Поповнюючи свої рахунки пам"ятайте, банк може просто так їх заблокувати.

NOPRIVAT 16 января 2020, 16:51
Арифметика ПБ:
Подія 1.: На картці баланс + 1850 грн., робиться 2 платежа на суму 1500 грн на картку іншого банку. Баланс +350 грн. Приходить смс підтвердження від банку адресата про зарахування платежів. 240 грн списано розрахунком в магазині. Баланс +10.
Подія 2. Через тиждень на цю картку перераховую 6000 грн. Приходить повідомлення: баланс 4700 грн. Звоню оператору: де 1300?
«Заблоковані»,
як? чому? в мене є борги?
«- ні, немає, але ви робили платіж тиждень тому, тому банк заблокував цю суму».
СТОП. Сума тиждень тому списана і могла бути заблокована з наявних тоді коштів 1850 грн… Ці кошти зараз причому?
«Не переживайте, протягом 10 днів їх повернуть».
Ще раз: я робила платіж на 1500 грн. Чому банк списує 1500 і блокує ще 1300??? Це мої гроші, мені не через 10 днів, а зараз вони потрібні!
Нажаль, ми не можемо вам допомогти".
Ситуація простими словами: банк задвоїв суму явно помилково. І не визнає цього, великодушно через 10 днів обіцяючи Вам віддати забрані у Вас просто так гроші! в моєму випадкові 1300, а могли бути і всі… і будь що… і Ви змушені просити банк повернути їх…? абсурд. А що робить банк, коли клієнт на 10 днів затримує кредит? Де Ваша, Банк, відповідальність — третій день мої гроші мені не повернуті? Як це просто так заблокували? Яка підстава, боргів немає!!! Це або шахрайство, або крадіжка! Хто дав право не давати людині користуватися її ж грошима!
Остання операція в цьому банку. Гниль і дно. Фу.
16 января 2020, 18:10
Добрий вечір!
Дозвольте, будь ласка, нам розібратися в ситуації та детальніше розглянути Ваш випадок. Ми звернулися до Вас в особистих повідомленнях, щоб уточнити Ваші контактні дані та допомогти у вирішенні питання.
З повагою, ПриватБанк.

16 января 2020, 19:13
Жизнь ничему не учит, не банк блокирует, а ТТ в которой была ранее совершена покупка.
16 января 2020, 20:19
Давайте уж признаем простую истину — в Привате не только упало качество СБ и сервиса обслуживания, но и ИТ устремились туда же. Дублирование, это явный звоночек проблем с архитектурой. Я по правде сказать считаю что виновато одновременное использование двух версий Приват24, но не имею статистики чтоб утверждать наверняка, поэтому вторым вариантом есть банальное использование Blue/Green. Это распространённая болячка при этом подходе и ошибка архитектуры при использовании пары БД. Платежи не затраиваются или зачетверяются, нет они просто задваиваются при определенных условиях когда одна часть приват24 дупля не стреляет что операция уже выполнена во второй. Юзеры одним словом в ИТ Привата, а клиентов банка и… тами выставляют
17 января 2020, 7:57
Убогие же во флоат хранят деньги. Хорошо как не МТС бонусы хранят и прочее после копеек в счете.
DevilLilit
DevilLilit
16 января 2020, 21:47
Ну да..а торговая точка другого банка или иностранный сайт где вы могли делать оплаты чего-то или какие-то покупки ни разу не виноваты  в этой проблеме, правда, автор?)
16 января 2020, 21:56
Дайте мне пример дублирования операций в других банках. Хотя не удивлюсь что вот после моих камментов ботоферма начнёт «писательство»

Зачем слепо защищать то что решить можно как минимум 3 способами:

1. Запрет на идентичные операции в течении, например, 5 минут

2. Выгнать нафиг архитектора недоучку

3. Перестать тянуть волоком старую версию, или катать новую на горбу у старой

Лень, упорство и дол… зм — новое кредо Привата.
17 января 2020, 7:58
Ты че, в СНГ лучшие в мире погромисты. Правда им дают только доделать за индусами Qt
18 января 2020, 15:42
А причем вообще Приват24 к этому ? Есть условия МПС, что межбанковский расчет идёт сначала через резерв, а потом списание и к сожалению мы это видим не первый раз. Другие банки есть с такими списание, почитайте же на Минфин, НО почему то все настолько двуличный, что в том же монобанк это считают нормой и защищают банк, а приват обсырают
18 января 2020, 19:57
Я уже просил дать конкретный пример с других банков, у Привата двойное списание не из-за МПС или т..х клиентов, а из-за архитектуры софта. Охота закрывать глаза на ошибку банка - Ваше право.
NOPRIVAT
NOPRIVAT
16 января 2020, 22:02
Такі розумні, мабуть приватоботи - який «Іностранний сайт» і яка «ТТ» - сума платежа 1500 грн, блокувати мають право 1500 грн!!!. В мене зняли 1500 + заблокували ще 1300 зверху!!!! 1заблоковано 2800 замість 1500 немає різниці?
П.С. - це не «іностранний сайт», 6000 пішло через сайт самого привата.
2 рази (двічі) мені оператори сказали, 10 днів!!!! щоб забрати мої гроші!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Поповнюючи свої рахунки пам"ятайте, банк може просто так їх заблокувати.