ElenaBrik2007 19 апреля 2022, 20:48
Добрый день. Сделала ошибочный перевод другому физ. лицу, а она деньги потратила и возвращать отказалась, сказала, что думала что это подарок. Банк помочь не может. Полиция сказала, что преступления нет и деньги я перечислила сама и добровольно. Можно ли вернуть день через суд? Есть такая практика? Как в суде доказать, что это не подарок, если прошёл уже месяц с момента перевода? 9000 грн. потеряны.
20 апреля 2022, 10:05
Вітаємо.
На жаль, банк не може в односторонньому порядку повернути переказ, це можливо лише за згоди отримувача.
gamerati 19 апреля 2022, 20:48
Уже несколько недель нет возможности проводить оплату в интернете. Недоступная операция в ошибке, просят позвонить на 3700. Звонок не помогает, оператор сообщает, что оплаты в интернете заблокированы.
20 апреля 2022, 9:54
Вітаємо.
Якщо закінчився термін дії картки, дійсно у період воєнного стану продовжено термін використання всіх карток ПриватБанку на 6 місяців.
Доступні операції:
• оплата в магазинах по POS-терміналу;
• зняття готівки в банкоматах;
• операції в Приват24;
• поповнення рахунку.
Для оплат в інтернеті наразі відкрито можливість перевипуску карток на віртуальні (digital) в Приват24 https://next.privat24.ua (Гаманець — Карти — Вибір картки, яку потрібно перевипустити — Управління карткою/рахунком — Перевипустити картку). Це буде віртуальна картка без пластику, але з такими ж функціями, як і звичайна.
Тетяна Стоянова 19 апреля 2022, 15:32
Підкажіть будь ласка гроші з Є Підтримка чекати чи ні? Заяву було подано ще в Дію ще 28.03.2022 але грошей досі немає!!! У суботу у додатку Дії було написано що гроші зараховано, а на карті Є Підтримка у Приватбанку грошей немає у чому справа?
19 апреля 2022, 15:38
У випадку якщо написано «кошти зараховано» — потрібно очікувати зарахування. Є невелика затримка у виплаті через навантаження на систему ДІЯ та додаткові перевірки. Статус у застосунку змінився, через те, що програма прийняття заяв по 6500 вже закрита і треба було підвести підсумки. Тож, якщо статус схвальний, радимо очікувати зарахування.
ANASTASIA5656 19 апреля 2022, 14:58
Сегодня получила международный перевод приват Мани, помощь родственников. Перевод был зачислен и спустя минуту, списали все до копейки на просроченную заборгованость. В ВОЕННОЕ ВРЕМЯ!!!
Все карты должны быть разблокированы, все исполнительные аресты сняты, как это сделали все банки, кроме этого гнилого приват банка. Вы не имеете права списывать деньги с счётов клиентов в ВОЕННОЕ ВРЕМЯ ни на какие заборгованости. Тем более карта 1,5 нелели только открыта. Вы не исполняете законы Украины. *** Банк!!! Позор вам!!!
19 апреля 2022, 16:59
З турботою про кожного нашого клієнта в цей час ПриватБанк прийняв рішення про переведення усіх клієнтів які користуються кредитними картками на пільгові умови з 1 березня до 1 червня 2022 року. На час кредитних канікул відсутня необхідність внесення щомісячних платежів.
Зверніть увагу, що нові умови поширюються на всі договори по кредитним карткам в т.ч. і ті, які станом на 01.03.2022 року мали прострочення зобов´язань терміном до 90 днів включно.
На жаль, кредитні канікули не надаються клієнтам з простроченням понад 90 днів на 01.03.22, тому ваш договір не підпадає під пільгові умови погашення заборгованості.
