Шахрайство

AnonimK 10 ноября 2019, 21:17
Банк на картцi Унiверсальна не блокуэ суму кредиту, якщо вона не потрiбна, що робить доступ до карток шахраям, якi представляются спiвробiтниками банку i за допомогою мобiльного оператора обкрадають людей!!!
Не надавайте кредит на картки без вiдома та згоди власника картки!!!
Перевiряйте своiх спiвробiтникiв, якi працюють i «зливають» базу iншим особам, а потiм звiльняються!
Якщо людинi потрiбен кредит, вiн повинен прийти в вiддiлення банку i надати документ, щоб був дозвiл на користування цими котами!!!
Передивiться це питания i Перевiряйте доцiльно своiх спiвробiтникiв, якi швидко обкрадають людей!!!
11 ноября 2019, 9:51
Нам би не хотілось, щоб у Вас склалась негативна думка про банк.
Вам, як лояльному і сумлінному клієнту, Банк встановив кредитний ліміт. Хочемо зазначити, що ліміт доступний далеко не всім клієнтам.

Ви можете прибрати ліміт по своєму бажанню в будь-який час. Та разом з тим перед прийняттям остаточного рішення, я рекомендую оцінити спочатку його переваги.
У житті бувають різні обставини і завжди непогано мати якийсь фінансовий запас, який просто буде. У Вас буде ліміт на картці і коли він не використовується, то це не тягне за собою жодних витрат для Вас, проте Ви завжди знаєте, що є кошти про запас. Не варто забувати і про те, що наявність ліміту надає Вам можливість користуватися послугою 'Оплата частинами'. Це дуже зручно, Ви в будь-який час зможете придбати необхідні Вам речі, при цьому розбивши на частини платежі.

У разі ж, якщо Ви все зважили і прийняли остаточне рішення, то знизити ліміт можна всього лише в пару кліків. Для цього Вам достатньо пройти за посиланням: http://limit.pb.ua.
З повагою, ПриватБанк.
Минфин
Ответ администратора
13 ноября 2019, 17:15
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 13.11.2019).

Dаrk Lite
Dаrk Lite
10 ноября 2019, 21:20
Пользуйтесь монобанком там есть блокировка карт и динамический сиви код
Jokets
Jokets
10 ноября 2019, 21:29
Не понял отзыв Возьмите блокируете карту кредитную и пользуетесь другой обычной картой
z777z
z777z
11 ноября 2019, 1:41
Если вам не нужный кредитный лимит, вы всегда можете от него отказаться или понизить его, через приват 24. Или вовсе, закройте универсальную карту, тогда банк точно не сможет: «Не надавайте кредит на картки без вiдома та згоди власника картки!!!».
ida777
ida777
11 ноября 2019, 6:14
Автор наверное имел ввиду,что при взломе приват24 или компроментации данных карты у мошенников есть вероятность воспользоваться кредитными средствами.Второй момент решается в приват24 виртуальными картами,а насчет взлома - ну тут ситуация посложней,но тоже решаема.