DimaKsenchuk 4 февраля 2022, 14:06
15.12.2021 року було знято з картки 80 000 грн (кредитних). З банку не було ніякого попередження про зняття такої суми. Подавши заявку на відшкодування коштів 1776932 15.12.2021, на наступний день було відмовлено в розгляді, ніяких розслідувань не проводилося.
4 февраля 2022, 14:34
На жаль, згідно правил міжнародної платіжної системи, в даній ситуації банк не має змоги оскаржити платіж, як шахрайський, так як оплата здійснювалась з присутністю картки або телефона.
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
SviatoslavH 4 февраля 2022, 11:18
У привата была акция «5% кешбэк за перевод в счет кредитных средств». Выплаты должны были быть 15 декабря за ноябрь и 15 января за декабрь. Все выплаты перенесли на 21 января. В итоге деньги не поступили по сей день. В службе поддержки отвечают «ждите!»
4 февраля 2022, 11:58
Перепрошуємо за незручності.
Колеги вже працюють, щоб кешбек був зарахований на вашу картку в найкоротші строки.
iustitia 4 февраля 2022, 9:39
Только суть. 13.11.2021 у меня был украден мобильный телефон с финансовым номером, а также кредитные карты, в числе которых была и карта Приватбанка.
Проходящие люди вызвали полицию. Пока я дожидался служителей закона, пока меня опрашивали в отделении полиции, в течении нескольких часов мошенники, а по сути грабители, сняли все кредитные деньги с кредитной карты, через приложение перевели мою пенсию с карты, которой у них не было, на похищенную и также сняли, открыли ещё одну кредитную карту и на неё, а также на похищенную оформили множество кредитов в МФО, более того, оформили договор оплаты частями в известной торговой сети на мобильный телефон в сумме 10999 грн.
Интересно, что банк в этих бешеных движениях средств не узрел ничего подозрительного. Т. е. многолетний клиент, НЕ имеющий НИ одного случая просрочки или задолженности по кредиту, в один момент сносит все деньги со счетов, набирает кредитов, оформляет оплату частями на новый мобильный телефон и это ни разу не подозрительно. Просто недавно читал в новостях, как Приватбанк заблокировал счёт клиентки, которая оформила кредит в МФО с выводом средств на карту Приватбанка, посчитав транзакцию подозрительной.
По ситуации. Заявление в полицию подано, в ЕРДР внесено, я признан потерпевшим в деле о мошенничестве. Веду переписку с банком, где в заявлениях прошу на время проведения расследования приостановить начисление ежемесячной комиссии и взносов по оплате частями, прилагая к заявлению выдержку из ЕРДР, протокол допроса меня, как потерпевшего. Банк в своём ответе, а тут внимательно — советует мне обратиться в полицию… И ссылаясь на множественные нормативные и законодательные акты, сообщает, что (цитата):
«Додатково повідомляємо, що норми банківського законодавства, зокрема Закону „Про
банки і банківську діяльність“, забороняють банкам встановлювати окремій особі більш
сприятливі умови, ніж іншим клієнтам банку за аналогічними договорами.
Враховуючи вищезазначене, АТ КБ „ПРИВАТБАНК“, на жаль, змушений відмовити Вам в задоволенні Вашого запиту.»
Т.е по мнению банка, я нахожусь в данный момент времени, в тех же условиях, что и остальные клиенты банка, то есть все пострадали от мошеннических действий и далее по ситуации.
Я считаю, что Приватбанк, предоставив в своём приложении Приват24, максимальный спектр финансовых услуг и операций, должным образом не позаботился о безопасности средств и личных данных клиента. Людей грабят с сотворения мира, а в цифровую эру вопросы кибербезопасности на первом месте. Приватбанк не учитывает, что финансовыми инструментами могут воспользоваться третьи лица и это не учтено в алгоритмах работы банка, а по меркам двадцатого века переносит всю ответственность на клиента.
К слову, запросив повышения лимита на оплату частями (телефон — то украли, надо было выходить из ситуации) в Монобанке, служба безопасности запросила со мной видеозвонок. Вот так — то…
4 февраля 2022, 11:00
Ми завжди наголошуємо, що у разі втрати картки або фінансового номеру необхідно звернутись в підтримку для їх блокування, щоб попередити можливі шахрайські дії зі сторони третіх осіб.
