Урізають ліміти активним користувачам

Ситуація така: коли був безробітній, то ліміт по ОЧ (оплата частинами) був 2000. Потім працював офіційно за 1000грн в місяць і родичі передавали гроші на карту, то став ліміт ОЧ 5000. Тепер коли оборот на карті 10000грн в місяць, то ліміт урізають до 2500 :) Де логіка? З горем пополам мені один оператор підняв до 5000. Я взяв товар. І в момент не закінчення договору, мені змінюють кредит на 2300 знову!!! Хоча, оператори кажуть що в момент активного договору ліміт ніяк не може мінятися! Але ж помінявся! На Емейл прийшов лист і в аккаунті видно що змінився ліміт. Коли зі всим розібрались, оператори поняли що у них баг, то ліміт відновився. Але пвсля дострокового погашення ліміт знову став 2300 без всяких повідомлень :)
І ще один оператор Микита так брехав мені. На сайті написано одне, а він мені каже, шо еслі я зараз погасю ОЧ достроково, то я відразу же зможу новий товар купить. Але це ж не так :)
Фото цього горе оператора є. І переписка.
Прошу прийняти міри щодо нього і переглянути алгоритм, який «автоматично» ставе ліміти активним користувачам.
29 ноября 2019, 10:29
Ми розуміємо, що зміна ліміту за послугою «Оплата частинами» стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
Основним критерієм суми ліміту «Оплати частинами» є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Ліміти переглядаються регулярно. Перевірте, будь ласка, суму ліміту через кілька днів.
З повагою, ПриватБанк.

29 ноября 2019, 10:49
Ну це шаблонна відповідь Банку.
1. Чому ліміт не може обновитись майжн зразу? Навіщо «кілька днів» рахувати одного користувача? Якщо це автоматичний процес, то не вврю що так довго це може бути :)
2. Кредитний ліміт по карті ніяк не аналогічний для Оплати частинами. Це два незалежних «кредити».
3. Я вже років 5 як відмовився від налічки. Я не знаю як ще активніше коритуватися картою :) Красти гроші десь чи шо?

Відпишусь через три дні. Менеджери теж говорять що по правилам ліміт мій збільшиться точно і через три дні. Чекаю.

...тільки чи це буде актуально? Товару, той що я хочу купить, може вже і не буть на складі.
7 декабря 2019, 17:46
Пройшло 5 банківських днів :) Все без змін.
Особливо, коли самі менеджери пишуть «Я вам гарантую, що буде змінений кредитний ліміт». Це така відповідь була!
В чаті с менеджером.
Кредит без змін. Хоча би урізали чи що )

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Урізають ліміти активним користувачам