Про жахливу роботу відділення на Живова, 15

bogdanpopadyn 18 февраля 2019, 14:38
Я на собі відчув жахливу роботу і хамську поведінку працівниці відділення на вул. Живова, 15, м. Тернопіль (навпроти гуртожитків Медакадемії перед торговим центром «Новус») ПриватБанку біля терміналів влітку 2018 року. Тоді я її пожалів, а дарма (варто було добитися хоча б звільнення такої працівниці), бо стан справ з клієнтами банку в даному відділенні (керівник вроді Приймак)не покращилася і виховної роботи з боку керівництва ПриватБанку в Тернополі з персоналом не проведено… Сьогодні, 18.02.2019 року близько 12.35 год. я був свідком хамського відношення до клієнта банку, котрий попросив допомоги для обслуговування свої банківської картки біля терміналу (крайній правий термінал якраз під відеокамерою). Так званий «консультант» (вроді на ім'я Іра) сидів, як звично на своєму кріслі і не побажав підійти до літнього клієнта (щось подібне як зі мною влітку минулого 2018 року). Від іншої працівниці банку, що проходила поряд, той літній чоловік теж замість допомоги (просив підійти до терміналу і допомогти йому в роботі з карткою) те ж у відповідь отримав фірмове хамство… Я прошу відповідну службу державної фінансової структури — ПриватБанку переглянути матеріали відеофіксації з камер вказаного відділення сьогодні в час з 12.30 до 12.45 і таки притягнути до дисциплінарної відповідальності працівниць банку та направити їх (та й видно їх нерадивого керівника) на переатестацію. Інакше, як показує практика, непокаране зло породжує ще більше зло і хамство.
18 февраля 2019, 16:11
Доброго дня!
Нам прикро, що відбулася така неприємна ситуація. Наша ціль — клієнтоорієнтованність, і тому ми не бажаємо, щоб наші клієнти відчували дискомфорт та мали неприємний осад після обслуговування в наших відділеннях. Дякуємо Вам, що надали всю необхідну інформацію. Ваше питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. Про рішення Вам повідомлять відразу, як тільки будуть результати. Вибачте за незручності.
З повагою ПриватБанк.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Про жахливу роботу відділення на Живова, 15