Згідно Умов та Правил банківського обслуговування розміщених на сайті банку https://privatbank.ua/terms:
— п.п. 2.1.4.5.2. Клієнт зобов'язаний вживати необхідних заходів для запобігання втрати, пошкодження, викрадення Картки, доступу третіх осіб до Картки, в тому числі до інформації, нанесеної на неї.
— п.п. 2.1.4.5.8. У разі втрати/крадіжки Фінансового номеру телефону або зміни номера телефону, який є Фінансовим, Клієнт зобов'язується негайно інформувати Банк.
— п.п. 2.1.4.5.6. Клієнт зобов'язаний інформувати Банк та правоохоронні органи про факти втрати Картки, ПІНу або отримання інформації про їх незаконне використання. При настанні вищевказаних випадків необхідно звернутися у відділення Банку або за телефоном 3700 (безкоштовно по Україні),+38 073 (050, 098) 9000002 (для VIP-клієнтів), +38 073 716 11 31 (для дзвінків із-за кордону).
Шахраї не можуть отримати доступ до Приват24, підвищити кредитний ліміт та робити інші операції в особистому кабінеті маючи лише фінансовий номер телефону. Для цього необхідно знати також пароль від акаунту або ж ПІН код картки (для відновлення доступу), що відомі лише клієнту власнику картки.
Нами постійно модернізуються програмні та технічні засоби, що дозволяють запобігти шахрайським діям зі сторони третіх осіб, вводиться додаткова перевірка при нетиповості операцій.
Для зняття коштів у банкоматі перевірка проводиться введенням пін-коду, який має бути відомий лише вланику картки.
Ми завжди радимо звертатись до правоохоронних органів у подібній ситуації та зі своєї сторони надаємо всю необхідну інформацію для проведення рослідування. Якщо ви вже звернулись до правоохоронців із заявою про шахрайство необхідно очікувати завершення розслідування та рішення суду на основі якого банк матиме підстави та можливість здійснити перерахунок заборгованості.
yuriy2021 3 февраля 2022, 20:28
Доброго вечора! У грудні місяці 2021 року мене підключили до акції Новий рік без відсотків. Ж клієнтом банку ще з 2013 року, ніколи у мене не було проблем із вашим, завжди був лояльним до працівників. У мене картка була завжди у пільговому періоді, завжди я вносив кошти до 25 числа наступного місяця, і все було без проблем, оплачував комуналку, постійно користуюся оплатою частинами. Але сьогодні сьогодні я побачив, що мені потрібно вносити суму до повного погашення у повному обсязі станом до 28.02.2022 року, і зрозумів, що мене розвели. Дякую, що дали мені зрозуміти, що для Вас лояльність клієнта не важлива, є багато інших банків зможуть надати ті ж послуги, що й ви. Молодці!
4 февраля 2022, 10:10
Ми не змінювали умови акції і тим більше не мали на меті ввести вас в оману.
Дана акція дає змогу не сплачувати відсотки за користування кредитними коштами, якщо картка вийде з пільгового періоду. При цьому умови пільгового періоду по картці не змінюються, а сам пільговий період не стає довшим.
Щоб картка залишалась в пільговому періоді вам необхідно було до 25.01.2022 внести суму трат за грудень 2021. На жаль, необхідна сума не була внесена і картка вийшла з пільги. В такому разі, згідно умов договору по картці, починається нарахування відсотків за користування лімітом. Доки діє акція відсоткова ставка для вас змінена зі стандартної на 0,00001% на місяць, що дає змогу не сплачувати відсотки за користування лімітом (до 28.02.2022).
Щоб уникнути нарахування відсотків після закінчення акції, в березні, та знов користуватись коштами в рамках пільгового періоду необхідно повністю погасити суму заборгованості. В такому разі при наступному використанні кредитних коштів наступить новий пільговий період.
