Платіжна система Liqpay

ANDRIIIIIII 13 ноября 2019, 19:24
Зареєстровані в системі Liqpay були з 2017 р. Ми є організаторами великої медичної конференції з участю міжнародних доповідачів. (конференція відбувається 1 раз на 2 роки). Платіжна система Liqpay працювала добре, але зараз не є активована. Згідно переписки вимагають договір оренди по приміщенню для конференції і договори з доповідачами????? Це згідно чого ми повинні Вам це надавати??? Ми можемо організовувати конференції і симпозіуми згідно статуту, відповідного КВЕДу і чинного законодавства. Чому ми повинні Вам ще надавати договори????? Що це за вимоги Ви собі придумали???? Конференція передбачає близько 400 учасників, ви берете комісію 2.75% з кожної проплати, а це близько 600$ тільки комісією. Будемо, мабуть, міняти платіжну систему, яка не орієнтована на клієнта.
13 ноября 2019, 20:06
Добрий вечір!
Дозвольте нам детально розібратися в ситуації, що склалася. Для уточнення інформації ми звернулися до Вас в особистих повідомленнях.
З повагою, ПриватБанк.

Італій .
Італій .
13 ноября 2019, 20:26
Будемо, мабуть, міняти платіжну систему, яка не орієнтована на клієнта.

Давно пора, нормальные альтернативы есть. Та же fondy и wayforpay.
ANDRIIIIIII
ANDRIIIIIII
14 ноября 2019, 18:13
Віталій, спасибі. Так і зробимо. Скористаємось іншою платіжною системою. Але для розяснення всім охочим, хочу розказати нашу ситуацію.Після довгої переписки Liqpay, так і не активували наш акаунт. В їхніх правилах пише, що той хто продає квитки повинен мати договір про продаж квитків з організатором і спікерами - це я вважаю є справедливо, але вони не беруть до уваги те, що ми є продавцями квитків, бо ми є і організаторами конференції і несемо всі витрати пов'язані з нею Тобто довір з їхніх вимог, ми б мали підписати самі з собою. Просять для активації договір оренди приміщення, такого пункту навіть в їхніх правилах немає і не розумію, чому я повинен надавати такий документ. Це означає, що Liqpay може просити будь який докумен, який вважає за потрібне??????
НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ СИСТЕМУ!!!!!!!
P.S. Це при тому, що в них дуже висока комісія