Не варто забувати, що своєчасне виконання зобов'язань — запорука формування позитивної кредитної історії, завдяки якій ви можете розраховувати на лояльне ставлення банків при наданні вам нових кредитів
Capitan 19 апреля 2022, 12:31
Итак, сейчас в связи с военным положением и осуществлением спецоперации российской федерации на территории Украины, многие люди стали внутренне переселенцами. Я один из таких пострадавших. Мне пришло смс уведомление о начисление помощи от ООН, и к моему огромному удивлению, только ПриватБанк способен выдать мне эти деньги. Банк, который категорически и безосновательно отказывается выполнять свои обязанности. Для справки: в 2016 году служба безопасности ввела меня в черный список опасных мошенников Украины, я по мнению ПриватБанка совершил обман мирных граждан на сумму свыше 600 грн. 600 грн, которые были успешно возвращены пострадавшим, однако банку это не интересно. Попытки вернуть свою честную и порядочную репутацию жёстко игнорировались банком. И я перестал пытаться. Однако, сейчас, когда тяжёлое время, украинцы должны помогать друг другу и самое главное прощать людей, банк продолжает игнорировать возможность всё исправить. Тогда, зачем вы взяли обязанность выплачивать деньги от ООН? Тогда почему вы называете себя Украинским банком? Я звоню на горячую линию, мне отвечают банк отказывается сотрудничать с вами, воспользуйтесь другим банком! Тогда назовите мне банк, кто может выдать мне помощь от ООН? Если Ощад направляет меня в Приват грустно пожимая плечами. Дайте ответ, как я могу выйти из базы опасных мошенников Украины? Почему регламент банка безосновательно может решать вопрос, кому есть, а кому голодать и просить милостыню?
19 апреля 2022, 14:41
Ваше питання вже в роботі у наших профільних фахівців. Зробимо все можливе, щоб розглянути його якомога скоріше.
Tania13051992 19 апреля 2022, 11:12
Не видають валюту при замовленні готівки. Другий раз оформила замовлення на видачу готівки в касі. Видача готівки мала бути валютою. Другий раз кошти в касу не надійшли. повідомлення про зміну дати немає. Оператори нічого не знають як завжди. Прагнення вирішити проблему немає.
19 апреля 2022, 13:12
Вітаємо!
Вибачте за можливі незручності. Наші фахівці вже проводять перевірку стосовно вашої ситуації, за результатами якої вам зателефонує наш співробітник.
Grow 19 апреля 2022, 11:10
После того как 9 лет я являлся клиентом привата на днях при попытке перевести деньги выбило ошибку. После обращения на горячую линию мне сообщили, что приват разорвал со мной договор в одностороннем порядке.
В отделении сказали, что восстановиться как клиент у них в банке больше невозможно. Заполнил заяву, деньги перевели на другой банк (даже без комиссий), и попрощались, сказав что они больше ничего сделать не могут порекомендовали звонить на горячую линию. Там так же ответили, что больше я не могу быть их клиентом и попрощались.
Да, я знаю, что банк в праве разрывать договор в одностороннем порядке, но то как это было сделано действительно отвратительно, ни просьб предоставить квитанции или назначение переводов, просто в один момент разорвали договор с клиентом, который 9 лет обслуживался у них.