Ви завжди можете ознайомитись з інформацією про те, як працює пільговий період по картці за посиланням: https://privatbank.ua/platezhnie-karty/karta-gold
Любовь Белая 3 февраля 2022, 16:22
С 27 августа длится эпопея оформления Банком разрешения на наследование вклада умершего брата. В отделении банка менеджер все корректно оформила — и запрос нотариуса, и свидетельство л смерти. Через месяц я пришла выяснить, как продвигается вопрос. Менеджер проверила — документы не числятся. Повторно отправила. Ещё через месяц — та же ситуация. В ноябре отправлены документы (запрос нотариуса и заверенное нотариусом свидетельство о смерти) рекомендованным письмом. Опять общаюсь онлайн с онлайн поддержкой. Выясняется, что, как оказывается, свидетельство о смерти таки есть с августа месяца. На вопрос, получены ли документы, отосланные по Укрпочте, отказываются дать информацию, ссылаясь на правило Банка, что такую информацию предоставляют только нотариусу и — внимание!!! — нужен запрос нотариуса. Прошу нотариуса онлайн связаться с банком. Нотариус связывается. Обещано в течение месяца решить вопрос. В итоге на сегодня, 3 февраля, нотариус не получила никакого документа, дающего право на оформление соответствующих документов на право наследования. Могу ли я считать, что банк просто украл вклад умершего клиента? Как вообще это называется?
3 февраля 2022, 19:21
Добрий вечір!
Банком були отримані запити від нотаріуса стосовно наявності залишків на рахунках та на них було надано відповідь.
Для вирішення вашого питання, нам необхідно отримати від нотаріуса офіційний запит, де буде зазначена вимога на виплату коштів.
У разі додаткових запитань — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
Ostaps33 3 февраля 2022, 16:13
26.01.22 я дізнаюся від банку що на мої кошти накладено арешт і всі рахунки заблоковані(невідома мені фірма і невідомий мені також нотаріус склали виконавчий напис), паралельно в додатку «Дія» знаходжу постанову про арешт моїх рахунків… Де ясно в постанові написано що: Накласти арешт на рахунки які відкриті в банку на суму стягнення (7600 грн) крім рахунків на які заборонено законом накладати арешт… І паралельно банк заблоковує мій зарплатний рахунок (єдине джерело доходу) і заблоковує його повністю
а не на суму стягнення, події дальше… на мій дзвінок -скаргу оператор повідомляє що в постанові має бути вказаний номер зарплатного рахунку і підтвердження що це зарплатний рахунок… Звідки виконавець може про це знати? Надалі я надаю роз’яснення працівнику банку щодо постанов про арешт- (Відповідно до частини другої статті 10 Конвенції про захист заробітної плати від 01 липня 1949 року № 95 заробітна плата повинна охоронятися від арештів і передачі в такій мірі, в якій це вважається потрібним для утримання працівника і його сім'ї. Таке право гарантоване статтею 43 Конституції України, яка передбачає що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Так, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду у справі № 340/1018/19 зазначив, що рахунки, які передбачені для виплати заробітної плати та сплати податків, зборів і обов’язкових платежів до Державного бюджету України, є рахунками із спеціальним режимом, на які виконавчою службою відповідно до вимог законодавства арешт не накладається.Підставою для зняття виконавцем арешту з усього майна (коштів) боржника або його частини є отримання виконавцем документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання та/або звернення стягнення на такі кошти заборонено законом.Банк повинен надати виконавцю відмову про накладення арешту на цей рахунок, оскільки він використовуються отримання заробітної плати так як у постанові зазначено, що окрім рахунків заборонених законом, банк повинен повідомити виконавця, що на цей рахунок не може бути накладено арешт, оскільки це рахунок зі спеціальним режимом використання, а саме отримання заробітної плати) на що отримую відповідь що виконавець при подачі постанови про арешт мав вказати що це зарплатний рахунок і на нього не накладати арешт, аргументуючи те що банк мав повідомити виконавця що це зарплатний рахунок та надати відмову в блокуванні цього рахунку в подальшому повторювала одне і теж!
Висновок я зробив такий:
1. Банк не уважно розглядає документи які йому надходять, що призводить до таких обставин!
2. З'єднують з оператором який не розуміється в поставленому йому питанні!
3. Виконує постанови не зрозумілих виконавців не дотримуючись закону України!
Прошу керівництво банку відреагувати на дану проблему якнайшвидше тому що заблоковано зарплатний рахунок що ускладнює моє проживання! Та зняти арешт з мого рахунку!
