення коштів. Оператор теж не могла нічого сказати, ще й заявила що я не є людиною, за якою закріплений даний фінансовий номер. Задала уточнюючі питання, щодо ідентифікації але після цього видала фразу «На питання Ви відповіли правильно, але я всеодно не впевнена «. Це просто жахливо, обслуговування на нулі. Видно що працівники банку задіяні у шахрайських діях.

Чому не було такої строгої ідентифікації під час встановлення кредитного ліміту?? Чому не було розгляду чи смс щоб підтвердити встановлення???
Чому по безпеці не заблокувало однотипні платежі?
Як працює безпека Приватбанку, чи вони заодно з шахраями???
Чому клієнти мають платити кошти за шахрайські дії?
Прошу обробити дану скаргу і прийняти міри щодо Приватбанку!!!
25 января 2022, 15:30
ПриватБанк не співпрацює з шахраями, а навпаки веде активну боротьбу з протизаконними діями недобросовісних осіб. Якщо ви продаєте товар на інтернет-майданчику, для отримання переказу на картку за продаж товару необхідно зазначити лише номер картки, про що ми неодноразово попереджали. Ні в якому, разі не потрібно переходити по сумнівним посиланням та тим паче вказувати ваші дані та паролі.
За вашим зверненням в підтримку, ми подали заявки на оспорювання операцій, однак, на жаль, вони не можуть бути оскаржені, згідно правилам міжнародних платіжних систем, так як при їх здійснені було коректно вказано одноразовий пароль безпеки.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ось тут є декілька простих та корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
vollga 25 января 2022, 12:24
Всем доброго дня, кроме работников банка!!! Мошенники сняли с кредитной карты 25 500,00, 8.12.2021 г., была подана заявка в банк и в полицию, но и по сей день проблема не решена, банк присылает сообщения о погашении долга, на вопрос :«Почему?»-отвечают:«Вы должны погасить".Судя по всему ПРИВАТБАНК заодно с мошенниками, так как суммы снимались по 500,00 грн, и никто не требовал подтверждения, а спокойно списывал с моей карты деньги.Призываю здравых людей-НИКОГДА не имейте дело с ПРИВАТБАНКОМ!!! Вас обманут и не раз!!!
25 января 2022, 15:08
Нам сумно, що ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. Нами постійно модернізуються програмні та технічні засоби, що дозволяють запобігти шахрайським діям зі сторони третіх осіб, вводиться додаткова перевірка при нетиповості операцій, однак для проведення оплати в інтернеті, крім введення одноразового паролю 3D Secure, котрий банком відправляється в мобільний додаток Приват24 або на фінансовий номер клієнта, також необхідно ввести дані картки, котрі відомі лише її власнику. Бачити код 3D Secure може лише той, у кого знаходиться фінансовий номер телефону.
За вашим зверненням, були сформовані заявки на оспорювання платежів. З нашого боку, ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб повернути кошти нашим клієнтам, однак в таких ситуаціях не все залежить від нас. Оскарження операцій проводиться чітко по правилам міжнародних платіжних систем.
Банк завжди гарантує збереження ваших коштів, але і ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Правила безпеки: https://privatbank.ua/safeness
Kostek 25 января 2022, 12:06
Банкомат не выдал деньги, но со счета списал…купюра уже выезжала, потом перезагрузка банкомата и на этом всё…ВЫ владельцы или управляющие должны высылать инкасатора на место невыдачи…и возвращать деньги моментально…
Хочу в суд подать, я не один попал в такую ситуацию, нтак другие люди страдают, ПБ как будто не для людей, а если и для них то Им глубоко на них плевать.
Кредиты они сразу забирают и проценты накрутят, а у меня может сделка сорвалась вчера, и кто мне компенсирует потери + ожидание

Подскажите как оформить заявление, и куда нести?
25 января 2022, 14:35
Нам шкода, що трапилася така ситуація. Просимо вас звернутися в підтримку банку, що обслуговує картку, для подачі заявки на повернення коштів. Вона буде розглядатися в рамках правил міжнародних платіжних систем. Після надходження в банк відповідного запиту, ми зробимо все можливе, щоб провести перевірку в найкоротший термін.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