Две звезды только за 9 лет беспроблемного обслуживания и быстрый перевод средств на другой банк после блокировки.
19 апреля 2022, 13:05
Вітаємо!
У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, Ваше обслуговування у банку обмежене.
Людмила Иотова 19 апреля 2022, 6:54
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Ивана Мазепы, 45
Успешно оформлена заявка через Дию для выплаты 6500 на карту е-поддержка ПриватБанка. Прошло более 3-х недель, выплат нет, в заявке указан срок 10 дней. Мои сотрудники, которые позже меня оформили выплату — уже получили деньги.
19 апреля 2022, 10:24
Вітаємо!
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.
Якщо в додатку «Дія» статус вашої заявки на отримання допомоги схвалений, то чекайте зарахування.
dsslight 19 апреля 2022, 4:11
итак, приветбанк не перестает удивлять скрытыми комиссиями на ровном месте. В то время, как международные системы отменяют комиссии за обслуживание для украины (visa/mastercard), вводят новые сервисы на безкомисионной основе (paypal), приветбанк наоборот, обкладывает комиссиями операции, которые ранее не имели комиссий.

Так, для меня стало удивлением новшество комиссии в 1% при отправке платежей через пайпал. Банк вдруг подумал, что теперь это стоит денег. Причем очевидно, что ничего нового не появилось — деньги как и ранее списываются платежной системой с дебетовой карты.
Что наиболее странное — при возврате суммы банк считает, что он операцию провел, поэтому комиссию не возвращает.
Так платежные системы и западные банк не работают, это своя такая модифицированная логика капитализма «по-украински». Для западных банков и платежных систем типично возвращать комиссии при возврате платежей.
Принцип простой — если услуга не предоставлена, то и комиссий нет. А она явно не предоставлена — ведь деньги вернулись назад.

Мало того, в том виде, в котором банк взымает тарифы — не соответствет самим тарифам, опубликованным с 14 аперля

Комісія за надсилання міжнародних переказів на сторонніх сервісах (Wise, TransferGo, PayPal та інші) 1%

Если я отправляю человеку в украине со своей карты приватбанка через пайпал на баланс украинского аккаунта — то логично, что это международным переводом не является. Но это, сами понимаете, никого не интересует.

Ну и самое прекрасное — приветбанк имеет неснижаемую сумму. Суппорт то показывает на строку

На картку будь-якого банку України (P2P) (и пофиг, что вы не между банками)

то на Комісія за надсилання міжнародних переказів на сторонніх сервісах (Wise, TransferGo, PayPal та інші) (и пофиг, что перевеод не международный)

Типа, мы комиссии списываем, а вы уже по суммам сами подгоняйте за что мы там списали. А если вы увидели обдираловку и решили отказаться от услуги — то поифиг, что вы вернули платеж, мы вам уже какой-то сервис предоставили. И пофиг, что-то, что мы написали в тарифах не соответствует тому, за что содрали.
Мы ведь банк, ану-ка выскреби у нас деньги назад.

Мне это напомнило тариф, который был в приветбанке лет 15 назад за «непогашенные смски».
Типа мы вам прислали смс на авторизацию в системе. Не важно, что через пол часа, вы должны были авторизоваться не позже 2−3 минут. Вы сами виноваты. И сами виноваты, что сделали это несколько раз. По 50 копеек за «непогашенную» смску пожалуйста.
А без смски мы вам зайти не дадим.

Вот такая вот игра в одни ворота.

А еще удивляет упорство суппорта — люди не реагируют на то, что их придуманные тарифы не соответствуют здравому смыслу, мировам практикам, отсутствующей услуге и вообще тому, что они сами написали.
Это очень сильно отличает бизнес в Украине и в мире, в сша, в частности.
19 апреля 2022, 12:48
Дійсно, комісія за надсилання міжнародних переказів на сторонніх сервісах (Wise, TransferGo, PayPal та інші) становить 1% за рахунок власних коштів та 1%+3% за рахунок кредитних коштів.
Всі дані про комісії за переказ на картки інших банків з урахуванням комісії картки за посиланням:
https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-drugom-banke. Якщо платіж було проведено успішно — це означає, що банк виконав ваше доручення, тому комісія при скасуванні переказу не повертається.
Окремо приносимо вибачення, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Ми обов’язково проведемо бесіду з операторами для покращення якості обслуговування.
З повагою, ПриватБанк.
Igor Ko 18 апреля 2022, 23:02
Суть:
Зробив платіж за реквізитами (на рахунок в Приватбанку). Розумів, що можлива комісія за використання кредитного ліміту.
На етапі підтвердження платежу з картки є інформація, цитую:
З картки
* 0000 Універсальна Gold, кредитні канікули 2022
Комісія до 3% у разі оплати за рахунок кредитного ліміту
Комісія 3 UAH
До зарахування *4 999 UAH
Разом до сплати *5 002 UAH

Відповідно до поданої інформації на етапі підтвердження платежу (комісія чи окремий тариф не вказано) та відсутності інформації в посиланні «Регламент і тарифи» на сторінці підтвердження платежу я підтвердив списання суми з комісією 3 грн (є фотопідтвердження).