3 февраля 2022, 17:32
ПриватБанк в своїй діяльності керується вимогами чинного законодавства та інструкціями НБУ. Банк обмежує рахунки клієнта при надходженні постанови про арешт від виконавця, як того вимагає законодавство. Картка для виплат — не є карткою зі спеціальним режимом використання, адже вона може бути поповнена не лише цільовими коштами, як то заробітна плата або соціальні виплати, а також і готівкою чи переказом з інших карток. Тому, щоб банк мав підстави не блокувати дану картку, інформація про це та номер самої картки мають бути вказані у виконавчому впровадженні.
Ви можете безкоштовно сформувати довідку в своєму Приват24 про те, що на картку надходять цільові кошти та звернутись з довідкою до виконавця, з питанням зняття арешту саме з даної картки. При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження знімається протягом 1-3 робочих днів.
Сподіваємось, той факт, що дотримуючись законодавства ми не змогли задовольнити ваші вимоги, не вплине на наші подальші стосунки. Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Якщо у вас є додаткові запитання — ласкаво просимо в особисті повідомлення. Будемо раді допомогти.
Людмила Майорова 3 февраля 2022, 13:36
Добрый день! 02.02.2022 г. в 16−00 я посетила отделение приватбанка в г. Бахмуте по ул. Мира 13. Обслуживала меня специалист по имени Людмила. Я задала вопрос по поводу приобретения лекарств в аптеках по е-карточке. которую открыла в приватбанке. Ответ был не корректен. Посоветовала обратиться к детям или внукам Если их нет рядом — это мои проблемы. Прошу объяснить мне такое поведение «специалиста.» Я пожилой человек пенсионер ветеран труда инвалид было очень обидно.
3 февраля 2022, 14:15
Від імені банку приносимо вибачення за таку ситуацію. З 24.01.22 відкрита можливість оплачувати ліки для клієнтів віком від 60 років, що отримали кошти на картку єПідтримка. Придбання доступне як безконтактним шляхом, так й через інтернет-сайти аптек.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та провести перевірку стосовно поведінки нашого співробітника відділення.
Svetasokol 3 февраля 2022, 11:12
Я сделала оплату в интернет магазине и магазин не отвечал на мои письма, и не было телефона для связи. Я запереживала что мои деньги ушли в никуда (в интернет магазине сделала проплата на карту приват банка). Решила что магазин не добросовестный. Через 2 суток после оплаты обратилась в приват банк, просто была поражена вежливостью, внимательностью сотрудника. К сожалению не запомнила имя девушки, она мне перезвонила уточнила все данные и сказала что они свяжутся с магазином и решат вопрос. И как только я закончила разговор этот магазин выслал мне товар и пришёл номер Ттн. На след день девушка ещё раз перезванивала с приват банка уточнить все ли хорошо. Просто низкий поклон и большое спасибо за такую оперативную и классную работу! У меня нет слов! Я очень благодарна приват банку, мне кажется если б не они я б свой товар так и не получила б и возможно потеряла б деньги. Ещё раз большое спасибо банку, что так вежливо общаются и качественно делают свою работу!!! Девушка была из отдела по работе с обращениями. Спасибо вам лично!
3 февраля 2022, 12:27
Робимо все і навіть більше, щоб ви отримували тільки найкращий сервіс :)
Беремо і допомагаємо!
Минфин
Ответ администратора
5 февраля 2022, 17:10
Отзыв не засчитан (на 05.02.2022).
HannaK 3 февраля 2022, 5:33
Взяла товар с оплатой частями. На карте Универсальная был кредитный лимит, который практически не тратился, поскольку брала специально на одну покупку, которую спустя две недели закрыла по карте. И вот решила взять товар в одном магазине, на небольшую сумму, но условия были удобные, и планировала взять ещё один товар, поскольку счёт ФЛП открыт в этом же банке, погашать удобно. Но спустя несколько дней, мне банк ставит 0 по оплате частями… это было дико странно, с тем учётом, что кредитный лимит оставили прежний… я решила закрыть и кредитный лимит, поскольку без оплаты частями он мне не нужен. Но вот осталась к карте подвязана ранее оформленная покупка. Я немного денег закинула на карту и забыла. Снимались деньги автоматически, но вот в январе как оказалось денег для автоматического снятия не хватило (и банк самостоятельно меняет счёт кредита при этом, данное действие не указывается в кредитном договоре и новые реквизиты не обозначаются в кабинете! Банк считает нормальным прислать просто уведомление, которое попросту теряется в потоке сообщений приходящих за день. Более того, они отправляют новый счёт, который невозможно скопировать и угрозами в телефонном режиме сообщают что его нужно оплатит, и сообщает это абсолютно неквалифицированный сотрудник, который при первом звонке даже не представляется сотрудником банка! Абсолютно хамский банк, который нарушает Закон о прозрачности кредитных договоров! Пыталась досрочно погасить весь остаток по кредиту, так они даже эту функцию заблокировали!
