Перевів свої гроші та ще залишився виннен -21798,37грн.

«Зайшов у додаток приват24, дивлюся у мене на балансі мінус -21798,37грн. Дзвоню в підтримку з'ясувати ситуацію виявилося що 21.04.2020 було подвійне списання з моєї карти із-за чого карта пішла в мінус. Ліміт оплати в інтернеті коштує 0. Найцікавіше що карта для виплат не КРЕДИТКА це дуже важливо. Вже 4 дні годують обіцянками що друге списання повернеться. Мені це набридло так як на балансі мінус. Тим більше в мене повинно залишитися 5200 грн. особистих коштив.
Оператор приватбанку порекомендував чекати 11 днів то що я повинен смоктати палец, а коли зголодніють діти запропонувати поїсти щебня?
Чуму я повинен чекати свої гроші та ще бути винен -21798,37 грн. за помилки приват банку.
25 апреля 2020, 10:48
Дозвольте нам розібратися в ситуації. Для уточнення Ваших контактних даних ми звернулися до Вас в приватних повідомленнях.
З повагою, ПриватБанк.

MykolaA
MykolaA
25 апреля 2020, 9:07
«карта для виплат не КРЕДИТКА це дуже важливо.» - для КОГО це важливо?
Владимир Баранов
Владимир Баранов
25 апреля 2020, 16:06
Приват банку плевать, что она не кредитная! может это связано со сбоями мобильного приложения потому, что  22 апреля был глобальный сбой в приложение приват24, что были проблемы с переводами и так списывались с баланса карт в двойном размере. Дело в том, что в Приват Банке есть крысы, которые пользуясь своим положением - позволяет воровать деньги. Но большинство крыс среди сотрудников безопасности Приват Банк Ведь только они могут без подтверждение зайти в профиль приват24 любого клиента без подтверждение номера телефона Это никому уже не секрет! Приват Банк опасен тем, что набрали воров, а их не наказывают и не увольняют за мошенничество по статье!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Перевів свої гроші та ще залишився виннен -21798,37грн.