Свавілля Приватбанку

lyudmilaastra 3 февраля 2019, 5:54
Добрий день, являюсь клієнтом Приватбанку з 2015 року і хочу розповісти сумну історію.
В період листопада – грудня 2018 р. спіробітники служби безпеки Приватбанку телефонували на мій особистий номер із питанням коли я буду повертати 93000 грн кредиту, який Приватбанк надав…… сусіду по будинку.
Мої запитання та відповіді:
1. Де ви взяли мій номер телефону.
Служба безпеки Приватбанку має право використовувати персональні данні клієнтів і залучати їх в своїй роботі. Ви будете платити?
2. Чому не дзвоните, тому, кому було надано кредит.
Кліент скривається і не бере трубку. Ви будете платити?
3. Чому маю платити я.
Це ваш чоловік, тому маєте платити. Ви будете платити?
4. Це не мій чоловік і платити я не буду.
50% будете платити?

Після розмови з спіробітниками служби безпеки Приватбанку я і мій чоловік (кожен зі свого номеру телефону) зателефонували до Приватбанку, оператор ретельно записував скарги, відповідав, що кредитні історії наші чисті, що ні я, ні мій чоловік кредитів не отримували і заборгованості в нас немає.
Через 3 дні знову дзвінок зі служби безпеки Приватбанку і та ж сама тема, ті самі запитання і відповіді і знову мій дзвінок оператору Приватбанку зі скаргою на службу безпеки Приватбанку.
І так…… 9 разів з регулярністю 1 раз в 3-5 днів на протязі листопада- грудня 2018 року.
Після чергового дзвінка служби безпеки Приватбанку, чергового мого відзвону оператору, я попередила, що всю цю історію з наданням кредиту сусіду, а борг маю сплатити я, розміщу в соцмережах, оператор сказав, що скарги розглядаються після 10- ї години ранку і мені дадуть відповідь.
Через 2 дні, дійсно, мені зателефонували і….УВАГА…. просто повідомили, що керівництво прийняло рішення видалити номер мого телефону з якогось там списку.
Питання:
Хто і з якої причини занесли мій номер в той самий список.
Відповідь:
Приватбанк має право використовувати персональні данні клієнтів і залучати їх в своїй роботі для вирішення питань.
Тобто, це не була помилка. Це цілеспрямований метод роботи Приватбанку.
АЛЕ.
Як виявилось, вилучення мого номеру телефону з якогось там списку було недовгим.
29.01.2019 р. мені знову зателефонував співробітник служби безпеки Приватбанку Ковальов Сергій Георгійович і сповістив, що мій родич брав кредит, не відповідає на телефон, тому відповідати маю за це я.
Ковальов Сергій Георгійович також відповів, що мій номер телефону взяв в базі данних Приватбанку.
На повторному дзвінку я повідомила Ковальову Сергію Георгійовичу, що розмову передала родичу, телефон родича дійсний, працює, тому дзвоніть і вирішуйте питання з тим, хто заборгував.
Але Ковальов Сергій Георгійович телефонував мені в цей день 28 разів, а потім…
30.01.2019 р. з невідомого номеру позвонив Павло Костянтинович ( так представилась дана особа), якому Ковальов Сергій Георгійович передав мої данні. На моє запитання, хто ви, назвіть свою посаду і місце роботи, Павло Костянтинович відповів ( привожу дослівно): «ти шо тупая, давай плати кредит за родича». Далі з даного невідомого номеру дзвінки відбувалися таким чином: 5 секунд йде дзвінок, відключається на 5 секунд і знову 5 секунд йде дзвінок. І так 498 разів.
Можно назвати це катуванням.

Тож висновок:
Приватбанк, в гонитві за легкими грошима, надає кредити неперевіреним особам.
Приватбанк, як володілець персональних данних своїх клієнтів використовує конфіденційну інформацію для втручання в приватне життя клієнтів.
Приватбанк навчає персонал, мотивує його для застосовання в своїй роботі методів катування.

Найближчим часом я переведу обслуговування своїх пенсійних надходжень до іншого банку, але нема ніякої гарантії, що Приватбанк знищить мої данні.
Як захиститись від свавілля Приватбанку.

Я розміщу цей лист на сторінках кожної області, міст і містечок відділень Пенсійного фонду України, щоб кожен українець при виборі банку обслуговування, знав, що Приватбанк може перетворити його з клієнта в об’єкт для катувань лише з тієї причини, що співробітники Приватбанку надали кредит вашому сусіду чи родичу.
3 февраля 2019, 9:38
Доброго дня.
Перепрошуємо від імені нашого банку за всі завдані незручності. Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути Ваш випадок. Повідомте, будь ласка, в особистому повідомленні Ваш контактний номер, щоб ми могли розібратися в ситуації.

3 февраля 2019, 9:07
Вообще жутковато. это ГОСУДАРСТВЕННЫЙ банк! И если отзыв правдив то что будет дальше? Будут приезжать люди в масках и автоматами вибивать двери и заставлять платить кредит за соседей или дальних знакомых? Или будут с ними приезжать убийцы в белых халатах и изымать у человека почку на органы? Так государство относится к своим гражданам которых ОБЯЗАНО защищать?
А автору я бы рекомендовал. Если то, что сказано действительно правда то подавайте заявление в полицию, прокуратуру, в суд, обращайтесьв НБУ, даже европейский суд. Такие подлости от государства это что то вообще несуразное.
3 февраля 2019, 11:03
даже европейский суд
=================

Есть пример где государство выполнило решение этого суда?
3 февраля 2019, 11:27
Тем хуже для государства
3 февраля 2019, 14:16
«Есть пример где государство выполнило решение этого суда?» — есть. Я получил решение ЕСПЧ в свою пользу, гос-во выполнило то, от чего долго отказывалось и выплатило денежную компенсацию.
3 февраля 2019, 17:29
=======================

Без интимных подробностей никто не верит.
4 февраля 2019, 9:53
«Без интимных подробностей никто не верит.» — для грамотных людей есть официальные источники: сайт ЕСПЧ, сайт минюста, Офіційний вісник мінюста. Там есть разделы с изложение решений ЕСПЧ по Украине…
Наберите в гугле фразу «любую фамилию на — КО против Украины».
Для обывателей есть ТВ, была программа с участием граждан Украины получивших решение ЕСПЧ.
Зы. Мне нет нужды кого-то убеждать. Если есть желание побороться, обращайтесь. Но первое условие — исчерпать все возможности защиты своих прав в Украине. Тем кто способен лишь размазывать сопли на форумах этот критерий не одолеть.
4 февраля 2019, 19:14
Видимо вам повезло, у остальных 95% наверное что-то с кармой.
4 февраля 2019, 19:34
Попытка рекламы не зачтена. По ссылке не ходил
3 февраля 2019, 9:43
«В період листопада – грудня 2018 р.»
«Найближчим часом я переведу обслуговування своїх пенсійних надходжень до іншого банку» — уже пенсію за грудень ТС, при бажанні, міг би отримати в іншому банку. Для цього треба звернутися до 25 числа поточного місяця до відділення обраного банку. Тоді не було б підстави поплакатися. Але є люди, які будуть героїчно шкутильгати, замість того щоб викинути камінця з чобота.
ruol
ruol
3 февраля 2019, 13:21
После того как банк стал государственный с ним произошло то что и с любым гос предприятием, набирают кумовей зятей людей которые только получают деньги а не работают! И банк превратился в отстойник!!!
просто уничтожили нормально работающий банк!