Меня предупреждали, что данными услугами Привата лучше не пользован, но я, к сожалению, решила попробовать ((((больше никогда не вступлю в данное болото, у других банков намного лучше предложения
3 февраля 2022, 18:33
Добрий вечір!
Нам шкода, що ви відчули незручності та приносимо вибачення, якщо зміна ліміту по 'Оплаті частинами' була несподіваною. Система аналізує сотні показників і самотужки приймає рішення.
Ваше питання стосовно заборгованості було розглянуто та вам намагався зателефонувати наш фахівець, щоб надати пояснення, однак, на жаль, ви не вийшли на зв’язок. Дозвольте зауважити, що кредит за договором Оплати частинами, за яким не відбулось списання повної суми регулярного платежу, на наступний день після дати платежу вважається простроченим.
При наявності простроченої заборгованості, умови договору за послугою «Оплата частинами» змінюються та формується новий рахунок для внесення коштів, про що ми завжди інформуємо наших клієнтів та ці положення вказані в умовах та правилах на сайті: https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-153/?lang=uk, а саме в пункті 2.7.1.3.4.
Ми неодноразово надсилали вам сповіщення з нагадуванням необхідності внести потрібну суму за допомогою СМС-повідомлення, так як, на жаль, ви не вказали вашу пошту в банку.
Для погашення кредиту (договору) надалі кошти потрібно вносити за графіком (до дати списання планового платежу) на новий рахунок, який ви можете побачити в Приват24, в меню: Кредити — Оплата частинами — Договори — Обрати необхідний договір — Реквізити, або в SMS-повідомленні, що ми вам надіслали. Для оплати доступні такі способи: через Приват24, термінали самообслуговування, у відділенні ПриватБанку чи в касі іншого банку із зазначенням ІПН.
Дострокове погашення по кредитному договору доступне у випадку, якщо погашено прострочену заборгованість.
Додатково, ми перевіримо ваш діалог з нашим співробітником та по результату перевірки вам зателефонуємо.
sansic 3 февраля 2022, 0:22
После перевода средств со счета ФОП в Ощадбанке на личный счет в этом банке (Привет) счет безосновательно заблокировали под предлогом проверки похождения средств. Т. е. сам себе переводишь деньги с одного госбанка в другой и должен доказывать что не преступник. Начинают требовать декларацию и какую-то пояснительную. И нужно чтобы была подписана (КЕП не подходит). Отправляют в отделение писать от руки пояснение и декларацию, да еще и фоткатся.
3 февраля 2022, 9:48
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Якщо у вас є додаткові запитання — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.
Сегодня с женой приехали в данное отделение открыть счёт для социальных выплат (произошло пополнение в семье), якобы всё хорошо, вежливо общалась с нами сотрудница, но есть но:
1. Навязали карту Универсальная и открыли кредитный лимит в 10000. На мои возражения при оформлении, что эта карта нам не нужна, получили ответ, что она входит в пакет…
2. После ввода всех данных попросила поставить 5 подписей на планшете без объяснения каких либо причин, что этим ты подписуешь не понятно!!! Нужно постоянно спрашивать, а сотрудник обо всём умалчивает!
3. В окончании всего не дали договора, не сказали где условия можно скажем почитать и т. д.
Работой полностью разочарованы! Карту универсальную сразу же закрыли.
3 февраля 2022, 9:28
Добрий ранок!
Приносимо вибачення, що після звернення до відділення у вас залишився неприємний осад. Наявність картки «Універсальної» не являється обов'язковою умовою для отримання Картки для виплат.