Знято суму комісії в декілька сот раз більшу і не повідомлену мені (!!!) при проведенні платежу. Остаточну суму «зняття» з рахунку побачив ПІСЛЯ проведення платежу вже у виписці.
Спроба швидко додзвонитися до банку по 3700 — не з'єдналося з оператором по вині банку (запис розмови є).

Спроби вирішити шляхом переговорів не привели до результату — отримав аргументи Оператора що «то інша комісія, що вказана в іншому місці і вона „просто не відобразилася“» (запис є).

Але мені повідомили конкретну суму комісії! А «другу» комісію приховали і використовують виключно як виправдання.

Мої прохання надати контакти уповноважених на вирішення питання осіб вперто ігноруються.
19 апреля 2022, 10:54
Вітаємо!
При здійснені даного виду платежів за використання кредитних коштів стягується комісія картки у розмірі 3 %, про що ви написали у відгуці, скопіювавши попередження при оплаті.
Інформація про тарифи знаходиться у публічному доступі та ознайомитися з нею ви завжди можете на нашому сайті: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke
У випадку додаткових запитань — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.
Djavid 18 апреля 2022, 18:57
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 35
Ставлення до клієнтів-жахливе.Ведуть себе хамовито та критикують все і всіх.Не хотілось б там ще раз з’явитись, працівниці заслуговують на покарання! Відстій!!!
18 апреля 2022, 20:02
Добрий вечір!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб розібратись в ситуації.
Goldan 18 апреля 2022, 18:56
Здравствуйте, хотел сегодня инвестировать с карточки приват в криптовалюту биткоин.
За что получил отказ и нету возможности вовсе перевести.
Раньше было лучше удобрей и проще.
Не понимаю зачем такие ограничения?
18 апреля 2022, 20:00
Добрий вечір!
Проведення операцій у період воєнного стану вимагає додаткової уваги, особливо щодо нестандартних операцій для української фінансової системи як quasi cash та інших операцій за участю криптобірж. Банк зобов´язаний застосовувати ризик-орієнтований підхід та вживати відповідні заходи щодо управління ризиками у спосіб та в обсязі, що забезпечують мінімізацію таких ризиків згідно діючого законодавства. Зважаючи на це операції з криптобіржами на даний момент обмежені.
1Dmitriy1 18 апреля 2022, 14:06
В ДIЯ в пятницу был статус по эпiдтримка виконано грошi зараховано, сегодня утром после регламентных работ статус меняется на заяву надiслано!!! То есть вернули к самому началу. При обращении в поддержку ДIЯ сказали что статус меняется согласно данным полученным из банка, вот возникает вопрос либо Ощадбанк отозвал деньги либо Приват что-то перемудрил. Где искать правду? В минэкономики не посылайте там ответ тот же про информацию из банков.
18 апреля 2022, 15:56
Дія – технічний адміністратор послуги. Зміна статусу в додатку Дія проводиться не банком.
ПриватБанк зараховує кошти на картку, як тільки вони надходять на рахунки банку.
Yuri22 18 апреля 2022, 13:44
Отделение по адресу: Киев, пр-т Науки, 9
Не зачислены 6500 на карту… Информация на е підтримка: кошти зараховані. виконано…, а деньги где…
18 апреля 2022, 14:24
Monika9 18 апреля 2022, 13:01
До того, як часто почали з’являтися попередження про регламентні роботи, в мене не було сумнівів щодо безпеки зберігання коштів у приваті.
Бабільше, особисто в мене досвід звернень на ГЛ достатньо позитивний.

