Шахрайство

Ольга Сорока 26 февраля 2020, 23:32
Сьогодні, 26.02.2020р. моя мама прийшла у це відділення, щоб замінити карту для виплат так як в неї закінчився термін дії. Менеджер Галина, шляхом надання неправдивої інформації і залякуванням змусила маму взяти кредитну картку, від якої вона наполегливо відмовлялась. Менеджер Галина, сказала, що мама не може відмовитись від кредитки, так як умови тут ставить банк, що вона не зможе розраховуватись карткою для виплат у магазинах, якщо не візьме кредитку. Що вона повинна обов'язково здійснити покупку розрахувавшись кредиткою до 25.03.20р. Мені здається, що це вже шахрайство, для виконання плану по кредитам.
27 февраля 2020, 9:37
Нам дуже шкода, що Ваша мама стикнулась з такою ситуацією.
Дозвольте пояснити, що описана Вами ситуація не є позицією банку.
Для того, щоб ми могли детально перевірити інформацію, просимо Вашу маму особисто звернутись до нас приватним повідомленням, або за будь-яким офіційним каналом комунікацій, що вказано за посиланням: https://privatbank.ua
Також, Ви можете надати приватним повідомленням контакти Вашої мами, щоб наші співробітники змогли зв'язатися з нею та перевірити ситуацію. Будемо вдячні за зворотній зв'язок.

kingcity
kingcity
27 февраля 2020, 9:47
Приват у своєму репертуарі. І коли вже нарешті їм цю «малину» обрубають...
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
27 февраля 2020, 17:26
Какой-то задублированный отзыв... Или это мне кажется, но, вроде, такой же отзыв (почти слово в слово) я уже читал около месяца назад. :)
Zozulyak2412
Zozulyak2412
27 февраля 2020, 19:23
Шахраі, масово чистять картки навіть з нульовим балансом. Картку закрила, в банку іі знищили ножницями, подякували за співпрацю а тепер життя тровлять дзвінками за борг по карті для виплат. Це моя зарплатна картка була без кредитів і лімітів. Довідку яку видали кажуть що я немогла іі отримати. Буду звертатись до суду. Зараз юристи займаються. Це шахраі подавіться ролики в ютубі. Поверніть ім кредитку бо ніколи не вийдете з того банку. Рахунки закривають а потім дзвонять за борги чере пару місяців. Тікайте звідти поки не пізно. Ось подивіться https://youtu.be/gnOV57kjhFk https://youtu.be/pZ4a6YoKltg Все зрозумієте як вони поступають. Вже мовчати сил немає… Моім батькам теж всунули кредитки так само говорили. А від батька щей 3000 пенсіі на депозит поставили третій рік неможе забрати назад. Якщо не прийде в банк в той день коли договір закінчується то його автоматом продовжують. І знову все спочатку. Алеж оформили депозит без звернення в банк. Подзвонила якась дура і пенсіонера обвела що він дав згоду на депозит 3000 поставити. В тел режимі. *** ненаситні. Своі закони створили що хочуть те й роблять.