Ви завжди можете ознайомитися з умовами та правилами користування банківськими продуктами та послугами на нашому сайті: https://privatbank.ua/
Описана вами ситуація потребує ретельної перевірки. Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію.
sukubus 2 февраля 2022, 15:41
50 хвилин … чекаю з'єднання з оператором …
2 февраля 2022, 16:42
Приносимо вибачення, що при зверненні в підтримку ви зіткнулися з такими незручностями. Вже з’ясовуємо, чому вам довелося очікувати стільки часу та обов’язково приймемо усі необхідні міри, щоб такого більше не повторювалось.
Замовити потрібну вам довідку можливо в меню: Головна вкладка Довідки. https://pb.ua/short?75E
Документ з´явиться в цьому ж меню, протягом 10-15 хвилин після замовлення.
До речі, ви завжди можете звернутися до підтримки банку за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua, де наші фахівці, також, готові вам допомогти.
Якщо у вас є додаткові запитання — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
RuslanSi 2 февраля 2022, 15:32
Не могу снять свои деньги.
Потратила день жизни, 8 раз подавала документы о доходах.
Это худший банк в Украине. Закрывайте счёт
2 февраля 2022, 17:12
Нам шкода, що у вас склалося таке враження. Заявка по вашому питанню вже в роботі. Зробимо все можливе, щоб розглянути її якомога скоріше.
Mysijka2 2 февраля 2022, 10:24
Моєю картою паралельно користувалися, коли я запідозрила це, заблокувала карту. Через приват 24 карту було розблоковано і знято суму 65 тис грн. я звернулася в банк, карту заблокували, повідомили службу безпеки. Я не знаю що тепер робити в мене немає коштів погасити ці суми, які неодноразово списували з моєї карти паралельно.
Підозрюю що маои мою сім карту, яку я міняла рік тому, або телефон який продали.
Смс на телефон мені не приходили, а приват 24 не користуюся через відсутність смартфону.
2 февраля 2022, 11:32
ruslan3250 2 февраля 2022, 8:51
Просить передплату на карту 4149499393045800
Кузнецов Руслан Анатолійович
ПриватБанк
Після отримання коштів телефон вимкнений
2 февраля 2022, 9:16
Банк зацікавлений у тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку та затримання зловмисників, які вчиняють протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно законодавству, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк у свою чергу завжди готовий посприяти цьому будь-яким необхідним чином. У випадку спроби вчинення щодо вас шахрайських дій, банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, так як стороною, проти якої ці дії було спрямовано — є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом усю необхідну інформацію.
kuvasmih 1 февраля 2022, 13:50
При попытке обращения в службу технической поддержки электронный помощник предлагает воспользоваться услугой обратного звонка (callback) для того, чтобы не ожидать, пока оператор освободится, а позднее принять звонок сотрудника банка в удобное для банка время. После использования данной услуги обратный звонок не поступает долгое время. Такое впечатление, что операторы службы поддержки обслуживают роту солдат. Но вот звонок поступает и электронный помощник гордо вам сообщает, что все операторы заняты и свободных операторов нет и после этого переходит в режим ожидания и через некоторое время звонок прерывается. После этого никто вам уже не перезванивает, и вам нужно снова самостоятельно звонить в службу, снова выслушивать бредни электронного помощника и, добравшись до оператора, услышать, что такое бывает… Бывает что? Технические сбои? Да, бывает, но почему никто потом так и не перезванивает, как и было обещано? Оператор говорит, что при обрыве связи операторы «перезванивают»… Но такого не происходит никогда, даже если вы не ожидаете обратного звонка, а просто разговариваете с оператором. Никогда оператор мне не перезванивал… Такая ложь — это часть политики государственного банка и дань уважению к своим клиентам? Или что это?
1 февраля 2022, 16:14
Перепрошуємо за завдані незручності.
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та розібратись в ситуації.
Toma18 1 февраля 2022, 4:20
Добрый вечер 🌇
Хочу оставить и свой отзыв
Сейчас в декрет
В Привате получаю социальные выплаты
Переодически пользуюсь услугами МФО (или одалживаю у родственников)
При очередном заходе денег от МФО мне блокируют карту и сообщают, что я должна дать документы о происхождении средств
В итоге договор с МФО для банка не документ
Придумать же я не могу откуда деньги …
Даже соц.карту заблокировали
Там же явно видно откуда поступили деньги ?!