Під час війни довелося виїхати закордон, там автоматично збилися налаштування, і мені треба було
підкріпити новий фінномер. Вийшло
авторизуватися (хоча, і не одразу, були проблеми з фото, де має бути рука по лікоть, а самостійно це зробити маловірогідно, тому мені
допомогли знайомі. І то було не зовсім селфі, але все ок).

В чаті довелося довгенько чекати відповіді, проте тут розумію, очевидно, штат скоротився, а заявок
зараз купа. Відповіді все ж таки надсилали, допомогли вирішити питання.

Були перекази із-за кордону, також надходили без заперечень на грн та євро картки.

Інших проблем не виникало, тому
трохи здивувала кількість негативних коментарів, здалося, що я з іншого виміру, якщо мене не зачепило жодного разу.

Розраховуватись закордоном теж було без проблем і без комісій з епл пей.

Тому хочу подякувати співробітникам за допомогу і людяність.

На жаль, Почитавши відгуки, хочеться перестрахуватися і вивести
всі гроші з карток, особливо дещо лякає той факт, що дуже часто зараз перебої в роботі. Тут уже не зовсім до привату претензії, але чекати на шахрайські дії або вимушене
зупинення обслуговування клієнтів
я не буду.

Надалі можу співпрацювати без питань.

У мене картки голд клубу, можливо, це якось посприяло в кращий бік. Не знаю.
18 апреля 2022, 13:51
Останнім часом ми дійсно декілька разів проводили регламентні роботи, щоб забезпечити безперебійну та безпечну роботу сервісів банку за будь-яких обставин. Для їх проведення ми обираємо час, коли сервісами користується мінімальна кількість клієнтів, щоб не завдавати незручностей.
Якщо у вас є невирішені питання — будемо раді допомогти в приватному повідомленні.
Ми і надалі будемо робити все, щоб надавати якісний сервіс. Дякуємо що ви з нами!
Stasb13 18 апреля 2022, 11:33
Увага! Обережно! Шахрайська схема Приват Банк. Проходить списання 1$ з карти, автоматично без підтвердження клієнтом-власником карти. При зверненні до оператора, оператор відразу пропонує заблокувати і блокує картку по шахрайству. Після чого виявляється що карту можливо розблокувати лише шляхом перевипуску нової картки в пластику у відділенні. Але ж у відділеннях немає пластику. Приват Банк може вам допомогти — розблокувавши картку на одну операцію для того щоб перевести кошти з заблокованої картки на інший рахунок, але ж це буде коштувати вам 0,5% від суми переказу. Саме на втрату даних комісій за березень, нещодавно ПБ дуже жалівся. Ось саме такою шахрайською схемою Приват Банк вирішив відбити раніше втрачені кошти за рахунок власних клієнтів — простих громадян (в час війни коли громадяни втратили роботу)
18 апреля 2022, 12:10
Виходячи з відгуку по картці була проведена оплата або реєстрація картки на сторонньому сайті. Для проведення подібної операції необхідно ввести дані картки, що відомі лише її власнику, а також підтвердити операцію за допомогою 3D Secure (ввівши код з смс, яке відправляється на фінансовий номер клієнта).
У разі, якщо по картці є операція, яку клієнт не підтверджує ми завжди радимо заблокувати картку з міркувань безпеки і наголошуємо, що в такому разі картку немає змоги розблокувати для постійного користування, а рекомендується її перевипустити.
Враховуючи поточну ситуацію, яка є форс-мажорною, деякі відділення тимчасово закриті, а ті що працюють ми стараємось максимально забезпечити всім необхідним для їх нормальної роботи.
Якщо для клієнта варіант з перевипуском картки не є актуальним ми можемо запропонувати перерахувати кошти з заблокованої картки на іншу активну картку клієнта. При цьому, клієнт сам обирає на яку зі своїх карток перераховувати кошти і може здійснити платіж, наприклад, на картку Універсальна, яка не має комісії за нецільове зарахування. Комісію можна уникнути чи мінімізувати обравши інший тип картки для перерахунку на неї коштів. За необхідності в Приват24 можна відкрити віртуальну картку для виплат чи універсальну на яку можна здійснити перерахунок коштів.
Банк свідомо відмінив низку комісій для операцій з картками та значно зменшив комісії в дистанційних каналах, щоб підтримати клієнтів в цей складний час.
Минфин
Ответ администратора
21 апреля 2022, 9:06
Відгук не зарахований (на 21.04.2022).
Kegou 17 апреля 2022, 22:34
Подавав заявку на отримання 6500 гривень за програмою «єПідтримака», пройшло пару тижнів, і зайшовши у застосунок Дія-Послуги-єПідтримка, написано що гроші зараховано, але на карточці у приват24 ніяких грошей не зараховано.
18 апреля 2022, 9:40
Дмитрий Бородай 17 апреля 2022, 20:00
В данное время нахожусь за границей.Покупал овощи в магазине, оплатил, получил подтверждение в виде sms сообщения, все было правильно.В 0.00 ночи снимается та же сумма повторно.Обращаюсь в ПБ, получаю сообщение, что принято моё обращение и будут разбираться.Результат -0.Одни ответы-банк разберется, все будет хорошо и т. д. Приходит письмо-Вы должны предоставить чек недельной давности и т. д.Я должен пойти в магазин, они должны аннулировать платеж и т. д.При этом, мне 61год и языка я не знаю.Читал раньше критику в адрес ПБ-сомневался.Сейчас убедился, что счет в ПБ открывать не нужно, и когда возвращусь в Украину-с удовольствием закрою счет и больше никогда не буду пользоваться услугами ЭТОГО банка!!!
18 апреля 2022, 9:25
Доброго ранку!
Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та розібратись в ситуації детальніше.
duhovniy 17 апреля 2022, 19:59
Начнем из ужасного, из минусов. До операторов не дозвонится, я с телефонным роботом проигрался полдня, но дозвониться к оператору не смог. Поэтому пишу сюда, да бы спросить.

