Услугу продали но предоставлять отказались(((

Ярослав Сачко 4 марта 2019, 15:16
Купили з моєю коханою довгоочікувані квитки до Іспанії, прайс як завжди не дуже приємний по цьому напрямку, але планували за здалегіть тому все було вирішено. Порівнявши різні варіанти, та ресурси по продажу авіа квитків обрали Приват24, по перше чомусь вважали що так безпечніше та честно… Короче, Спочатку ми отримали всі підтверджуючі документи про придбання, бронь квитків і т.п. Коли ми отримали квитки, наступного дня, оплаченого багажу там чомусь ми не знайшли.(((((Далі проблеми, купа втраченого часу та нервів, телефонні дзвінки як в приват так і у всі авіокомпанії у яких приват купляв квитки будучі посередником і взявши на себе конкретні зобовязання… Результат: Приват банк готовий повернути кошти за багаж-але! ця сумма не покриває і частини кошторису який надають авіа перевізники по наданим квиткам в розділі надання додаткового місця багажу. Резумуючи: ми маємо сплачені і не повернуті на данний час кошти Приват банком, додаткові збитки як фінансові так моральні, оплаченого багажу в нас нема та не буде! Почуття що нас наповнюють на данний час — незрівнянні!!! Багато років був клієнтом цього банку, але останнім часом все дуже погано, вимушений зупинити будь яку співпрацю надалі, рівень сервісу та наслідки та значні збитки — це не показник нормального функціонування банківської установи. Дуже не задовільно, не професійно та відверто бридко.
4 марта 2019, 17:11
Доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулись з такою ситуацією.
Дозвольте нам допомогти у вирішенні питання. Для цього надішліть, будь ласка, приватним повідомленням деталі ситуації, що сталась та Ваші контактні дані, що вказано в банку.
З повагою, ПриватБанк.

R Юрий
R Юрий
4 марта 2019, 16:39
Два раза покупал билеты непосредственно в авиакомпании. Проблем не было никаких. И даже те которые случались, почему то решались очень быстро. Думаю банк не очень хорошо с этим справляется.
Буква Ґ
Буква Ґ
4 марта 2019, 18:00
Никогда не пользуйся совместными продуктами.
odessit255
odessit255
4 марта 2019, 23:33
А эта общая проблема всех банков. Вы можете непосредственно оплатить авиабилет в Ощаде, Привате, но — без оплаты багажа. Другое дело, если необходимый объем УЖЕ входит в тариф. Например, покупал в П24 билет МАУ — как раз ручная кладь + 1 место до 17 кг в багаж. А вообще, лучше покупать на сайте авиакомпании.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Услугу продали но предоставлять отказались(((