2 месяца хожу по отделениям
В итоге:
Разблокировать счета я не могу, потому что договора не являются документом
А закрыть счета и разорвать отношения я не могу, потому что счета заблокированы
В итоге, спустя 2 месяца, сотрудник мне онлайн помощи мне говорит:
Подождите, пока банк решит разорвать с Вами отношения и тогда можно будет Ваши деньги перевести на другой банк
Просто замкнутый круг
Естественно, никому не рекомендую сотрудничество с данным банком!
В любой момент можете остаться без денег!
Ставлю 3 звёзды только за то, что на отделении всегда вежливый персонал
Что много достойных банковских продуктов
В остальном …
Может кто подскажет где идти и что делать, чтобы вернуть свои же деньги (((По МФО должна вернуть с %, а Приват тупо заморозили их (
1 февраля 2022, 11:22
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На даний момент обмеження вже знято.
HELEN1111 31 января 2022, 23:11
Добрый день. Сегодня обратилась в банк с таким сообщением. «В прошлом месяце (31.12) с карты универсалная было снято 500 грн на GOOGLE*teach. g/co/helppay, при этом я не подписывалась на них, ничего не заказывала и не покупала, нигде на электронной почте не указано, что снята эта сумма, я даже не могу от них отписаться, так как не могу найти от чего надо отписываться, с этой проблемой я позвонила оператору, он сказал, что поможет и заблокирует последующие снятие денег на этот сайт и даже оформил возвращение этой суммы на мою карту, сказал, что сумма вернется в течении 120 дней, но он на 90% уверен, что деньги придут в течении 10 дней, пошел месяц, сумма еще не вернулась, но не это главное, а то что вчера снова была сумма с кредитной карты!!! 537.21 грн!!! Почему эти выплаты не заблокированы, как меня убедил оператор?! За что я плачу каждый месяц страховку на защиту карты от мошенничества??? За то что ваши сотрудники ничего не могут сделать, даже заблокировать непонятные выплаты??? И теперь я вынуждена еще и возвращать банку на кредитную карту 537.21 грн за услугу которой я не пользуюсь!!! Меня не устраивает такая защита клиентов и такой банк который не может ни в чем разобраться и помочь, деньги списываются не понятно куда, а вы даже не можете это заблокировать. И меня не устраивает ответ „Сума действительно была снята, если Вы не подписывались на эту услугу, то советуем заблокировать карту“. Карту я и сама могу заблокировать и отказаться полностью от ваших услуг!!! Заблокируйте выплаты и верните мне на карту эти деньги»
На что мне ответили «При зазначенні реквізитів карти та введення одноразового пароля на певному сервісі може бути оформлена передплата, якщо це було передбачено угодою користувача при першому внесенні даних карти. Виходячи з цього, надалі сервісом може подаватися запит на оплату передплати без додаткового підтвердження одноразовим паролем. Отримати детальну інформацію про передплату та відключити її Ви можете звернувшись в підтримку GOOGLE та ознайомившись з інструкцією support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=uk. У разі, якщо Ви передали дані 3-м особам або втратили картку, то її, з метою безпеки, потрібно закрити та залишок коштів перерахувати на іншу свою активну картку ПриватБанку. Відкрити нову пластикову картку можливо в будь-якому відділенні ПриватБанку при наявності паспорта та ІПН, або віртуальну — в Приват24. Якщо Ви не отримали товар/послугу, то подати претензійну заявку на оскарження операції Ви можете через чат-онлайн: pb.ua/chat
На мою відповідь «Я перевірила, немає ніякої підписки!!! Я навіть ще раніше видалила номер картки!!! Все перевіряла, ніде навіть не вказано куди знято цю суму! Чому ваш оператор запевнив, що підписку закрив, а гроші всеодно знімаються?! Ви що не можете розібратись із шахраями? Я не буду міняти картку, не треба цього пропонувати, легше взагалі відмовитись від ваших послуг.» Вони відповіли, що не можуть відповісти у листі з міркувань безпеки і написали щоб я описала їм проблему за посиланням, але ж за цим посиланням я і писала перше звернення… на яке отримала розмиту відповідь і розумію, що ніякої допомоги не буде
1 февраля 2022, 11:19
Подібні списання без додаткового підтвердженн можливі лише в разі, якщо на сайті раніше були введені дані картки і дана згода на проведення подібних оплат. Для прив'язки картки необхідно ввести строк дії, номер картки та CVV-код, що відомі лише її власнику.