Что будет на сегодняшний день, если я буду делать финансовые манипуляции с биржей бинанс.
К примеру:
1. Закину на карту 30 000
2. Закину их с карты на бинанс.
3. Выведу их обратно.
4. и так по кругу к примеру раз 5 в день.Общая сума операций будет уже 150 000
5. Как узнать лимиты блокировки своей карты, вы же очень переживаете за безопасность моих деньжат. А блокировка карты мне на сегодняшний день не к чему.
18 апреля 2022, 9:39
Николай Чумак 17 апреля 2022, 19:53
Блокируют возможность проведения операций по quasi cash. Сначала ссылались на постановление НБУ, потом когда отправил в поддержку пункт постановления где прямым текстом такие операции разрешены, ответили что мы не хотим быть вовлечены в отношения с такими субъектами. Это банк так отвечает, оснований для ограничения нет, но мы не хотим.
18 апреля 2022, 9:36
Доброго ранку!
В період воєнного стану банки продовжують роботу як суб´єкти первинного фінансового моніторингу із застосуванням ризик-орієнтованого підходу, що передбачено Законом «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
Проведення операцій у період воєнного стану вимагають додаткової уваги, особливо такі нестандартні для української фінансової системи як quasi cash операції та інші операції за участю крипто-бірж.
АТ КБ «ПриватБанк» зобов´язаний застосовувати ризик-орієнтований підхід та вживати відповідні заходи щодо управління ризиками у спосіб та в обсязі, що забезпечують мінімізацію таких ризиків згідно діючого законодавства. Зважаючи на це операції з криптобіржами на даний момент обмежені.
Для зниження ризику операцій та найбільшого убезпечення Ваших грошових коштів при транскордонних переказах, пропонуємо для переказів використовувати такі фінансові інструменти як, наприклад, перекази з рахунків фізичних осіб на рахунки фізичних осіб з використанням реквізитів електронних платіжних засобів платника та отримувача (p2p-переказів).

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