При вашому зверненні в підтримку було зазначено, що зі сторони банку немає змоги відключити підписку та рекомендовано закрити картку та випустити нову, якщо ви не підтверджуєте операції. Також співробітником було створено заявку на оскарження операції, яка на даний момент, на жаль, не може бути опрацьована, адже оплата була здійснена на сайті, на якому були введені та збережені дані картки, а також відсутнє підтвердження, що послуга була надана третім особам, а не власнику картки.
Ми проведемо перевірку відносно коректності наданої консультації фахівцем підтримки та додатково зв'яжемось з вами.
З нашої сторони є можливість оскаржити дані операції в разі, якщо оплата підписки була здійснена за надання послуг іншій особі. Тому радимо звернутись в підтримку сайту для уточнення даної інформації та у разі, якщо ПІБ власника акаунту за яким оформлена підписка не є вашим, ви можете надати нам дану інформацію для проведення претензійної роботи за правилами міжнародної платіжної системи.
Переглянути операції по картці, в тому числі, деталі списання за підпискою можна у виписці в своєму Приват24.
Ви можете звернутись в підтримку сервісу google для уточнення інформації щодо підписки: https://support.google.com/googleone/answer/9269729?hl=uk&co=GENIE.Platform%3DDesktop
Також отримати інформацію можна в сервісі питань та відповідей: https://support.google.com/googleone#topic=9171059
Обратился в отделение что-бы расторгнуть договор с банком в письменной форме. Менеджер в ответ сказала что ваша карта заблокирована и в этом нет нужды. Попросил выдать мне справку о погашении задолженности в ответ сказала справка стоит 100гр, оплатил ей 100гр и она выдала справку. Далее попросил отозвать разрешение на обработку моих персональных данных в ответ услышал что-то невнятное и ощутил на себе чувство агрессии менеджера банка. Так понимаю что договор с банком расторгнуть не удастся и до конца моих дней буду «Клиентом приват банка» сам того не желая.
31 января 2022, 19:16
Добрий вечір!
Наші колеги проведуть перевірку відносно коректності обслуговування зі сторони співробітника та зв'яжуться за результатом.
nsergey81 31 января 2022, 17:47
Рік тому я брав авто у лізинг. Всі штрафи за ПДР за договором приходили на представника привату, а сплачувати їх мав я, від імені цього ж представника привату. Було всього два перевищення швидкості, котрі, звичайно, згідно терміну отримання (протягом 10 днів), сплатилися 50% від загальної суми. але з одним із цих штрафів виник нюанс: порушення сталося 21.04.2021, банк отримав квитанцію 11.05.2021 року і відразу переслав її мені. Я штраф оплатив, звичайно, 50%, банку квитанцію відіслав і про все забув. Яке було моє здивування, коли 27.01.2022 р. прийшов лист від привата, що їм прийшло виконавче впровадження і вони сплатили за мене штраф та виконавчий збір. Після моїх дзвінків із запитаннями та наданням квитанції нарешті 31.01.22 р. отримав відповідь, якщо кратко, то «Так, ми бачимо, що ви сплатили штраф, але то не наші проблеми, що патрульна поліція чомусь не зарахувала кошти. Ми за вас все сплатили, тепер знімаємо гроші з вас». І з мене з усіх карточок починається списання по 50−100 грн, навіть, з валютних. Більш того!!! Починаються дзвінки КОЛЕКТОРІВ!!! з ПРИВАТУ! На моє питання, а що тепер робити, коротка відповідь- розбирайтеся самі з поліцією та виконавцем. Звичайно, мої фрази, а… хто я такий для патрульної та виконавчої, бо платив штрафи я від імені представника привату, відповіли, ну, це вже не наші проблеми!
Це просто грьобане дно!!!
Залишається просто позакривати всі свої та рахунки компанії в приваті та перейти в більш адекватний банк.
31 января 2022, 19:10
Добрий вечір!
Банк не мав змоги ігнорувати постанову від виконавчої служби, адже в своїй діяльності сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
У разі незгоди з постановою радимо звернутись до виконавчої служби аби оскаржувати постанову у встановленому законом порядку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